Termín porodu za dveřmi 😊

ondego
28. čer 2017

Holky máte to taky tak? Mám dny jak na houpačce, jeden den se na porod těším..hlavně teda na malou 😊 a druhý den propadám panice, strachu, že to nezvládnu a bojím se každé představy! Jsem prvorodička..

poah
Autor odpověď smazal
Zobraz
ewusssa
28. čer 2017

Tak já to mám uplně stejně! Jeden den jsem hrdinka odhodlana, připravená na vše. Cvičím, chroustám zeleninu no a druhý den TOTALNÍ!!! obrat. Cucim na ruzne videa, ctu clanky chcu vse odpískat, láduju do sebe čokoládu jednu za druhou (poté samozdřejmě přicházejí výčitky :D jak se ten drobek ve mě asi popere s tou pizzou kterou jsem zblajzla na posezení). Ale asi bych řekla že to k tomu patří, ještě tet v tech vedrech je to těžké si vubec představit že bych někde měla např. 9 hodin rodit. Jako prvorodičky nevíme co nás čeká a druhorodičky to asi taky nemají nejlepší protože zase ví do čeho jdou.

terykk
28. čer 2017

Mám uplne to samé... jednou ze to zvládnu a další den jak to zvládnu a jestli vůbec. Už aby to bylo za námi 😀

pikl
28. čer 2017

Já se teda spíš bojím, jak zvládnu šestinedělí- žádný spánek, kojení, atd. Porodu jsem se hrozně bála dřív, ale jak jsem otěhotněla, tak jsem to nějak přijala, mimčo prostě musí nějak ven 🙂 ale je pravda, že nemám moc čas nad tím přemýšlet. Kdybych ho měla, tak asi začnu stresovat

hani007
28. čer 2017

@pikl Jo jo. APo porodu si budes rikat, ze to bylo to nejhorsi v zivote a v sestinedeli na nej budes vzpominat jako na neco, co by ti v tu chvili bylo milejsi 😅 Ale hlavne zadnou paniku. Po tech par tydnech psychickyho dna se to jako mavnutim kouzelnyho proutku zlepsi a konecne si to budes uzivat 🙂

martyina
28. čer 2017

Já měla holky rodit 17.6. Nakonec 29.5. A jsem ráda že to mám za sebou. Takže vam moc držím palce všem.

pikl
28. čer 2017

@hani007 až tak hrozně jsem si to nepředstavovala 😀 tak snad to zlepšení přijde co nejdřív 😉

ewusssa
28. čer 2017

No ja pevne verim v to ze kdyz to na me prijde, parkrat zafunim a bude venku. Domu si odkracim s plochym briskem a puvodni vahou 58 kg a vse bude ok protoze mala bude jen spinkat a papat, zadny brek :D :D doufam ze se mi tento idylicky scenar vyplni a nebudu muset trpet tak jako kazda kolem me co zrovna porodila....i kdyz to k tomu krasnemu okamziku patri

hani007
28. čer 2017

@pikl Snad jo. Me to preslo po 5 tydnech, kdy sem nekolikrat mela zabaleno a stala jsem u dveri, ze koncim a kdy sem si uz div nevybrecela oci, ze co sme to sakra provedli a ze uz nikdy nebudu mit svuj zivot 😅 Ale to je vazne normalni. Je to desna zmena a to nevyspani a vsechno okolo tomu neprida. Pokud mas pritele, ktery to chape a podpori te tak to bude hracka. Jestli ale jako ja ne a spis si bude tukat na celo jestli si se nezblaznila tak hlavne vydrz. Prejde to 😅 a stoji to za to. Jak se ti mimco poprvy usmeje tak si v pytli a ty probdely noci a vsechno ostatni mu hned odpustis 😍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru