Co upéct pro 40 dětí? 😀

maminakarol
11. bře 2023

Ahoj. Ráda bych se vás zeptala co sladkého by jste mi doporučili upéct pro cca 40 děti?
Něco abych nestála u trouby půl dne 😅 Je jedno jestli to bude buchta nebo nějaký závin či sladké pečivo.
Za inspiraci děkuji 😊

jane46
11. bře 2023

Za me u deti nejvic leti pernicky a je jedno jestli malovane nebo ne. Nasim chutnaji i linecke s marmeladou. Ale u obojiho ten cas u trouby nejaky bude. Ale oboji se da upect nekolik tydnu dopredu.

pinkyy
11. bře 2023

Ja bych udelala cupcaky 🧁a nebo dortova lizatka 🙂

missym
11. bře 2023

Ségra teď nedávno dělala na oslavu z bábovkového těsta minimuffiny. Dávala to do malých papírových košíčků a pro děti to byla naprosto ideální velikost. Navíc si rozdělila těsto na několik a přidávala různé příchutě (kakao, ořechy, mák).

zelenaesmolda
11. bře 2023

@maminakarol
pozmenila bych otazku
Jak upect 40 deti? :D
A mas po starostech 😂

veru181
11. bře 2023

Hned mě napadl drobenkový koláč (jestli to pro dnešní děti není moc obyčejné 🙂), to je rychlovka.

berynka
11. bře 2023

Perník…část s tmavou a část s bílou polevou a kokosem

michaela666
11. bře 2023

Já bych udělala perníčky, ty zmizí vždycky. Místo klasického zdobení bych objednala z jedunaperniku nějaké hezké motivy a určitě budou mít velký úspěch.

biciklissie
11. bře 2023

Taky bych udělala něco dopředu. Linecké, nějaké pekne tvary. A perníčky, pěkně ozdobit. Případně, když pečeme do školky, tak hodně mizí věci s čokoládou. Tak třeba cookies s kousky čokolády nebo nahoře s minilentilkami.

kamino
11. bře 2023

@maminakarol Když jsem pekla pro hromadu dětí, vždy pekla již zmíněné minimuffiny - některé světlé těsto, pak jsem tam hodila kakao a bylo tmavé, do dalšího perníkové koření, pak trošku čokolády, tou nalepit nahoru lentilku a hotovo 🙂 několik druhů prakticky z jednoho těsta.

reiskirchen
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
reiskirchen
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krisstina93
1. kvě 2023

Linecké, nebo jsem teď delala kremrole, za půl hodinky sem jich měla dva plechy včetně náplně :D

prejeta_zaba
1. kvě 2023

Asi záleží k jaké příležitosti, jestli na nějaký výlet, udělala bych plech lité buchty - perník, piškoty s ovocem, kokosová... Nebo štrúdl. To máš velké množství prakticky bez práce. Jestli je to na oslavu nebo nějakou slavnostnější příležitost, tak asi nějaké cupcakes, nebo malé koláče s ovocem.

kubesovaadelka
1. kvě 2023

@maminakarol rolády? Udělat světlý krém a kakaový krém? Obalit ořechy, kokos, nebo ta barevná posypka? Nakrájet na plátky a taky celkem rychlovka stejně jak zmiňované muffiny. Za málo času hodně muziky

blackblue
9. zář 2023

@maminakarol taky bych sla do perniku... s nejakymi obmenami. Jeden treba s kokosem, druhy s cokopeckami nebo orisky... nebo jednoduchou buchtu - lite Testo, nahoru ovoce.

blackblue
9. zář 2023

A to linecke nebo strudl zminovany vys jsou taky dobre napady. 🙂