Císařský řez v Podolí, jak to probíhá?

baaar1
27. kvě 2017

Ahoj, zatim to vypada ze budu rodit cisarskym rezem kuli placnte. Tak se chci zeptat zkusenych jak to v Podoli probiha. Zda je mozne ze me mimco prilozi na hrud hned, nebo ne. Jake jsou ty vazby zda je to pak rozdil. Dekuji za odpoved

panickatlamicka
27. kvě 2017

O tom, zda ti miminko prilozi, rozhodnes ty, nikoli porodnice. Mas-li na mysli bonding, tak ten lze delat i pri sc. Kazdopadne, mela-li by porodnice s timto problem, nejspis bych se koukla po jine.

zmrzlinka
28. kvě 2017

Jake vazby mas mysli?

baaar1
autor
28. kvě 2017

Myslim materske vazby. Ze pry cisar neni porod a vse je mnohem horsi. Kojeni, imunita miminka atd. Tak by me zajimalo jak to mate vy zkusene. Zda jste hned s mimcem k sobe prilnuli atd.

panickatlamicka
28. kvě 2017

@baaar1 pri vaginalnim porodu bez zbytecnych zasahu se vyplavuje urcita „chemie", narozdil od sc. To je proste priroda, s tim nic nenadelame nikdo. Bohuzel si vetsina maminek, ktere prosly sc mysli, ze jsou timto staveny pod uroven a ze sve deti miluji mene. Ne, je to proste JINE. Nicmene muzes vazby s miminkem sama podporit-bondingem, doma nosenim, castYm kojenim...pry lze i to, ze mas miminko u sebe na pokoji, ale musi byt o miminko postarano (je pritomen napr.manzel)_ ale to si over, mozna nevedomky „kecam". No a v neposledni rade bych prokonzultovala s vicero porodniky, zda je sc opravdu nevyhnutelny.

riakuk
28. kvě 2017

@baaar1 Mám za sebou dvě sekce (jinde). Ani jednu z dcer mi nepřikládali na hrudník, držel je manžel v zavinovačce. Nevadilo mi to. Na pokoji jsem je měla cca 3.-4.den po porodu, protože jsem se musela dát do kupy. Obě jsem kojila déle než rok, měla jsem s nimi hezký vztah a imunitu mají v pořádku - jsou to normální děti bez toho, aby nějak strádaly 🙂

zmrzlinka
28. kvě 2017

Nenechaj se zdeptat nějakýma teoriemi o císaři a bondingu atd. Az to male bude na světě bude to to nejhezčí, nejlepší, nejsladší mimi na světě protože bude Tvoje.Jesti ho pochovas o něco díl je úplně sumak.... hlavně aby ste byli zdraví.
Mam obě děti císařem a jsou to normální děti 😁😁😁Kdyby Te něco zajimalo tak se ptej 👍

panickatlamicka
28. kvě 2017

@zmrzlinka nikdo netvrdi, ze sc narozene deti jsou nenormalni. I moje nej kamoska rodila cisarem, tudiz mohu potcrdit tva slova:Ano, vskutku ma normalni deti.
Ale to, co bylo psano vyse, to neoblafnes a rozhodne to nejsou teorie. Ucelem neni zakladatelku „zdeptat", ale poskytnout relevantni info, aby napriklad vedela, ze i pri sc se nemusi spokojit s „pouhym" pochovanim miminka a nasledne cekat, az ji ho donesou striktne po trech hodinach. 😉

zmrzlinka
28. kvě 2017

@panickatlamicka a je to tady..... vskutku ma normální děti.... ještě prihod článek, ze děti rodene přirozeně jsou inteligentnější než cisarem a je hotovo 😁👍

panickatlamicka
28. kvě 2017

@zmrzlinka o co ti jde?

zmrzlinka
28. kvě 2017

@panickatlamicka mne naštěstí uz o nic....uz mam odrozeno a odkojeno

lolam10
28. kvě 2017

Presne jak pise riakuk.dite mi prilozili az vecer na jipu a sekce byla ve 14h.pak jsem se davala do kupy a dite jsem mela u sebe asi 4.den a vztah mame krasnej a kojeni bez problemu.doporucuju si to zbytecne nedelat tezsi nez to je.sekce nebo prirozenej porod kdo je tady mama?ty a je jedno jakou cestou to dite prislo na svet.pokud ho budes milovat je uplne jedno jak na ten svet prislo ☺

lolam10
28. kvě 2017

Jo a rodila jsem v podoli v celkovy narkoze.zeptej se doktora az budes chodit do poradny pred porodem na podrobnosti.a stejne nevis jak ti bude,tezko si to naplanujes.ja byla dost unavena a bolelo me bricho ze mi vubec nevadilo ze nemam dite hned u sebe,ono stejne furt spalo☺

zmrzlinka
28. kvě 2017

@lolam10 ja jsem měla syna taky 4. den po porodu na pokoji a dceru jsem měla u sebe od doby co mně privezli na pokoj pořád...akorat sestry ji chodili prebalovat a koupat.

baaar1
autor
30. kvě 2017

@lolam10 ja si taky myslim ze na tom moc nezalezi jak mimi prijde na svet hlavne ze obe budem v poradku. Ten vztah se stejne buduje behem. Bondingu sama o sobe
stejne nikomu nezaruci bezproblemove rodicovstvi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru