Covid - těhotná, porod Zlín. Někdo stejně? Jak probíhal porod?

22. pro 2023

Zdravím...tak při mé smůle mám 3 dny do termínu a mám pozitivní covid test 🙈 první příznaky přišly z úterý na středu, ale test byl pozitivní až dneska. Chci se zeptat zda tu mám nějakou maminku, která nedávno rodila ve Zlíně s covidem a jak to probíhalo. Mám z toho docela dost šoufky

sorboni30
23. pro 2023

Ahoj. Ležela jsem ve Zlíně s dcerou, která se narodila ve 28 týdnů. Byla tam maminka, která měla dvojčata, kovid a chodila za nima na JIP v tom obleku. Jen se podívat a hned pryč. Byla v odděleném pokoji. Neboj se. Můžeš přenášet a pak už po týdnu je to jedno. Jen musíš ohlásit lékařům, kdy jsi měla pozitivní test na kovid. Podle toho oni budou vše řešit.. Zlín je úžasný. Díky nim mám na světě 3 krásné a zdravé děti. Jinak já jsem měla kovid v 5 měsíci. Naštěstí vše dobře dopadlo, dcera je zdravá 😉 Drž se a přeji hodně štěstí

autor
23. pro 2023

@sorboni30
Jo já měla u prvního covid cca v 8 měsíci takže sem to ještě stihla, ale takhle chvilku před porodem 😒 a to bylo teď někdy nebo už je to delší doba?

sorboni30
24. pro 2023

Malá bude mít v únoru dva roky.. Je to tam furt stejny, ale hlavně tam teď mají nové rauty. Úplně boží jídelna 🥰

autor
24. pro 2023

@sorboni30 No já tam rodila před rokem a půl, takže vím. Jen jsem chtěla co nejaktuálnější informace skrz covid, děkuju 🙂

sorboni30
24. pro 2023

Dřív to bylo více hlídané s kovidem, nesmělo se vůbec nic..teď to nějak upadá a berou to už jako chřipku.. Tak snad ještě někdo odpoví. Jinak přeju krásné Vánoce 🎄🎁

autor
25. pro 2023

@sorboni30 Tobě taky 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru