Můžu zrušit registraci do porodnice?

lepsa
26. črc 2016

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli můžu zrušit rezervaci do porodnice a kdy nejpozději? Bydlím v Praze, ale rodit bych chtěla v porodnici za Prahou. Tam není žádná registrace a zatím nevím jak to tam chodí ( jestli tam přijedu a prostě porodím nebo třeba raději zavolat, že rodím a jestli mají vůbec volno).

No a kdyby to byla ta druhá varianta, že třeba zavolám a oni mi řeknou, že nemají volno, tak co pak???

Proto jsem si říkala, jestli je možné se zaregistrovat do porodnice a zrušit to prostě fakt na poslední chvíli, podle toho co ta druhá porodnice.

misha80
26. črc 2016

Osobní zkušenost nemám, ale řekla bych, že rezervaci můžeš zrušit kdykoliv, klidně i poté, co porodíš jinde (alespoň oznámit, že už nepřijedeš). Ale asi bych se zaregistrovala i do té druhé porodnice, pokud tam chceš rodit. Zavoláním, jestli mají volno, se nic nezkazí, zvlášť pokud máš podezření, že by mít nemuseli, ušetříte si cestu a pojedete rovnou do té první. Nevím, jestli jsem nějak pomohla, ale tak bych to udělala já.

katenkas
26. črc 2016

Nic rusit nemusite. Pokud v druhe nemocnici nechteji registraci (nejsou to Horovice?) tak tam proste prijedete a hotovo. Dopredu se vetsinou vola, zda maji volno 🙂

katenkas
26. črc 2016

Jo a pokud by nemeli volno, sami vam reknou kam jet jinam.

lepsa
autor
26. črc 2016

@katenkas jo jo jsou 🙂

katenkas
26. črc 2016

Take jsem tam rodila. A naprosto bez problemu. Je dobre tam jit aspon na 1 kontrolu predtim, ale ani to nutnost 🙂

lepsa
autor
26. črc 2016

@katenkas já se pořád rozhoduji, chtěla jsem rodit u Apolináře nebo v Podolí, ale teď spíš v těch Hořovicích 🙂 tak uvidím, ještě popřemýšlím

katenkas
26. črc 2016

@lepsa ja mohu jen doporucit. Pristup super a je to mala nemocnice. Jedine co vytykam je pomoc s kojenim. Jinak za 1.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru