Těhotenství přes kondom. Jde si toho nevšimnout, kdyby praskl?

mexicanka123
24. říj 2020

Hezký den,
ženy máte některá zkušenost, že by jste otěhotněla přes kondom ikdyž jste si nevšimli, že by praskl? Jsem nyní těhotná, ale než jsem otěhotněla měla jsem styk s mým mužem a to 25.5. V noci a s poté s jiným 27.5. navečer. (28.5. jsem měla ovulaci bohužel). Styk s jiným mužem byl chráněný kondomem, který prošlý nebyl a nepraskl. Tvrdí to i on a já po styku nebyla nijak ulepená a nic. S mým mužem byl styk nechráněný. Stydím se za to, ale ráda bych kdyby jste mě bud uklidnili nebo řekli své zkušenosti s kondomy. Kondom když prý praskne tak je pak sperma všude, nám se nic takového nestalo. Stejně mám obavy, aby bylo miminko mého muže.

klokanka31
24. říj 2020

@mexicanka123 To bude tvého manžela.

mzacikova
24. říj 2020

Určitě manžela.

leniczka23
24. říj 2020

Jestli jste fakt měli kondom, tak to bude manžela a k tomu co děláš jen jedno. Prober se. Pořídit si dítě když evidentně mate problémy je fakt frajerina.🤦

mexicanka123
autor
24. říj 2020

@leniczka23 ja verim, ze to ze nad timto premyslim je dostatecny trest. Neda mi to spat. Bylo to jedinkrat v mem zivote a kdybych mohla hned to vratim. S nim nechci mit nic spolecneho ani on se mnou. Litujeme toho oba.

leniczka23
24. říj 2020

@mexicanka123 budiž ti to tedy ponaučením. Vaz si toho co máš doma pokud jsi spokojená (i když osobně si myslím, že spokojená žena tohle neudělá) a nezahod to co máš doma, kvůli tomu, že si po dlouhé době zažila vaginální vzplanutí 😉 přeji hodně štěstí.

hasara33
24. říj 2020

@mexicanka123 já přes kondom s manželem otěhotněla 🤷 ale to tvůj případ 100% nebude když si měla s manželem nechráněný sex 😉 k ostatnímu se vyjadřovat nebudu 🙄

victress
24. říj 2020

není nic jednoduššího, než si po narození dítěte udělat DNA testy, ale jenom v případě, že bys unesla i tu nechtěnou pravdu...jinak po ničem nepátrej a věř, že je manželovo....

priefi
24. říj 2020

@mexicanka123 proč se snažíš o dítě s manželem, když spíš s jiným? Co Tě vedlo k nevěře? 😏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru