Recept na korpus

klip0
13. nov 2023

Ahojte, poslednú dobu vždy keď som piekla tortu, tak bol korpus v strede vyšší, nerovnomerný a potom bola celá torta taká vseliaka.
Môj problém je, že nikdy si nepamätám ako som.to robila naposledy, tak vždy len nájdem nejaký recept 😅😅
Poraďte prosím recept na korpus na tortu, ktorý mi zaručene vyjde, bude super chutiť a aj vyzerať. Naplniť chcem asi mascarpone a neviem čo ešte 😐🤷🏻‍♀️😅
Dlho som nepiekla, zachráňte ma prosím 😅😅😅 (kakao ani mak to nesmie obsahovať)
Formu mám takú klasickú okrúhlu, ani veľká ani mala 😂🤷🏻‍♀️ten bežný rozmer
Dakujeeeem

viestta
13. nov 2023

lyzicova piskota: 5 lyzic cukru vyslahat s 5 vajcami, po vyslahani primiesat 5 lyzic muky s pol balicka prasku do peciva.
To, ze mas v strede hrb je sposobene tym, ze sa cesto postupne prepeka. Ja v ceste vyrobim v strede jamu, cesto vyhrniem viac k bokom, potom to skonci rovnejsim povrchom. Potom prekrojm korpus na polovicu, vrchny diel dam rezom na spodok, naplmim (keby to bolo moc hrbate, tak trosku zrezem, priklopim spodkom otocenym hore nohami. Mam tortu vzdy rovnu

klip0
autor
13. nov 2023

@viestta ďakujem 🙂 a dávaš vlastne že korpus-plnka-korpus-plnka a hotovo ?
Ja som sa vždy snažila ísť na tri alebo štyri vrstvy korpusu, možno aj to bola chyba

mamickalisticka
13. nov 2023

📌

viestta
13. nov 2023

@klip0 podla toho aky vysoky mi vyjde, ale zvycajne ho viem prekrojit len na 2 diely. Ked chcem vysoku tortu peciem 2 korpusy zo 4 vajec

anjelic
14. nov 2023

Táto https://tortyodmamy.sme.sk/content/nadstavovaný... 👌 piecť na 120-150°C nie viac, na jednu formu urobíš z polovičnej dávky a dvakrát prekrojíš (budeš mať tri pláty)