Očistky. Je to normální?

10. únor 2023

Ahoj všem.
Prosím o radu. V pondělí tento týden se nám narodil syn očistky mám, ale slabé. Je to normální? Kojím. Může to být tím, že už jsem vyčištěná? Nic mě nebolí, jen trochu břicho, když vstávám ze sedu, ale to je asi normální? Volala jsem na gyndu, ale nedovolala jsem se. :/
Můžete mi prosím poradit?
Ps: Byl to druhý porod.

lencaa11
10. únor 2023

Ano je jste v 6 neděli a očistky můžou bejt slabé pak zas trochu silnější a tak nějak průběžně se to může měnit

veronicka89
10. únor 2023

Moje ocistky byly pár dnů jako ms...jinak nic...

pettrus1210
10. únor 2023

Také jsem měla hned po porodu jen takové slabé krvaceni, ptala jsem se na to v porodnici a řekli, že je to v pořádku. Někdo krvácí víc, někdo mene

sorboni30
10. únor 2023

Očistky trvání 6 neděl.. můžou být slabé a za týden můžeš téct jak Niagara.. Tělo si samo poradi, jen buď připravena. Já měla očistky 3 týdny a pak nic a pak jsem začala znovu a víc

1pomnenka
10. únor 2023

Po prvním porodu 6 týdnů, po 2. porodu jen 4 dny.

jjasmina
10. únor 2023

ono to muže byt slabé, pak silné jako na houpačce a muže to trvat i tech šest neděl

kosi_cek
10. únor 2023

Jak už bylo psáno výše, může být, ale zároveň bych se nedivila, kdyby opět výrazněji zesílily, já si pamatuji také takový útlum kolem 7.-10.dne, kdy jsem byla i dost bez vložky a tak, ale pak se ještě vrátily, prostě vždy to byly spíš takové vlny, než postupný útlum.

vladenkamaminka
18. únor 2023

Já krvácela jen 1 den po porodu, třetí den už jsem odcházela domu z porodnice jen s intimkou a tím to haslo… je to už 9 let a ziju a jsem zdravá 🙂

lokesa
19. únor 2023

Je to v pořádku, ale počítej s tím, že se mohou vrátit ve velkém, takže nikam nevyrážej bez savé vložky s sebou. Mně se vracely až do 8 týdnů po porodu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru