Pohlaví podle staří krve. Sedí Vám ?

neuspech
1. únor 2021

Maminky, vy co mate více děti sedí vám pohlaví miminka podle staří krve ? Prý se mění každých 7 let, takže 7,14,21,28,35,42... znamená ze třeba pokud mate dite v sedmiletém intervalu dejme tomu od 21-28 měli by jste mít všechny děti stejného pohlaví. Vychází Vám to?

hezz17
1. únor 2021

Ona je ta teorie trochu slozitejsi nez jak pises. Jde tam o to, kdo z paru ma ve chvili poceti starsi krev. Ne jeho vekem, ale v tom i tervalu sedmi let. Jeden ma treba vek 1rok, druhy 5 let.
A jeste se tam zapocitava, ze krev mladne darovanim krve a podobne. Neni to jen o násobcich sedmi.

nekiaxy
1. únor 2021

@neuspech ne:D

neuspech
autor
1. únor 2021

@hezz17 aha a nepomohla by jsi mi spočítat ? Máme syna já 21 let keyz jsem otěhotněla přítel 36 teď mám 24 let a 27. srpna 25, a přítel 38 v 4. září 39 let jsme jen o 7 dni ... v tom roce

hezz17
1. únor 2021

@neuspech ja ne 😀 me to pocitala moje nadrizena, ktere vyšly vsechny vypocty. Moje deti taky.

neuspech
autor
1. únor 2021

@hezz17 to je Škoda my teprve plánujeme chtěla bych zkusit holcicku 😃

neuspech
autor
1. únor 2021

@nekiaxy jak mate děti ?

gruyerre
1. únor 2021

@neuspech nedávno jsem se na to koukala, jestli se to shoduje s pohlavím našich dětí. Nám to vychází tak, že bychom měli mít s manželem jen jednou za 7 let jeden měsíc šanci na kluka a jinak mít samé holky. Nevyšlo to ani jednou 😀

hezz17
1. únor 2021

@neuspech tak teoreticky.... ten syn sedi, protoze y stari krve nula, partner 1r, ted mas ty 3r a on 4r, takze taky kluk. Takze az jemu bude 42 (0let) tobě 27(6let) by mela byt holka. Ale.... ja to nikdy nepočítala a nevim, jaké záludnosti tam všechno patri.

neuspech
autor
1. únor 2021

@hezz17 my teď máme oba 3 roky já 24 od 38 máme narozeniny jen 7 dni po sobě ...takže bych musela otehotnet asi v tom rozmezi 7 dni než bude mít narozeniny on ? 😃

sigyn
1. únor 2021

Moc to řešíte a čím víc to řešíte, tím je menší pravděpodobnost, že vůbec otěhotníte. Nakonec budete ráda, když to díte bude zdravé a bude úplně jedno, jaké to bude pohlaví. Vy si tu plánujete otěhotnět v 7 dnech a ve výsledku pak může být ráda, že se to podaří do 2 let. Neřešte hlouposti. 😉

gracinka7
1. únor 2021

Nesedí to. Mladší měl být holka a nic no 😁

neuspech
autor
1. únor 2021

@sigyn s temi 7 dny to byl vtipek i kdybych měla druhého chlapečka tak jsem rada, jen mě to zajímalo 🙂

neuspech
autor
1. únor 2021

@gracinka7 v kolika jste měla první 🙂? A druhy ?

nekiaxy
1. únor 2021

@neuspech hele, ja se omlouvam, ale myslim, ze to je strasna blbost, snad se nikoho nedorknu. Jak mam deti rozepisovat detailne nebudu, je to hodne mych i manzelovych osobnich udaju. Prijde mi to pro pobaveni fajn, ale moc bych se k tomu neupinala😉

zrzeckas
2. únor 2021

Podle veku rodičů je to tak na 80%..... Bere se to podle starsi krve..... Ja mela 20 (tehoz roku o par mesicu pozdeji 21) když jsem otehotnela a muj mel 22... A narodila se nam holka. Odva roky pozdeji (me 22 a mojemu 24) narodil se nam kluk

zrzeckas
2. únor 2021

U vas bych rekla snad 50 na 50 🤔 krev se oboum bude menit za 4 roky 😃.... Me to pocital nekdo jiny, beru to logicky momentalne.... asik bys musela otehotnet ne v tom rozmezi, ale pred tvyma narozkama. Protože v rozmezi uz ty budes met mladsi krev..... Pocitat to neumim, jen uvažuji 😃😃 ale moc nechápu jak na vypocet 😂

neuspech
autor
2. únor 2021

@zrzeckas takže asi šance nulová ze by jsme se o holcicku začaly snažit teď viď 😃

elvira
2. únor 2021

@neuspech známá v těch výpočtech jela, kvůli tomu odložila snažení o třetí dítě...a opět kluk.😀 Vzhledem k délce snažení mi bylo sumak, jestli budeme mít kluka nebo holku.

neuspech
autor
2. únor 2021

@elvira takže má 3 chlapecky ? Ani odložení nepomohlo 🙉

elvira
2. únor 2021

@neuspech přesně tak. A to nám tvrdila že to má najistotu.😀

meronym
2. únor 2021

@neuspech Moje kamaradka se sveho casu upla na myslenku, ze druhe dite chce holcicku. Zkusila vsechny metody na svete - vypocty, kartarky, polohy, diety... odlozili snazeni, nacasovani perfektni a... byl to kluk 😉 Toliko k “nevedeckym” metodam. To proste neovlivnis.

zrzeckas
2. únor 2021

@neuspech podle me nikdy neni nulova sance, ze mimco bude vysneneho pohlavi (pokud neni nejaky problem, ktery by v to branil). Vzdy bych rekla, ze to je 50 na 50 a 100% je jen porod.... I v rodine mame pripad, kdy cele tehu to byl kluk a nakonec se narodila holka..... Ve tvem pripade bych hledela na to, kdy se na to oba citite a tak a nenechala si pohlavi rict. Nechala bych se prekvapit 😃😃😃 podle me to mas stejne moc na hrane 😃 muzes zkusit babske rady a tak aby sis treba rekla, zkusila jsem vse aby to byla holka, ale stejne to musis nechat osudu 😃😃.... Ale za zkousku babskych rad nic nedas 😃😃😃 az na tu kartarku jak tu byla psana 😃

neuspech
autor
2. únor 2021

@zrzeckas kartarka mi řekla porad druhé dite holka a teď ze to bude kluk ale mužů si prat tu holku 😃

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru