Co vymyslet k výročí? 🙂

andy15
29. črc 2015

Ahojky, tak abych se jen zřídka představila...Jmenuji se Andrea ( Andy), je mi 17 let. S přítelem teď 20. srpna budeme mít výročí ( 1 rok). Ano, je to pouze 1 rok, ale i ten nám přivedl a ukázal krásné věci. V 1 roce se nám nechci říct podařilo, ale stalo se, udělat miminko. Čekáme v Prosinci na Mikuláše. 🙂 vzhledem k tomu, co všechno pro mě dělal po celou tu dobu, jezdil za mnou do školy 2 hodiny jízda, a né málokrát atd. , chtěla bych mu udělat alespoň hezké naše první výročí, ale mám v hlavě opravdu vygumováno, teď obzvlášť a nevím, co vymyslet. 😖 Napadli mě dvě věci, avšak ani jedna by nebyla asi dobrá. 😀 Ta první byla udělat si hezký večer klasika doma, večeře, svíčky, hudba, s tím, že bych si něco koupila na sebe, něco, co by ho překvapilo, jenže pak si říkám, že s mým rozšiřováním teď, by to bylo zajímavý. 😀 a potom mě napadla večerní výřivka, ale tam si nejsem jista, jestli těhule můžou. 🙂 no každopádně potřebuji pomoc. ☹

lv
29. črc 2015

výřivku spíš ne, moc teplé, riziko bakterií..domácí romantika by byla jistější..a k tomu nějaký poukaz na něco, co má rád, adrenalin, sport..

andy15
autor
29. črc 2015

@lv Asi ano, máš pravdu, ačkoliv není sportovně založený už 😀

princikovi
30. črc 2015

Já bych doporučil (pokud to finance dovolí) romantickou večeři, případně podívat se na slevové portály zda tam není nějaká zajímavá nabídka třeba s ubytováním na jednu noc, ale jak říkám je to spíš o tom kolik si můžete dovolit investovat 😉

andy15
autor
30. črc 2015

@princikovi To je super nápad 🙂 Tak ono se to dá různě pohledat na netu. Mě ještě napadla večere na lodi. Jak pluje po Vltavě. 🙂 Jenže zase mi příjde blbý, když já řidičák ještě nemám, jsme z Kladna a dostavit se do Prahy stylu tím, že " Pojd jedeme" a řídit bude on a já budu taková ta navigace. 😀 Jestli chápeš, co myslím🙂

princikovi
30. črc 2015

@andy15 jasný chápu co myslíš, ale v tom bych problém neviděl. Prostě mám pro Tebe překvapení, které na Tebe čeká v Praze 🙂

Nebo jsem mrknul na slevomat a u Kladna je jedna nabídka. Nevím zda teď neporuším nějaké pravidlo fóra, odkaz dávám níže. To taky nevypadá špatně, a řekl bych, že za málo peněz hodně muziky.

https://www.slevomat.cz/sleva/934481-odpocinek-...

seras
14. bře 2016

Domácí večer při svíčkách nikdy nic nezkazil. K tomu doporučuji nechat udělat super grafiku od http://laskografika.cz/ - nejen že Vám bude neustále připomínat, jak se máte rádi, ale i potomkovi to, až bude větší, bude sloužit jako skvělá vzpomínka.

zuzineckah
14. bře 2016

@andy15 no ja jednou takhle udelala manželovi prekvapko, kdyz prisel domu z prace tim, ze jsem vyznačila cesticku od dveri spunty od sektu až tam,kde jsem na nej cekala jen v sexi jehlach a jeho kravate 😀 zapomnel i na to, že má hlad 😀 ale pak jsme spolecne povecereli, protoze vše bylo pripraveno ;) nejaký čas pak tu kravatu nemohl nosit, pry se v ni nedokázal soustredit na praci 😀

kajjiik
18. dub 2016

My jsme si naše první výročí užili v hotýlku v Táboře, jako těhule, můžete jít spolu na nějaký oběd nebo večeři, podle toho jak ti bude ( únava atd.) a nebo do kina, procházka v přírodě 🙂

hanickako
28. dub 2016

Já dělám každý rok muži k výročí takové spešl album:
http://kamenurazu.blogspot.cz/2015/03/vyrocni-f...

kajjiik
28. dub 2016

@hanickako tak to je super album 🙂

andy15
autor
28. dub 2016

@zuzineckah Tybrďo 😀 to musel být mazec 😀 jenže ja bych to mjsela vyznačit od paneláku a to by mi sesbilrali 😀

hanickako
9. kvě 2016

@kajjiik děkuju, dá to práci, ale stojí to za to si je pak všechny prohlédnout 🙂