Porod Podolí - malování. Zajistí nemocnice jinou nemocnici?

nika110818
16. lis 2020

Ahoj, prosím, nemá někdo zkušenost s následující situací v porodnici Podolí? Termín porodu mám týden po tom, jak ma proběhnout malování porodních sálů. Co ale v případě, že bych rodila dřív v době probíhajícího malování? Jak takovou situaci řeší nemocnice? Zajistí mi jinou nemocnici oni nebo si musím zajistit náhradu sama? Předem mockrát děkuji.

aneta_v
16. lis 2020

@nika110818 pisu sz

misu8
16. lis 2020

My jsme volali na 155 a tam nám řekli, která pražská porodnice má volno. Mohli jsme si tehdy vybrat ze 2 porodnic.

nika110818
autor
16. lis 2020

@misu8 dekuji. A jestli se muzu zeptat, kam jste sli? Byla jste spokojena?

daasqua
16. lis 2020

Prý se má volat na 155 a tam řeknou podle situace, do které porodnice to bude nejlepší (kde není nával apod). U nás se maluje pár dní po mém termínu, musím to do něj stihnout děj se co děj 🙂

loylii
16. lis 2020

@nika110818 má se volat na 155, daji vám nejbližší volnou. Já bydlím na Praze 5, registraci jsem měla v Podoli, tak kdybych se trefila, ze má Podoli plno, vezmou mě do Motola.. Měla jsem plánovaný CS, tak dřív se to naštěstí nerozjelo😁

misu8
16. lis 2020

@nika110818 Vinohrady před 2 roky. Byla jsem tam spokojená. Sestřičky i doktoři byli moc milí a celkově přístup personálu se mi líbil. Jen ten přípravný pokoj (nevím, jestli jich tam bylo víc, těch pokojů, ale myslím, že ne) - malá chodbička s 1 lehátkem, 1 wc a 1 sprchou, já měla štěstí, že jsem tam zrovna byla sama. Taky jsem měla štěstí na samostatný porodní box, ale pak tam byl ještě další, ke byly 2 porodní křesla oddělená pouze plentou. Pokoje na šestinedělí byly fajn, po 2 nebo po 3 a každý své wc s koupelnou.

malenka3
17. lis 2020

Plánovaných císařů se to netýká, to je malování porodních boxů. Aspoň za mě to tak bylo. Každopádně pokud se do té doby trefíš, sanitka rozhoduje, kam tě vezmou.

nika110818
autor
17. lis 2020

Moc vam vsem dekuji. Ja mam termin tyden po tom, jako by melo skoncit malovani a zvazuju, jestli to risknout nebo rovnou rezervovat jinou porodnici. I kdyz bych nejradeji rodila v Podoli.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru