Výtok v těhotenství. Je to ok nebo už ne?

31. črc 2021

Musí být nutně výtok v těhotenství bílý? Přemýšlím, jestli si v pondělí zajet, ale mám nemocné dítě, chlap v práci a své auto mám rozbité a nechce se mi vůbec vláčet nemocné dítě brzo ráno na gyndu 😔 měla jsem pocit, že mám opět kvasinky, v těhu na ně trpím, tak jsem si koupila v lékárně clotrimazol na 6 dní, ale po 4 dnech jsem měla úplně oranžový výtok, tak jsem to nedobrala. Ale teďka mám už asi týden ten výtok do žluta. Jinak mě ale nic nepálí, jen je na vložce do žluta ne bílý a ani to nezapachá nijak... Myslíte, že mám jet nebo že to nic není a moc se pozoruji? Kontrolu mám až 12.

anita003
31. črc 2021

Já to mám teda taky tak a nenapadlo mě to řešit... Gyndař vždycky řekne, že výtoky jsou normální a je to... Pokud to nezapáchá a nesvědí, tak mi to přijde v pohodě...

mamikry
31. črc 2021

Ja jsem mela v tehotenstvi bily, zluty, pruhledny, vodovaty i husty. Kazdy tyden jinak. Taky jsem se bala, ale pri kultivaci vzdycky vse v poradku, tak si myslim, ze kdyz nic nesvedi, nepali a nezapacha, tak to k tehotenstvi patri. Ale zmin se doktorovi, az pujdes na kontrolu.

michaelarousova
31. črc 2021

Mela jsem tske vselijake vytoky nikdy nic nepalilo,nesvedelo a vzdycky to byly kvasinky…ja bych osobne sla k doktorovi☺️ Js to tohoe tehu mela uz 4x

michaelarousova
31. črc 2021

A nebo boraxovy globule a pockat na kontrolu☺️

autor
31. črc 2021

@michaelarousova no já jsem je měla v prvním těhu měsíc, co měsíc 🙄 jinak na to vůbec netrpím a v těhu je to prostě tragédie. Ale mě to třeba nikdy ani nesvědilo, což prý u kvasinek má, já vždy měla jen víc výtok a jinak nic.

michaelarousova
31. črc 2021

Presne ja taky..zadny svedeni …vzdycky dostanu macmiror ale nikdy nepomuze na dlouho…

autor
31. črc 2021

@michaelarousova já ten macmiror úplně nesnáším. Ale moje dr ho teda taky velice ráda předepisuje na vše i když se ptám jestli by nešlo něco jiného 😏

michaelarousova
31. črc 2021

Ino asi neni moc moznosti protoze ho taky nechci a vzdycky ho dostanu..

ellyem
2. srp 2021

Zkus boraxové globule 🙂

autor
2. srp 2021

@michaelarousova no já v prvním těhu chodila chvíli k jiné doktorce a ta mi předepisovala nějaký krém, co se mazal z venku i zevnitř. Ten byl docela fajn. Ale moje stávající doktorka předepíše na vše macmiror a to jsem ho jednou měla na jiný problém a krvácela při něm, bolelo mě břicho a ona mi ho flákla znovu, že to mám stejně zkusit 🤦

michaelarousova
2. srp 2021

No me ted poprve dala 12 prasku..tech 8 mi nikdy nepomohlo…uz abych porodila 😂 ale ty boraxove globule jsou taky super …me pomuzou ale stejne mi na zaleceni da ten hnus fosforovej

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru