Originální oznámení, že čekáme 2. dítě příteli a rodině ❤️. Máte tip?

9. pro 2022

Ahojky, prosím vás poraďte mi, potřebuji nebo potřebuji 😀.. chtěla bych nějaký originální dárek jak vyjádřit, že čekáme mimi 🙂 .. příteli a babičkám s dědou, jediné zatím, co mě napadlo, je dřevěná deska a do toho fotka z utz (pokud mi ji dr už dá) 🙂 … losy se mi nelíbí a to mě napadlo narychlo poprosit kamarádku fotografku a dát utz do ruky synovi (2 roky a dát to jako fotku. Příkládám foto té desky 🙂

mysh_me
9. pro 2022

Obliknout synovi tricko s napisem "budu velky bracha" 😉 schvalne za jak dlouho si to pritel precte a dojde mu to 😀 a pro prarodice bych ho vyfotila v tom tricku s obrazkem z utz v ruce 😉 moje dvouleta mi ten obrazek malem zdevastovala nez jsem udelala fotku, ale pamatka to bude krasna a wow efekt u prarodicu zarucen 😉 ta deska vypada hezky, ale prijde mi ve vysledku zbytecna, babicka s dedeckem uz stejne jsou babickou a dedeckem starsiho, a co pak s deskou, ze jo. Neprijde mi to moc eko a udrzitelne, tu desku si pak podle me stejne nikam nevystavi, fotku ano... a wow efekt bude urcite i bez desky 🙂

uzivatelkapetra
9. pro 2022

Příteli to řekni dříve, se zbytkem rodiny bych se neunahlovala, ono pak zamrzí, když to nevyjde.
Jestli nezná teorii velkého třesku, tak se nech inspirovat oznámením od nich 🙂

lauriak
9. pro 2022

My sme takto oznamovali ☺️

berushe14
9. pro 2022

@lauriak holcicka je hodne nadšena ze bude mít sourozence, ze? 😂😂😂🥰

elfka21
9. pro 2022

Poprvé jsme měli obrázek domečku, otevřelo se okénko a tam bylo miminko s bublinou: ahoj babi a tati. Podruhé jsem dala mamce košík ovoce (byla zrovna nemocná) a vzkaz od vnoučete: hádej, jak už jsem veliké. A na avokádo jsem nalepila očička. Pochopila to. 😉 A napodruhé jsem si namalovala na bříško smajlíka a pak prostě se slovy: chceme vám něco říct, zvedla svetr.

autor
9. pro 2022

@uzivatelkapetra dobře 🙂

lauriak
9. pro 2022

@berushe14 ona ani nevedela o co ide 😅 Iba som jej hovorila nech sa tvari nahnevane.

berushe14
9. pro 2022

@lauriak tak schválně? Tak to je pecka. Sikovna holka❤️

ivivi
9. pro 2022

Já dělám kalendář. Z jedné straně je nás moc :D Tak to vychází, že každý měsíc jedna rodina má fotky tam. A u měsíce, kdy mám termín, bude fotka z ultrazvuku.🙂

lauriak
9. pro 2022

@berushe14 No, je to huba. Na mimco sa tesila ale jej sme to povedali az okolo 5 mesiaca aby sme sa z otaziek "kedy uz" nezblaznili ☺️

berushe14
9. pro 2022

@lauriak 😂😂😂 a další čtyři měsíce se furt ptala kdy už?❤️

lauriak
10. pro 2022

@berushe14 jasne! Denne sme riesili hodinu miminka. A dneska uz je 5 rocna a prosi nas o dalsieho surodenca 😅😂

gingermom
10. pro 2022

Já bych zohlednila povahu přítele. Nic ve zlém, jen kvůli osobní zkušenosti - popíšu.
Příchod prvního dítěte můj manžel věděl od úplného začátku, na výsledek testu jsme čekali společně. Celé těhotenství jsme prožívali spolu, bylo to hezké.
U druhého jsem se pokusila o originální oznámení....krabice, uvnitř krásně naaranžovaný test, botičky a propriety pro miminko. Pochopil hned, rád byl, ale bylo to takové zvláštní, už jen to, že od začátku jsem těhotenství musela skrývat a čekat na vhodnou příležitost. Dodatečně mi řekl, že mi nechtěl kazit radost, ale tento způsob sdělení mu přišel trapný, dětinský 😀
Z toho důvodu bych zvážila. U babiček a okolí bych taky jen oznámila, žádné ciráty - je to přece o vás, ne o nich 😉

autor
10. pro 2022

@gingermom přemýšlím už o něčem jiném fakt 😀😀

berushe14
10. pro 2022

@gingermom mas pravdu. Můj chlap by byl třeba nasrany, ze jsem mu to tajila. Ale u nás je to jiné. My jsme po ivf, takže u toho byl. A bez jeho podpisu bych to sama udělat nemohla, takže u nás to bylo každé ráno po transferu: “ Už jsme tehotni?” 🙈🙈

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru