Porodnice v Chrudimi. Máte čerstvé zkušenosti?

misath17
28. čer 2020

Zdravím všechny,chtěla bych se zeptat,zdali některá nemáte zkušenosti z letošního roku z porodnice v Chrudimi? Jsem ve fazi rozhodovani a našla jsem jen několik let staré diskuze.

areh
29. čer 2020

S dovolením se přidám.📌 Taky je mám tuhle porodnici v užším výběru

knuffel
29. čer 2020

Tři roky stará zkušenost - nebrat. Jeďte jinam.

majena39
29. čer 2020

Já byla u porodu s kamarádkou v Chrudimi 1.12. Máte zájem o info? 🙂

miskamed
29. čer 2020

Úplně čerstvé to teda není, rodila jsem přesně před rokem a půl a příště půjdu zase tam. Měla jsem skvělé porodní asistentky, sály jsou podle mého dobře vybavené a příjemně zařízené. Porod byl bez komplikací, takže doktora jsem viděla až u závěrečného tlačení 😀

misath17
autor
30. čer 2020

@majena39 klidoo

majena39
30. čer 2020

Taaakže kámoška si chválila všechno od začátku do konce. Navštěvovala několik týdnů před porodem poradnu, kde jí dělali monitor, žádný problém. Rodit jsme přijeli v jednu v noci, všichni ochotní. Porodní sál dobře vybavený (vlastní soc zařízení, ve sprše hopsací míč, postel pro odpočinek, gauč pro návštěvy, aromalampa, rychlovarná konvice, rádio.... přímo v místnosti porodní lůžko a vyhřívané lůžko pro první ošetření novorozence, takže ho nemuseli nikam odnášet). Porodní asistentky byly velmi milé, lékař přišel v otevírací fázi cca 2x tuším a jinak chodily holky. Radily nám úlevové polohy, odhadovaly časově kdy budeme rodit a odhad opravdu vyšel, naopak jsme rodily ještě o pár minut dřív, takže tatínek nakonec nestihl dorazit, protože jsem ho zalarmovala pozdě 🙂 Na tři zatlačení bylo dítě venku, bez nástřihu a všichni si to chválili. Rodí lékař, sestřičky asistují. Hned miminko dostala na břicho a teprve cca za 10 minut došlo k ošetření, které jsem já jako doprovod mohla nafotit, popsat číslem atd. Všichni mluvili celou dobu klidným hlasem, dávali užitečné rady... hned jsem si říkala, kdybych věděla, že budu mít takový porod, jdu rodit třeba hned. Jinak hned po porodu taky přišla dětská sestra, která nám vysvětlila na co si máme dávat následně ty dvě hodiny na porodním sále pozor, co sledovat a kdy se připadně ozvat. Pomohla mamince s prvním kojením. Po dvou hodinách ji převezli s mimčem na oddělení, kde jsem sice už nebyla, ale taky si to tam chválila. Jinak moje druhá kamarádka rodila 14 dnů předtím také v Chrudimi a taky bya spokojená. Osobně si myslím, že ty pokoje byly vybavené líp než má třeba porodníce v Hradci Králové. Jo a v chrudimi na porodním sále mají klimatizaci 😀 myslím, že v létě oceníte!!!! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru