Dárky od vašich mužů-pochlubte se a podělte se o zážitky

nataly007
12. pro 2015

Když jsem tu viděla všechny ty diskuze na téma, co koupit dětem, manželům/partnerům nebo rodičům, tak mě napadlo založit tuto spíše drbací a zábavnou diskuzi. Jaké dárky dostáváte od svých mužů k Vánocům? Říkáte jim na rovinu, co byste chtěly, jemně naznačujete, nebo to necháváte zcela na nich? Pokud si říkáte, poslechnou, nebo vyberou něco úplně jiného. A pokud neříkáte, trefí se výběrem do vašeho vkusu? A jaký nejzajímavější (nebo nejlepší, nejvtipnější), nebo i naopak nejhorší dárek jste od nich dostaly?
Já třeba příteli říkám, co by mi udělalo radost, ale neposlouchá, protože tvrdí, že to musí být překvapení, takže je to obvykle takový dárek, který nenadchne ani neurazí a často ani nevím, k čemu mi to vlastně bude. Většinou nějaká kosmetika nebo parfém. Třeba když jsem si řekla o knížku, kterou jsem fakt chtěla, tak jsem místo toho dostala prstýnek (ale ne zásnubní, prostě jen obyč. šperk) s tím, že knížka mu nepřišla jako dárek vhodná.

kajjiik
18. dub 2016

Jako děti píšou dopis Ježíškovi, tak ho v naší rodině píšeme všichni a nejlépe s odkazem na nějaké internetové stránky 🙂 v nešní době jde všechno. Tak si Ježíšek vybere a všichni jsme spokojení 🙂

lastom
5. črc 2016

kuchynsky robot, nocni kosile /hezka a originalni/ a knizky

babanci
14. říj 2016

Můj muž umí dávat dárky, je velkorysý a naslouchá mi. Vždycky mě překvapí krásně. Třeba se zmíním, že by se mi něco líbilo, zdá se mi, že to ani nezaznamená nebo je to hodně dlouho před např. narozeninami nebo Vánoci. ale on slyší a zapíše do paměti. Jednou jsem se někdy v létě zmínila, že jsem viděla obrovský korál, co by se mi líbil jako dekorace. Chodila jsem se na něj dívat každý týden a najednou zmizel. Protože se znám s prodavačkou, říkám jí, on mi ho někdo vyfoukl a ona, no, jo, neměla jste váhat. Domluvila se s mužem, že ho nepropíchne, koupil ho on a vydržel mlčet, i když jsem doma úpěla, že už ho asi nedostanou a volala jsem po celé republice, kde by se dal ještě sehnat.

cerlada
14. říj 2016

@babanci To je krásný 🙂