Vůbec mi nedochází, že jsem těhotná

kaii
19. únor 2018

Ahoj všem.
Mám takový v celku zásadní problém. Jsem v 11 tt, vím to od 2 tt, ale pocity žádné.
Miminko jsme s přítelem v tuhle dobu neplánovali, ale i tak jsem ho chtěla a moc jsem se těšila, přítel samozřejmě taky. Jak na to ale došlo prostě nic.
Vím, že miminko tam je, že roste, že je naprosto v pořádku, ale radost, nervozita, prostě žádné pocity vůči miminku.
Přijde to, nebo je něco špatně? Stalo se to některé z vás taky?
Mám trochu obavy 😞

deli_lah
19. únor 2018

Neboj se, prijde to 🙂 my ho vlastne planovali a i tak se nad tim obcas pozastavim.. i ted kdyz citim jak kope 🙂 proste je to v zivote nova etapa, ja se teda tesim a bojim zaroven... rekla bych ze to teprve prijde, postupne 😉

vero_nika17
19. únor 2018

Je to naprosto normalni ;) jsem ve 28tt. Pockej, az ti vyroste brisko a ucitis prvni pohyby a kopance.. to pak uz bude neco. Sice se na mimco tesim, ale mam i chvilky, kdy mam strasny strach z toho co bude a jestli budu dobra mama a chvilema mi to ani neprijde, ze proste za chvili bude mezi nama malej drobecek. Takze si z toho nic nedelej.. každá to mame jinak 🙂

margrethe5656
19. únor 2018

Ahoj, taky jsem si připadala, jako když se nic neděleje, takřka až do příchodu na porodní sál. Ale změní se to... 😉

michalelka
19. únor 2018

Na miminko jsme čekali skoro 4 roky.. a že jsem fakt těhotná a je to na spadnutí mi došlo před pár dny.. bylo na čase, jsem ve 32tt😂

saoirse
19. únor 2018

Čekám třetí a až při tomhle těhotenství mi pocitově dochází, že tady fakt s námi bude další dítě😀😀 Takový ten zmatek, změť protichůdných pocitů jsem měla při prvním i druhém těhotenství, kdy už jsem mohla teoreticky tušit, co se děje. Řekla bych, že je to jednak daný hormonama, který dost umí cvičit s emocema, jednak být těhotná je fakt taková změna a zázrak přírody, že třeba moje hlava to prostě nepobírala🙂 Důležité je, že vše je ok, pocity a rozpoložení kor v prvním trimestru, je třeba hlavně přežít ve zdraví🙂

kaja2016
19. únor 2018

@kaii Je to normální. Naopak nenormální mi to přijde opačné. Bud v klid,až ti poroste bříško, až ucítíš pohyby, bude to úplně jiné. Jako já žádné záplavy lasky neměla ani po porodu a to je také normální. Láska vzniká vztahem🙂

uzivatelkapetra
19. únor 2018

Já si spíše neumím představit jak to bude, až tady prcek bude, jestli budu umět vše co je třeba, jak to budeme zvládat. Taky se necítím naprosto nijak, ač jsem těhotná po ivf, nikdy jsem nebyla ten tip, který obrečel kazdou ms apod jak tady často čtu, který by po // skákal do stropu. Asi jsem nějak citově nedozrálá🙂

marcelapaskova
19. únor 2018

Prosim te, hlavne klid. Me to nedoslo ani kdyz uz byl maly na svete. Proste jsem porad neverila, ze jsem maminka a to jsme vsechno planovali a meli pripravene. Proste nekdy to tak je🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru