Těhotná, může dítě "chytit" geny nového partnera?

boruvkam23
29. led 2017

Dobrý den. Zajímalo by mě,zda je možné aby dítě ""chytlo" geny nového partnera? Přesněji: otěhotněla jsem s bývalým přítelem,ten se na nás vykašlal a já v průběhu těhotenství našla nového partnera se kterým jsme měli normálně pohlavní styk a jelikož jsem již těhotná byla tak jsme si nedávali pozor a ejakuloval normálně do mě .Nevím jak jinak to napsat :D Je možné aby můj syn měl geny nového partnera???

chciplavila
29. led 2017

Ne

riakuk
29. led 2017

@boruvkam23 ???Nevím, zda-li si děláte srandu nebo to myslíte vážně. Vzniklé embryo má genetické informace od rodičů - "zploditelů" - do něj se již žádný gen nedostane.

nafuka
29. led 2017

Největší kravina co jsem slyšela.

boruvkam23
autor
29. led 2017

Jaká kravina! Jen se ptám,tak si nechte blbí poznámky. Dik

aleenka1234
29. led 2017

🙏

nafuka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
riakuk
29. led 2017

@boruvkam23 Ono by stačilo si prostudovat nějakou literaturu nebo třeba projet internet. Ona ta "kravina" je fakt zajímavý dotaz v dnešní době 🙂 , kdy je k dispozici spousta zdrojů informací a tohle je běžná informace v oblasti genetiky - probíráno na SŠ a gym.

nafuka
29. led 2017

@riakuk ta slečna je asi padlá na hlavu.

boruvkam23
autor
29. led 2017

Tak jsem hloupá no a co!!! Spíš bych za to byla ráda . Vůbec nevíte čím jsem si prošla,tak mě mějte za hloupou nafuko. Ten Nick Vám plně sedí!Nashle!!!

riakuk
29. led 2017

@nafuka Já bych to tak nehrotila. Každý máme jinou inteligenci a hlavně jiné vzdělání. Pokud má slečna či paní takový dotaz, asi bych to více nekomentovala a spíš se snažila o osvětu 🙂

boruvkam23
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
j.a.n.i
29. led 2017

@boruvkam23 JO, to je podle hesla, že na blbý dotaz blbá odpověď 😎

riakuk
29. led 2017

@boruvkam23 Buďte v klidu. Jsem zvyklá odpovídat ještě na "blbější" dotazy - jsem učitelka, ale nemá smysl se přeci rozčilovat. Můžeme Vás všechny ubezpečit nebo zklamat tím, že miminko má genetickou informaci Vašeho vajíčka a spermie bývalého partnera. To vzniklého zárodku se jiná gen. informace dostat nemůže - možná to umějí v laboratořích a hned v prvních hodinách po oplodnění.

absintka19
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
absintka19
29. led 2017

@boruvkam23 cim jste si prosla? Ze vas expritel jako tehotnou opustil? Boze, takovych je....

tripisek
29. led 2017

Tady je presna ukazka toho, jak jste zenke zle a mozna jeste hloupejsi nez sam dotaz. Slecna se jen zeptala, mozna na blbost ale nemusite ji hned urazet. Chytrolinky 😉

hop_ita
29. led 2017

@absintka19 a ty treba jsi dalsi na rade...

nevesta2708
30. led 2017

někomu není z hůry dáno no...😲

absintka19
30. led 2017

@hop_ita tak utcite 🙂

petra1306
30. led 2017

tak to jsem se po ránu pěkně pobavila :D ..

journals
30. led 2017

Jako že se to miminko "nakazí" novým genetickým materiálem? 😀
Ne, rodiče jsou vždy dva (otec, matka). Tohle by bylo slušný sci-fi. Víc informací jistě vyhledáš v učebnici základní školy (bez urážky, myslím, si, že v tomto případě je učebnice SŠ nebo dokonce vysokoškolská skripta rada úplně mimo 😉 😀).
Do budoucna by bylo fajn, tuhle oblast života líp prostudovat - jednak kvůli tobě, aby jsi věděla a by jsi nebyla k smíchu sama sobě i novému partnerovi 😉
Zajímavé je, že jak se dělají děti ví každý... 😒

journals
30. led 2017

@hop_ita Příspěvek trošku přes čáru, nemyslíš? Přát tu budoucí mamince samotu 😠

terorka
30. led 2017

@journals

Tak pres caru to je, ale to i to, ze tato budouci maminka zlehcuje problemy tazatelky a v podstate se ji vysmiva. O tom, ze ani nevi, zda je to skutecne ten jeji problem, ani nemluvim. Trochu necitlivy a cynicky a je uplne jedno, jak hloupej dotaz tazatelka polozila.

A navic, ji to prece prijde uplne v pohode, tak by ji nevadilo, kdyby ji partner v tehotenstvi opustil, ne? "Boze, takovych je" .... 🤐

astyna
30. led 2017

jestli to čte bývalý partner, tak se plácá do kolen 😀

astyna
30. led 2017

admini zase natrolili.

j.a.n.i
30. led 2017

@terorka No, já bych řekla, že hnusná tu začala být sama tazatelka... tak se pak nesmí divit reakcím.

absintka19
30. led 2017

1. takovych vymyslenych prispevku tady je...
2. nevim co myslite 'zlehcuju' a dobre vychovat dite i bez partnera maminky dokazou zvladnout, neni to zadna tragedie, proste se to stava...a netvrdim ze je to v pohode ale ze se to stava
3.prat opusteni je od slecny nevhodne, to zde nikdo nikomu nepreje...vypovida to o cloveku
4.opakuji, je to fake profil i dotaz a deticky se zde bavi, takze cynicka budu 🙂
5.tazatelka ze sebe udelala hlupaka sama, hlavne ze vi jak se 'delaji' deti
Dnes v dobe internetu na kazdem rohu bych se za takovy dotaz stydela, tak se tazatelka nesmi divit ze se ji zde smeji 🙂
Vsem krasny den 😝

absintka19
30. led 2017

@astyna kdyby jen do kolen 🙂 myslim ze i o nevo vys 🙂 🌹
Skoda ze ta slecna neex. Chtela bych ji potkat 🙂

terorka
30. led 2017

@j.a.n.i

Nepopiram, ale vidim v tom urcity rozdil.

hop_ita
30. led 2017

@journals ne to si rozhodne nemyslim. Nikde neni psano, ze ji to preju a uz vubec to tak neni mysleno. Je to pouze narazka na jeji poznamku, ktera je podle me velmi cynicka a jak pises, pres caru. Ona totiz ta tazatelka je taky nastavajici maminka, kterou partner opustil. Tak bud te lasky a neprekrucuj moje vyroky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru