Oznámení těhotenství 🙂. Máte tip, jak?

kajush95
26. lis 2022

Nemáte nějaký nápad, jak originálně oznámit rodině to, že čekáme přírůstek do rodiny? 🙂

lenerka1
26. lis 2022

Nevím, jak moc to je originální, u prvního jsme jim pod stromeček dali krabičku s botičkama, ultrazvukem a vzkazem od miminka, u druhého dostali minikufřík s ultrazvukem a telegramem, že mu ho mají do června pohlídat, a u třetího jsme koupili oblíbenou láhev alkoholu, vyzdobili ji samolepkou "limitovaná edice", zadní etiketu přelepili fotkou z ultrazvuku a tu zase vzkazem od miminka, ale jen lepící páskou tak, aby se dalo dostat k tomu ultrazvuku. Zvláště vyrobit ten vzkaz od miminka co nejpodobnější původní etiketě dalo dost zabrat.

hanafaustyna
27. lis 2022

@kajush95 na fleru se dá koupit stírací losy,kde po seškrábání je oznámeno miminko. To se mi hrozně líbilo.

kackabis
27. lis 2022

@kajush95 taky jsme koupili stírací losy 🙂

uzivatelkapetra
27. lis 2022

Nijak originálně, donesli jsme fotku a kochali se tím šokem ostatních🙂

hasara33
27. lis 2022

@kajush95 tak teď, když se blíží Vánoce, využila bych toho a udělala to jako dárek pod stromeček, např. stírací los, krabička s UTZ a třeba dudlíkem atd... 😉

kackabis
27. lis 2022

@hasara33 záleží v jakém je stavu, taky jsme nakoupili losy, že to bude bezva dárek na vánoce (to budu 16tt), ale už to začíná být celkem dost vidět, takže bude muset losy nakládat Mikuláš :D

hasara33
27. lis 2022

@kackabis pravda, ale tak já tedy předpokládám, že je teprve na začátku a pokud je to prvorodička, tak těhotenství bývá většinou vidět nejdřív od toho 20. týdne spíš déle 🤷‍♀️

lenatko91
27. lis 2022

Poprvé dostali fotku z utz v rámečku se vzkazem od miminka. Teď podruhé jim dcera ukázala fotku utz a řekla, že je to miminko u maminky v bříšku

ivivi
27. lis 2022

No ja jsem ve 12. tydnu a uz mi zacina brisko rust. Pred tehotenstvi jsem brisko nemela vubec, tak ted uz je vystouple. A nesmim si vzit uple, jinak to jde videt. Jinak my oznamovali rodicum losem a zbytek rodiny bude na vanoce. S kazdou stranou se sejdeme u babicky. Delam pro babicky kalendare, kde budou zaznacene narozeniny vsech v rodine. A kazda rodina bude mit fotky u jednoho urciteho mesice. No a v jednom mesici bude fotka z ultrazvuku a k tomu nejake povidani.

veroniquecz
27. lis 2022

My jsme měli toto ;) A u druhého to oznámila starší 🫶

veroniquecz
27. lis 2022

A muž slavil zrovna 30, takže se sešla celá rodina a tam jsme to dali ;)

darija06
28. lis 2022

@kajush95 Sestra nám oznámila docela vtipně, že čekají miminko. Přišli k nám na návštěvu a rodičům a mně dali do ruky los :D s tím, že jsme šli honem stírat jestli jsme něco nevyhráli a pic tam byl nápis, že budu teta, tak to bylo super 🙂

ekou
28. lis 2022

@kajush95 my dělali řidičský průkaz na kočárek :D

alpakovo
28. lis 2022

@kajush95 a my jsme vyrobili dárkové poukazy na odběr vnoučete, kde jsme napsali měsíc narození miminka

kubesovaadelka
28. lis 2022

@kajush95 plánovala jsem los, jenže člověk míní, bůh mění a jednoho krásneho odpoledne jsme seděli na zahradě se sestrou, která rodila jen o 14 dnu dřív,a všichni proč nejdeme do vyrivky s babičkou a sedíme tam jak kvočny. Obou bylo blbě 😂 o minutu později přišel náš tatínek a taky se ptal proč nejdeme do vyrivky, ale asi otcovská intuice a zeptal se hned vzapeti jestli jsem těhotná, no tak jsem mu odpověděla ano a ségra hned na to navázala že i ona a bylo po překvápku😂

uzivatelkapetra
28. lis 2022

@kubesovaadelka já to tak měla se sestřenicí, ona to oznámila už dříve, já ji jednou napsala kdy má první screening, odepsala že v pondělí, já ji napsala že taky mám ve čtvrtek🙂
Termín máme 4 dny od sebe, kéž bychom se potkaly v porodnici i když je to spíše nepravděpodobné 🙂

kubesovaadelka
28. lis 2022

@uzivatelkapetra já to u ségry poznala ještě dřív než si udělala test, ale vždycky to bylo naše tajemství, jen já blila jak amina a ta vyrivka byla poslední kapka, a už jsem to vybalila a tak rovnou to oznámila i ségra. My měli termín 10dni ale ona rodila o 2 dny dříve a já později, takže máme prcky 19dni od sebe😂 i tak to je dvojka, bydlíme v jednom domě, jen máme každá svůj byt takže dopolko tráví děcka spolu, vaříme si navzájem deckam obědy, když koupíme nový čaj, křupky apod dáváme tomu druhýmu na košt a je to super ♥️ děcka mají 10mesicu, učí se navzájem lupačiny, určitě se sestřenkou podnikejte nějaký sedánky s dětma když budou věkem kousek od sebe

kajush95
autor
29. lis 2022

@darija06 Jéé, tak to je moc hezké, něco takového by se mi taky líbilo. Zkusím kouknout na internet jestli se mi podaří něco takového najít, nemohla by ses když tak zeptat odkud tady ty losy má?

darija06
30. lis 2022

@kajush95 Ptala jsem se jí a měli by to mít na stránkách vzpominkovyodlitek.cz 🙂

ivivi
30. lis 2022

@kajush95 My meli tyto a vypadali fakt realistcky😁 Vazne jsem se bavila, kdyz to rodice zeskrabavali😁

kitycat
4. pro 2022

My sme pozvali mojich aj muzovych rodicov. Normalne prebiehal den a ked sme si naliali na pripitok, tak som zahlásila, ze ja pit nemozem ☺️

hejducka
7. pro 2022

@kackabis Taky se obávám že mě odhalí, že to do Vánoc neutajíme 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru