Liberec nebo Mladá Boleslav?

jaydeep
26. lis 2023

Prosím jen, kdo má opravdu zkusenosti....
Začala jsem 35tt, slečně v bříšku chutná už od začátku je větší cca o 3tydny, mám tehu cukrovku a picham si clexan.. moje lékařka mě již odeslala do rizikové poradny, v Lbc a řekla mi, že bych měla rodit dříve, aby neměla 4,5kg neli víc.. Liberec pry neřeší a nechává do 39tydne s přehledem.. zajímalo by mě zda-li v Boleslavi mají lepší přístup... ? Jak se k tomu stavi?.Bude to můj 4 porod... po prvním porodu 3750gr mám problémy do dneška se spodkem, takže rodit ve 39tydnu miminko přes 4kg se děsím...

dendy88
26. lis 2023

@jaydeep Mladá Boleslav nevím,ale já dva roky zpět rodila v lbc přes 4 kg těžký dítě ,a začali to řešit až po termínu. Měla jsem nastoupit v pondělí na vyvolání, malý se narodil sám v pátek.

jaydeep
autor
26. lis 2023

@dendy88 právě já mám i doporučení...o to víc vim, ze se mi do Liberce nechce... dekuju

angelchild
26. lis 2023

@jaydeep Ja s vetsim mimcem zkusenost nemam, ale v MB jsem rodila ted v unoru a za me skvely pristup.

miriam1989
27. lis 2023

@jaydeep rodila jsem v MB v roce 21 s cukrovkou, ale teda jen na dietě a mě nechávali po termínu, ale jen týden max, pak následovalo vyvoláni. Ale já měla váhový odhad normální 🤷

jaydeep
autor
27. lis 2023

@miriam1989 ja právě váhový odhad mám o 3tydny větší... 🙈🙈🙈

irenav86
17. únor 2024

@miriam1989 mohu se zeptat na typ cukrovky? Těhu, nebo klasik DM1, či DM2? Díky😊

miriam1989
17. únor 2024

@irenav86 těhu a teď jí mám znovu i s druhým. Mám necelý dva týdny do porodu, odhad menší a opět nejdýl týden po termínu chtějí vyvolávat 👍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru