Porod do vody Havířov/Porodní asistentka Havířov. Zkušenosti? Doporučíte?

zuzan11111
20. srp 2020

Ahojte, mate niekto skusenosti s porodom do vody v Havirove? Zaplatili ste si porodnu asistentku? Doporucite mi nejaku? Dakujem

michelle_01
20. srp 2020

Ahoj, ja mam jen zkusenost z kvetna. Mela jsem porod do vody a za me super! Byla to pecka, strihla bych si to klidne zas! 😁 U zaverecne faze rikaly, ze jsem se tam rochnila jako na wellnessu. Ted bych akorat porodila a sla ambulantne domu, oddeleni sestinedeli me dost psychicky slozilo. Mela jsem zaplacenou porodni asistentku, jmenuje se Katka Konderlova. Ta byla taky skvela, poradila, pomohla, presne vedela jake polohy porod urychli. Moc prijemna, snazila se ve vsem vyjit vstric a nechala volnost. Muzes ji najit a zkontaktovat na facebooku. Jeste jsem uvazovala o jeji kolegyni, ktera ma taky smlovu s porodnici a ta se jmenuje Pavla Kasparkova.

mama_veronika
20. srp 2020

Síce som nerodila v Havírove ale v Karvinej, ale mala som zazmluvnenú Pavlu Kaspárkovú. Spolupracuje aj s Havirovsku porodnicu 👌👌 odporúčam.

klokanka31
20. srp 2020

@michelle_01 Souhlasím s ambulantním porodem, já ho měla a bylo to super 😊

ekulka
20. srp 2020

Souhlasím s Pavlou Kasparkovou, poprosila sjem ji o doprovod už podruhé. S Havířovem spolupracuje a co sleduju její FB, tak porod do vody hodně propaguje 🙂

pajula123
20. srp 2020

Též doporučuji Pavlu Kasparkovou

megi89
21. srp 2020

Taky doporučuji Pavlinku.

zuzan11111
autor
21. srp 2020

Dakujem vsetkym 🙂 a porodni asistentku Martinu Lasskovu taky doporucujete?

ferda90
18. lis 2020

Ahoj holky, na kolik vás prosím vyšla ta porodní asistentka? Přemýšlím o porodu do vody, slyšela jsem zatím samou chválu. Jaké je porodní oddělení v Havířově, sestřičky, lékaři? Děkuji

beyun
18. lis 2020

Také zvažuji tentokrát porod v Havířově. Kamarádka říkala- bez svojí PA tam nejít ☹ Pokud tedy máte nějaké požadavky a nároky/ porodní plán... Druhého syna jsem rodila v Krnově a byli jsme s manželem nadšení. Jenže jsme z Ostravy opravdu tak tak dojeli.. Třetí porod může být ještě větší rychlovka, navíc nám zkrátí určitě čas odevzdání dětí.. Tak mám celkem obavy. Ale chci rodit do vody, takže se prostě budu muset s miminkem nějak domluvit, aby tu cestu do Krnova vydržel 😀

ferda90
18. lis 2020

@beyun no co jsem koukala, tak porodní asistentka stojí 9 tisíc, což je dle mého docela dost :( Pár kamarádek PA mělo a bylo z porodu nadšeno, ale já ji zrovna neplánuji, tak nevím no

marketka_m
18. lis 2020

@ferda90 někdy i více než 9 tisíc.. a mě příjde že když porod je fajn tak je fajn i asistentka, když jsou komplikace, nepomůže ani zaplacena asistentka.. a polohy které pomohou/nepomohou, atd.. si může nastudovat budoucí maminka nebo partner 🙂

ferda90
18. lis 2020

@marketka_m to je fakt, no věřím, že všechno bude probíhat tak jak má, zatím se docela těším a nenechávám se porodem nijak odradit. Myslím si, že to též pomáhá, nechci se zbytečně stresovat. Vy jste měla porod do té vany?

michelle_01
18. lis 2020

@ferda90 mě vyšla na 6 tisíc, jméno viz výše. Sestřičky raději nevzpomínat.. pár jich bylo fajn, zbytek hrůza. Doktorky se kterýma jsem přišla do kontaktu, všecky bezva.

marketka_m
18. lis 2020

@ferda90 ne neměla

beyun
18. lis 2020

Manžel je naštěstí taky dobře informován, pro nás to bude třetí porod, takže věřím, že dokáže moje práva hájit i on (člověk může být milionkrát připravený, ale to nemocniční prostředí člověka polapí a pak může udělat spoustu ústupků, u kterých je před porodem přesvědčen, že nechce.. )..Stejně tak pomoci s bolestí dokáže dobře připravený partner. Ceny za PA jsou vyšší, ale když se žena cítí bezpečně, je to dobrá investice. Miminko už druhou šanci na příchod na svět nedostane, proto chci opravdu krásný porod, jako byl porod syna.

zuzan11111
autor
18. lis 2020

@ferda90 tak ja som nakoniec rodila do vody v Havirove na konci zari. Hodinu nam trvala cesta do porodnice a oplatilo sa. Zaplatila som si PA Martinu Lasskovu, bola skvela. Stalo to 8000, penazi nelutujem. Cely porod bol uzasny. Chcela som uplne prirodzeny porod bez zasahov a taky aj bol. Naozaj doporucujem ist do Havirova. Aj sestricky aj lekari boli super

ferda90
18. lis 2020

@zuzan11111 děkuji za odpověď, mějte se hezky 😍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru