Porodnice Šternberk-pozitiva, negativa, co vše s sebou?

bbvcelka
18. zář 2015

Holky kdo má zkušenost písněte,děkuji..

bajunka
14. led 2016

Ahoj taky začínám řešit, zatím jsem rozhodnutá pro šternberk, ale malej brouček v hlavě našeptává Olomouc 🙂

bbvcelka
autor
14. led 2016

@bajunka já nevím,mám to doma,tak asi ten Šternberk..říkají že je to tu také domácké,dobrý personál...fakultka to prý bere kus jak kus...ale ono na blbého,nevyspaného doktora třeba v noci mužeš natrefit kdekoliv...

mojkymojky
14. led 2016

Ja mam zkusenost jenom tu nejlepsi🙂 jedine male negativum bylo dojizdeni manzela (jsme z Olomouce), to by bylo urcite pohodlnejsi, kdybych rodila ve FN, ale to ve srovnani s ostatnimi aspekty byla fakt malickost🙂

bajunka
14. led 2016

já právě četla staré recenze a ty nic moc a teď novější a ty už jsou OK, je to tam nové zrenovované, mám to blíž jak do Olmíku, tak to asi vyhraje, původně jsem chtěla v Brně,aby mě rodila kamarádka, ale taková štreka už se mi trmácet nechce...No však ty to vyzkoušíš a pak mi poreferuješ 🙂

bbvcelka
autor
14. led 2016

@bajunka jasně..už se to blíží a s tím i obavy abych to zvládla..ono dva porody mám za sebou,ale každý byl uplně jiný..Amálka vážila 2.80kč a při porodu jsme si řekla že fakt větší už bych nedala...no sem zvědavá kolik bude Viki vážit...Tatínek je kus chlapa 🙂 😀

hop_ita
6. lis 2016

Nevite, zda ve stbku je mozne koupat novorozence v kybliku? Mam ho doma nachystany a rada bych si to vyzkousela uz tam 🙂

hop_ita
7. lis 2016

nikdo neví? 🙂)) případně co vše s sebou (plenky, vložky, dostaly jste něco nebo od začátku svoje?)

mojkymojky
7. lis 2016

@hop_ita jak s kyblikem nevim, ale asi nejjednodusi bude se zeptat napr pri prohlidce PS nebo zkusit zavolat na novose. Plenky i vlozky jsem mela svoje, ale kdyz bylo treba, bez reci jsem dostala od sestricek🙂
Takze s sebou urcite svoje vlozky, plenky, obleceni pro mimi jsem mela jejich, i nocni kosile, skrz ocistky atd

evulinkab
7. lis 2016

Já mám teda jen zkušenost s Olomouci, dvakrát jsem tam rodila a naprostá spokojenost.Ale kamaradka rodila prvni dcerku ve Sternberku a byla zklamaná, mela problémy s kojenim, nikdo ji neporadil jak prikládat, odcházela s tim, že byla dosti zklamaná.No a druhhé rodila v Olomouci a rikala, že byla mnohem spokojenejsi, vrelejsi pristup, laktacni poradkyne chodila, pomáhala....celkeove mnohem lepší po vsech stránkách...tot zkusenost mé kamaradky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru