Špatný ultrazvuk v 12+2tt

pt1981
13. srp 2015

Ahoj a dobre rano vsem. Vcera jsem byla na uz na Veveri. Pani doktorka mi vlaste o miminku neumela rict nic pozitivniho a ani fotku jsem nedostala. Mimi je cele natekle, i kolem hlavicky byl velky otok. Krev vysla pozitivne taky. Zitra me ceka odber plodovky. Zakladni info vysledku budu pry vedet uz vecer, ale zaver a komplet az za 14dni. Pry si mysli, ze v tehotenstvi nebude mozne pokracovat ☹. Holky, jsem uplne na dne... Ani nevim, jak pripadna interupce probiha? To uz se vyvolava? Nebo je to operativni zakrok? Ja se tolik tesila a ted jen bulim a ptam se proc...

anajm
24. srp 2015

Držím palečky,aby vše proběhlo rychle a bez komplikací. Přeji hodně sil a podporu blízkých

pt1981
autor
28. srp 2015

Ahoj holky. Uz jsem v poradku doma. V ut jsem dostala po obede 2 tycinky, ze zacatku hooodne neprijemne, ale zvykla jsem si. Vyvolavaci tbl jsem dostala v 8 a dalsi v 11, po ni uz zacaly bolesti. Vsecko se postupne zesilovalo, tabl mi dali vsechny. Nejvetsi kontrakce zacaly kolem sedme vecer, chvilu po desate jsem porodila. Pak jeste revize delohy v narkoze... Bylo to strasny a jsem stastna, ze je to za mnou. Vcera me pustili, prijela jsem odpoledne. Jsem zatim psych docela ok, na druhou stranu jsem od porodu jeste nedokazala plakat a myslim, ze to teprve prijde. Nastesti mam malou, ktera me nuti fungovat a urcite mi pomuze se z toho dostat. Dekuju vam vsem za velikou podporu, jste kazda uzasna, ze pomahate cloveku, ktereho vubec neznate. Preju vam, at si zadna nemusite takovou bolest prozit. A pokud ano, nebojte se tady sverit. Ja to udelala a bylo to snesitelnejsi... Dekuju

eldrag
28. srp 2015

@pt1981 hlavně , že to máš za sebou. Dopřej si ted trochu čokolády a jiných neřestí co ti pomůžou .

pt1981
autor
28. srp 2015

@eldrag nejsi nekde pobliz a nevidis mi do okna :-O ? Prave jsem sezrala celou ! Milku 😀

eldrag
28. srp 2015

@pt1981 😀 myslím, že čokoška je zaručený lék na jakýkoliv stav (na průjem staví, na nervy hladí, ....)

ivaflo
28. srp 2015

@pt1981 Drz se!Jsi moc statecna!

ajina10
28. srp 2015

@pt1981 preju brzke zotavení a abys ses snažila na to nemyslet.. Uvidíš ze priste bude vse lepší a i to dobre dopadne a tvá holčička bude mi sourozence, moje maminka porodila na 7mesicich mou sestru která po 14h zemřela a tak to mamka nesla spatne tak doufám ze ty budeš statecna a to vlaste uz jsi <3 preju uz jen to dobre 🙂 mej se krasne

eva518
30. srp 2015

@pt1981 přeju brzké celkové zotavení. Všecko už bude lepší, uvidíš 🙂

johana77
30. srp 2015

@pt1981 Posilam take hodne sil a viry! Jsi uzasne statecna... uz bude jen lepe!! <3 Ja jdu na amc ve ctvrtek, stale se snazim verit, ze bude vse v poradku 😒 verim v osud, ze mame kazdy napsany a malinko ho menit muzeme, ale v zasade jinou cestickou dojdeme vzdy tam, kam nas vede.. proste co se ma stat ..stane se..

pt1981
autor
30. srp 2015

Zas a znovu dekuju, holky. Kazdy den je o pidi kousinek lip. Pujde to, slunko zase zacne svitit i pro me 🙂

@ajina10 je mi moc lito toho, co si prozila tvoje maminka. Prozit si porod, strach, bolest... Videt svoje miminko a za par chvil je nemit... To si neumim predstavit. Musi to byt obrovska rana do srdce, ktera se nezhoji nikdy... Je statecna, ze to zvladla...
@johana77 drzim pesti, aby amc dopadla dobre. Jdes kvuli veku, nebo je v tom i nejaka pochybnost doktoru? Taky verim, ze cil v zivote mame dany a vybirame si cestu, kterou k nemu dojdeme...

johana77
31. srp 2015

@pt1981 Moc dekuju!! Mame hodne spatny utz z 12tt tak proto ... uvidime .. snazim se relaxovat a nemyslet na to spatne..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru