Prováděla mi doktorka Hamiltonův hmat?

helga8
4. zář 2015

Ahoj, byla jsem dnes na kontrole, vaginálně mě zkontrolovala a dost to bolelo,bylo to nepříjemné. Cítila jsem jakoby se dotýkala hlavičky či co to bylo. Po vyšetření mě začalo bolet v podbřišku, odtekla další část hlenove zatky a měla jsem mírný tlak na konečníku. Takové bolestip tlak na konecnik a odchod hlenove zátky jsem měla i po jejím prvním vyšetření. Myslíte že by mi prováděla hamiltonuv hmat aniž by mi o něm řekla?,

bajana
4. zář 2015

Áno, mohlo sa to stať. Mne to urobila po TP, keď som sa jej na to opýtala. Mali by to robiť len s tvojim súhlasom, ale realita je iná....

miskazbudejc
4. zář 2015

Ahoj, ja zažila ve středu totéž... A kamarádka PA říkala, že to byl Hamilton.

luciamala1979
5. zář 2015

Ani taky se mi to stalo, bez upozorneni souhlasu Ale porod se rozbehl

lenkalenulka
5. zář 2015

Delaji to bezne pokud jste v terminu .. Me to delali nekolikrat u obou tehu ..prenasela jsem.. Nekdy me to ani nebolelo a nekdy neprijemne .. Ale nijak to neublizi naopak😉

njanka
5. zář 2015

Řekla bych že to byl Hamilton, také mi ho dělali, přenášela jsem týden ale vůbec mi to nepomohlo a nejprve mě o tom informovali a vysvětlili o co jde Myslím že se lékařům nic nestane aby vysvětlili co dělají za zásah,, ale realita je koukám jiná :(

elen222
5. zář 2015

mě u prvního dítěte doktor taky neupozornil, jen řekl, že tomu trochu pomůže....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru