Kterou porodnici v Brně vybrat? Rozhodla jsem se pro Obilňák

vverinka
9. črc 2018

Jsem z Brna a dala jsem si tu práci s maratonem po porodnicích, protože budu mít první dítko a tak chci aby vše proběhlo co možná nejvíce profi. I když ve všech střediscích pracují profesionálové nakonec k mému překvapení jsme se rozhodli pro Obilňák. Ano je to stará budova a méně útulné pokojíčky než například Bohunice nebo zrekonstruovaní Milosrdní,ale personál a vybavenost za trochu toho menšího komfortu stojí. Opravdu umí vyřešit jakoukoliv komplikaci která může přijít. Všichni tam mají velice lidský přístup a i když je to tam taková továrna na děti jak by mohl někdo namítnout jsou velice milý a ochotní
Určitě doporučuji návštěvu bude pro vás a partnera lepší se zde pak zorientovat . Přikládám foto s tím co vše s sebou do porodnice ať už půjdete kamkoliv, určitě se bude hodit 😁

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hankaros
9. črc 2018

Na obilnaku jsem rodila minuly tyden druhe dite. Nemohu si vynachvalit hlavne personal jak na prijmu tak na sestinedeli a novorozeneckem. Zbytek je pro mne nepodstatny.

vverinka
autor
9. črc 2018

@hankaros taky mě velice překvapili už tím jak se k nám na návštěvě chovali. Děkuji za příspěvek s takovouto čerstvou zkušeností a přeji hodně štěstíčka s miminkem

alicie_k
9. črc 2018

Rodila jsem tam před rokem, ačkoliv jsem původně chtěla rodit v Bohunicích, protože jsem tam dřív pracovala. Začala jsem rodit v noci a vzhledem ke stopstavu mě odkázali na Obilní trh. A funguje to i opačně, tak jen abyste s tím počítala 🙂
Jinak vše proběhlo hladce, ale péče novorozeneckého oddělení byla bohužel až na výjimky ne moc dobrá...

jipe
9. črc 2018

porody 7/2015 a 1/2018 maximální spokojenost, u prvního mi nejspíš zachránily kojení, přestože porodnice praskala ve švech, tak sestry vydatně pomáhaly

smikri
22. črc 2018

Na Obilňáku jsem rodila 12/2014 a 04/2018 a nezměnila bych své rozhodnutí.Mně i dětem byla poskytnuta 100% péče a i s přístupem personálu jsem byla maximálně spokojena 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru