Porodnice Příbram. Zkušenosti za posledních 5 let?

burnette
4. zář 2020

Holky ahoj je tu někdo kdo poslední pěti letech rodil v Příbramské porodnice? Jaké máte prosím zkušenosti? Jak probíhal porod? Má cenu mít připravené porodní plán? Děkuji za odpověďi

theuska29
4. zář 2020

Pokud máte FB, tak existuje skupina recenze porodnic 🙂 Pod lupou nějakou recenzi najdete 🙂

burnette
autor
4. zář 2020

@theuska29 děkují 😊

e7
5. zář 2020

Já jsem asi slepá ale v té skupince o Příbrami skoro nic není 😁

theuska29
5. zář 2020

@e7 O Příbrami jsou ve skupině 3 hlavní příspěvky + se dají najít i menší recenze v komentářích 🙂 Sice to není moc, ale tady na koníkovi třeba nikdo recenzi nenapíše, tak lepší než nic 🙂

burnette
autor
5. zář 2020

@e7 já jsem našla, ale hodně jsem studovala po internetu, více méně jsem rozhodnutá tam rodit, jenom to mám hodinu od místa bydliště,, takže jsem chtěla novější recenze.

e7
5. zář 2020

@burnette tak já to mám půl hoďky cesty, budu tam rodit tak jako tak 😊 já tam ještě nerodila, čeká mě to v říjnu ale byla jsem na prohlídce porodních boxů a doporučovala sestřička těm co nejsou spádové a mají to daleko zavolat předem aby měli místo 😊 aby jste nejeli zbytečně. Mívají párkrát do roka stop stav a posílají jinam 😪 a porodní plán si klidně napiš, při příjmu ho s tebou zkonzultujou.

burnette
autor
5. zář 2020

@e7 na prohlídku porodní boxu se chystám 14 září, termín mám až v listopadu, tak mi prosím potom napište recenze 😊 tohle bude moje druhý porod, první byl u Apolinaře měla jsem zato, že v Praze navíc Apolinař bude jeden z top porodnic bohužel přišel velký zklamání. Takže teď si radši dám práci s hodnocení a výběr porodnic. Nejblíž v rámci možností z těch dobře hodnocení porodnic máme Příbram a Hořovice, ale ta přece ještě o kus dál

vendy30
5. zář 2020

@burnette já tam rodila 2x. Před devíti lety a před dvěma lety. Obojí naprosto bez problémů. Já měla teda porody rychlý, takže hlavně u druhého nebyl na nic čas. Ale vyjdou vstříc, poradí, pomůžou. Přístup dokroru, sester i porodních asistentek skvělý. Všichni fajn. I ostatní jako uklízečky, sanitarky, paní co vydává jídlo jsou super. Jídlo nic moc, ale přežít se to dá.

martik16
5. zář 2020

@burnette Já tam rodila 2x, před skoro 6 a 3 roky... teď v lednu mě to čeká potřetí.... Za mě super, jak porodní, tak pak oddělení šestinedělí.... poradí, zkonzultují a jsou moc milí ;) Je to moje spádová porodnice a jsem za ní moc ráda

burnette
autor
5. zář 2020

Děkuji všem za recenzi, po první porodů jídlo je to poslední co potom člověk řeší 😂

e7
5. zář 2020

Joo, to jídlo jsem měla čest ochutnat loni v září 😁 a opravdu doporučuji aby rodina něco dovezla. Já že sežeru všechno ale některá jídla se jíst nedali a večeře mi vůbec nestačila 🤷 když si vzpomenu tak ti napíšu, ale Příbram má poměrně dost dobrých recenzí takže budu doufat, že nechytnu při mém štěstí nějakou nepříjemnou PA, sestřičky a doktory 😁

elifra
6. zář 2020

@burnett Já v Příbrami rodila před 14 dny a maximální spokojenost. Byla jsem tam poměrně dlouho a narazila jsem tam na samé super lidi. Jídlo taky nebylo tak nejhorší, až na jedno jídlo to celkem šlo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru