Vadí, že nosím zásnubní prsten na pravé ruce?

sajuse16
6. srp 2014

Ahojky všem, mám takovou blbou otázku. Vadí že nosím zásnubní prsten na pravé ruce? Jsem z toho zmatená, četla jsem skoro na každé stránce něco jiného. Někde že může být na pravé a někde, že musí být na levé. Mám taky takový blbý zkušenosti z dřívějška, že vše co nasadím na levou ruku, dříve nebo později ztratím. Vím, že snubní prsten tam být musí, ale musí tam být i ten zásnubní? Vážně to tak moc vadí, že ho nosím na pravé ruce? :(

petrajavor
6. srp 2014

@sajuse16 je to víc otázka na beremese.cz, ale já jsem jej nosila na levé a po svatbě na pravé...osobně si myslím, že je to jedno....nos ho tam kde chceš a tak jak to cítíš 😉

sajuse16
autor
6. srp 2014

Děkuji, stránku jsem teprve ted našla.... já jen že mě kamarádka furt straší tím, že nikdo nepozná že jsem zasnoubená. Mě to navdí, pro mě je důležitý, že to vím já a přítel, ale nechci se cítit trapně, že to nevím, pokud rozumíte 🙂

petrajavor
6. srp 2014

@sajuse16 přesně tak, důležité je, že to víte vy...co si myslí okolí na to bych se vyprdla....

ria88
6. srp 2014

@sajuse16 ja som od zaciatku nosila na pravej zasnubny, aby som potom nemala tazke zvykanie sa na ine usporiadanie - predtym som ziadne prstene nenosila a ak aj ano, nerovzne som ho za dva dni odkladala a nedala si aj polroka. a plus druhy dovod - na lavej automaticky vsetci rataju so zasnubami, svadbou, atd.
u mna nikto nevedel (az na najblizsiu rodinu), ze sme zasnubeni a aspon som sa vyhla otazkam ohladom svadby "co kedy ako". u mna "porusenie" tradicie malo len a eln vyhody.

tulikiss
6. srp 2014

@sajuse16 ono je to uplne jedno, ja treba snubak nosim na malicku, uz na svatbe byl dost na tesno a po dvou porodech ho tam proste nedam i kdyz vahove jsme na tom podobne ☹ ale moc to neresim neni to dulezity.. a ve tvem veku i kdyz ho budes mit na leve ruce, tak nikdo nebude predpokladat, ze si zasnoubena, pokud tedy nepujdes s prckem, ale to stejne budou asi predpokladat ze je braska 😀

luciebx
6. srp 2014

zasnubak by se opravdu mel nosit na tom samem prstu kde bude snubak.. ale ja si myslim ze v dnesni době je to každého věc...

sajuse16
autor
6. srp 2014

@tulikiss už mi to říkalo hodně lidí, nevěří mi že jsem maminka dokud neodhrnu tričko a nevidí ty strie, co se mi udělali 🙂 ale to nevadí jsem na prcka pyšná bez ohledu na můj věk 🙂 a moc všem tady děkuji za pomoc 🙂

teja86
30. říj 2015
Uživatel teja86 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od teja86.

No je fakt, že se má nosit na levé ruce, ale tak pokud se ti líp nosí na pravé, tak to neřeš. Já spíš řešila, kam zásnubák dám, až bude po svatbě. Pak jsem viděla nějaké fotky sestřenky z ameriky, že si ho nechala na stejném prstě, jako má zásnubní prstýnek. Prý zásnubní chrání ten snubní a nebo je to naopak, nikdy si to nedokážu zapamatovat 🙂 Takže budu mít po svatbě tyhle dva pohromadě. Ten snubní budu mít teda bez kamínků, stejně jako přítel. Nechtěla jsem to mít moc přeplácané. A oba jsou do Lukáše Rýdla

laska.nezna.hranic
30. říj 2015

mně nevadí, že ho nosíš na pravé 😀 😉