Zamlklé těhotenství, rezidua 18 mm. Čím podpořit čištění?

anetaa99
20. zář 2022

Ahoj holčičky,
V 9tt mi bylo bohužel zjištěno zamlklé těhotenství, následovala revize, ale bohužel v děloze stále něco zůstalo buďto část plodu nebo sražená krev o velikosti 18mm, píchli mi injekci oxytocinu jestli to neodejde samo, s tím že pokud ne, čeká mě další revize, bohužel nic se nedělo, ale jiná paní doktorka v nemocnici se rozhodla tomu dát ještě šanci, aby to odešlo, do další revize, už se mi opravdu nechtělo, dala mi dva prášky Cytotecu na vyvolání stahů dělohy a Novalgin na povolení, aby to mohĺo lépe odejít, mám zahnutou dělohu, takze o to to jde ještě hůře, celý den po lécích jsem měla velké bolesti do břicha, přicházeli jak kontrakce, ale bohužel nic se nedělo, až po odeznění, v noci jsem začala mírně krvacet šly ze mě i kusy sliznice (omlouvám se za nechutnosti), ale bohužel jen málo pak zase přes den nic a teď zase trochu k večeru, ale jde to opravdu velmi pomalu a málo toho, prosím o radu mohu to něčím podpořit? Začala jsem pít čaj z malinovníku, ale jsem bezradná na další revizi už opravdu nechci prosím o jakoukoliv radu co by mohlo pomoci.
Předem moc děkuji za odpovědi.

sima_k
3. bře 2023

@anetaa99 ahoj, můžu se zeptat jak to nakonec dopadlo? Řeším něco podobného. Děkuju