teja86
Uživatel teja86 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od teja86.
teja86
11. pro 2017

Ahoj, já třídím odpad už mnoho let a snažím se k tomu vést i děti. Také jsme využívali pytle, ale po čase mi to čím dál méně vyhovovalo a přišlo mi, že je všude více nepořádku. Domů jsme si před nedávnem pořídili menší odpadkové koše, jsou velmi skladné https://www.obalove-materialy.cz/odpadkovy-kos-orion-poker-4-x-20l. Velký bonus je rozdělení barvami, takže je snazší děti třídění naučit a já už nemám pocit, že se všude jen válí odpadky a pytle 🙂

teja86
24. srp 2016

Ahoj, já vyzkoušela tuhle metodu http://www.anglictina-bez-biflovani.cz/princip-anglictiny-bez-biflovani a na mě osobně funguje, i když jsem k tomu byla poněkud skeptická. Je fakt, že je to zase něco nového a nejedná se o zažité biflování slovíček. Lekce jsem si pouštěla, kdy jsem měla náladu, ale většinou jsem se snažila každý den si k tomu třeba na půl hodinky sednout. A oproti kurzům to má velkou výhodu, že mi nepropadají žádné hodiny a k lekcím mám kdykoliv přístup. Ale samozřejmě to chce i tu chuť do učení...Ani na sebedražším kurzu se nenaučím anglicky, pokud to budu flákat a nebude mě to bavit a to platí i o různé "chytré metody". Jo a dost mi pomáhají i americké seriály nebo filky, které sleduju bez titulků a v originálním znění.

teja86
27. črc 2016

Já s kamarádkou zatím nikde nebyla, ale letos plánujeme prodloužený víkend. Partneři budou doma a my si od nich na chviličku odpočineme, což se jednou za čas hodí 🙂 Já byla s přítelem nedávno v luhačovicích v alexandrii a byli jsme tam moc spokojení a kamarádce se to líbí taky, takže asi vyrazíme tam. Luhačovice i samotné okolí vypadá moc hezky a chceme se kouknout i do zlínské zoo. Jinak to budou masáže, bazén, sauny a rozmazlování 🙂

teja86
27. čer 2016

Já byla kdysi dávno v Caorle, to bylo tak před šesti lety, ale bylo tam hezky. Sice to bylo spaní ve stanech, ale v tom věku jsem to tolik neřešila 🙂 Jinak tam byla moc hezká písčitá pláž, kde byl pozvolný sestup do moře, takže pro děti ideální. Letos jsme zvolili taky itálii, ale už ubytování v apartmánech. Máme objednaný tenhle pobyt http://www.atlantika.cz/pobytove-zajezdy/italie/kalabrie-jih/villaggio-marco-polo/ až na konci srpna, ale už teď se těším až budeme mít chvilku klid 🙂 Počasí by tam mělo být teplé i v srpnu a strašně se těším na ty pláže, snad budou vypadat jako na obrázcích 🙂

teja86
12. kvě 2016

Tak určitě karimatku, spacák, oblečení podle toho v jakém termínu člověk někam jede, kvalitní čelovku (já mám Už pár let od Nitecore a pořád je jako nová). My ženy ji určitě oceníme při nočním čůrání, kdy má člověk aspoň obě ruce volné :D Pokud je problém s vodou, tak na hygienu jsou perfektní vlhčené dětské ubrousky a vždycky se hodí repelent. Místo klasických ručníků jsou super takové ty extra savé, vhodné na tůry - šetří místo. No a pak už to dost záleží na jak dlouho a s kým se jede. Děti do dvou let bych pod stan moc nebrala.

teja86
18. bře 2016

Já bych poradila Luhačovice....je to na Moravě, je tam krásně a teď už by mohlo být konečně hezky. Byla jsem tam už jednou s přítelem, ubytovaní jsme byli v Alexandrii a bylo nám tam skvěle. Chtěla jsem někam vyrazit jenom se ségrou a narazila jsem na jejich last minute od 28.3. - 30.3. za dobrou cenu, tak vyrážíme 🙂 A strašně se těším, v práci je toho poslední dobou hodně, takže jsem věčně protivná a potřebuju na chvilku vypnout. Naberu si nějakou vincentku, co mám ráda a samozřejmě lázeňské oplatky. I když ty na mě asi nezbydou, přítel je miluje, takže budou hned pryč :D

teja86
13. led 2016

No bojím se. Bála jsem se vždycky i v bytě, třeba když jsem se sama koukala na film a ostatní už spali, a najednou zašustil list nějaké kytky, jak přejel po stěně. To bych vyskočila z kůže. Teď s manželem bydlíme na konci ulice, vedle nás jsou postarší sousedi a z druhé strany družstvo, ale přes noc tam nikdo není a za náma už je jenom pole. Takže když jsem sama doma, tak mi to dává zabrat. Pokud mám jít večer na dvůr nebo do sklepa, který máme už u zahrady, tak musím vytáhnout manželovu nitecore čelovku, kterou jsem mu dala na rybaření, ale používám ji častěji já a chodím s basebalkou v ruce :D Jestli mě někdy sledují sousedi, tak se musí dobře bavit 😀 😀

teja86
15. pro 2015

No tak pro tátu mám velký křížovkářský slovník, křížovky a čelovku od nitecoru, co si dlouho přál.Pro mámu elektrický pilník scholl a k tomu náhradní hlavice a nějakou kosmetiku, hůlky na nordic walking, lunární kalendář a ještě věci do koupelny - dávkovač, mýdlenku a stojan na kartáčky. Už si dáváme jenom menší dárky, takže většinou mám tak tisícovku na každého. Pro sestru antistresové omalovánky, podložku na cvičení a šál a pro jejího manžela 3d puzzle a ještě musím něco vybrat. Pro přítele jsem vybrala happy sock ponožky, novoroční welless pobyt v Alexandrii a knížku o jeho oblíbeném cyklistovi. Otázka co ty ponožky, pořád ještě nedorazily a už na ně čekám druhý týden :(

teja86
14. pro 2015

Momentálně bydlíme v domě, takže tam mám i poměrně velkou spíž a zákusky skladuju tam. dřív, když jsem bydlela v bytě, tak jsem dávala cukroví na balkón, pokud už jsem neměla nikde místo. jen to chce mít na tom balkoně zavřené v dobře těsnících krabičkách a určitě to tam nemít, pokud je moc teplo. Já spíš vždycky řešila v čem tu cukroví mám vlastně skladovat - vždycky jsem měla málo krabiček. Letos jsem se naštvala a objednala si tyhle dortové krabice http://www.obalove-materialy.cz/papirova-krabice-na-dort-300-300-100-mm-baleni-100-ks/d-1130. Sto kusů je sice hodně, ale podělila jsem se se sestrou a maminkou a mám klid. Dřív jsem sháněla krabice třeba od kuřat, ale ty většinou byly dost poničené.

teja86
30. lis 2015

Já osobně mám zkušenosti se státní jazykovou školu, je u Konečného náměstí. Je fajn, že je to prakticky v centru brna, já to mám cestou domů. Chodila jsem tam na na angličtinu pro středně pokročilé...na střední jsem měla dobrou angličtinářku, ale pak jsem trochu vynechala, tak jsem si to musela zase oprášit. Dělala jsem tam potom i státní zkoušku a tuhle školu můžu jenom doporučit. Kvalitní učitelé a člověk se tam opravdu naučí a taky pozná nové lidi. Kolegyně z práce tam zase dělala překladatelské zkoušky.

teja86
30. říj 2015

No je fakt, že se má nosit na levé ruce, ale tak pokud se ti líp nosí na pravé, tak to neřeš. Já spíš řešila, kam zásnubák dám, až bude po svatbě. Pak jsem viděla nějaké fotky sestřenky z ameriky, že si ho nechala na stejném prstě, jako má zásnubní prstýnek. Prý zásnubní chrání ten snubní a nebo je to naopak, nikdy si to nedokážu zapamatovat 🙂 Takže budu mít po svatbě tyhle dva pohromadě. Ten snubní budu mít teda bez kamínků, stejně jako přítel. Nechtěla jsem to mít moc přeplácané. A oba jsou do Lukáše Rýdla

teja86
27. říj 2015

Sestra má dvě děti, 7 a 4, takže škola a školka a má to s nima veselé. Většinou když je nějaké jiné dítě nemocné, tak to okamžitě oba chytnou a jsou hned doma. Ale začala jim dávat probiotika pro děti, laktobacílky a prý je to s nima lepší. Já užívám od stejné značky probiotika pro dospělé a jsem s nima spokojená, takže si myslím, že ty pro děti budou stejně kvalitní. A rozhodně se nejedná o podobný produkt jakou jsou třeba marťánci, ty bych do dětí opravdu necpala.

teja86
29. zář 2015

O fenyklovém i mátovém čaji jsem slyšela, ale sama s nimi zkušenosti nemám. Je pravda, že fenyklový čaj jsem kdysi dávno zkusila jen tak ze zvědavosti a jestli si to dobře pamatuju, tak chutnal jako pendrek, takže za mě nic moc. Mě začalo nafouklé břicho trápit až nedávno, dřív jsem s tím takové problémy neměla. Takže mátu jsem si koupila čerstvou a chci si z ní vařit čajíčky a asi zkusím i ten fenyklový, i když do toho se mi moc nechce. A taky jsem si koupila probiotika biopron - jogurty moc nemusím, tak raději tabletky 🙂 A nevíte holky, co to nafouklé břicho způsobuje? vyhýbám se potravinám, co nadýmají a nechápu, jak někdo může mít po jídle ploché břicho

teja86
24. srp 2015

Holky a nemáte některé zkušenosti s předporodním kurzem online? Vyskočila na mě už několikrát reklama na fb na porod bez obav, mají to být videa, kde bych se měla vše dozvědět a mělo by to nahradit klasický předporodní kurz. Cenově to vychází nastejno a dokonce to snad proplácí i některé pojišťovny. Ale zatím neznám nikoho, kdo by něco takového absolvoval, tak nevím, jestli si to zaplatit a nebo nee. Paní vypadá, že se vyzná, koukala sem se na nějaké její videa, byla i v televizi v dobrém ránu a podobně.

teja86
31. črc 2015

Taky jsem zdravou láhev objednávala z 4kids a jsem moc spokojená. Je to super hlavně proto, že se může láhev i vyvařit a že nenatahuje pachy, to sem u plastových lahví a krabiček nikdy neměla ráda.

teja86
29. črc 2015

Tyhle klasické kostky jsou moc fajn https://www.hracky-4kids.cz/woody-stavebnice-kostky-v-kybliku-60ks/ a pokud je dost dílků, tak se z toho dá postavit hodně věcí. Lego Duplo je taky fajn, ale asi bych k tomu dokupovala zase lego, protože to je asi nejkvalitnější ze všech a všechno vydrží.

teja86
29. črc 2015

Synovci k narození jsem dávala pamětní stříbrnou minci a k tomu ještě tyhle odlitky na otisky https://www.hracky-4kids.cz/wawa-odlitek-3d-otiskovaci-sada-deluxe/ a asi to mělo větší úspěch než mince. Sestra se prý u toho s malým sice zapotila, ale moc se jim to líbí a mají památku na celý život.

teja86
29. čer 2015

Mě se moc líbilo v Luhačovicích, my byli konkrétně v **** hotelu Alexandria a skvěle jsme si to užili. Přiobjednali jsme si i nějaké masáže navíc, protože ty miluju, takže jsem si to opravdu užila. No a jejich snídaně, tak to bylo něco, Odcházela jsem vždycky nacpaná jako kulička 😀 hezky domácí pečivo, vajíčka a slaninka 😀
No a pak jsem se nechtěla vysvléct do plavek 🙂
Nee, vážné, vaří výborně a hlavně servis mají perfektní a mají moc milý personál. My tam byli v týdnu, takže třeba v bazénu po sedmé hodině jsme byli prakticky sami. O víkendech to tam bude asi plnější.
V zimě si tam asi zajedeme zase, hezky se prohřát do sauny 🙂

teja86
28. kvě 2015

Než jsme se vzali,tak jsme měli každý účet zvlášť. Po svatbě jsme se rozhodli pro účet jeden. Manžel má slušný příjem a já taky, takže se nemusíme ohlížet na každou korunu, ale zbytečně neutrácíme. Za to už ale máme splacené bydlení, jsme bez dluhů a máme se dobře. Manžel se navíc začal zajímat o investice a vypadá to, že se mu daří a má z toho hezké výnosy. Měla jsem na začátku strach, ale má šikovného poradce, který tomu rozumí a manžel k tomu věčně něco studuje, takže už má taky dobrý přehled....na rozdíl ode mě 🙂

teja86
25. kvě 2015

Lýsi znám, sama produkty od téhle značky užívám. Děti třeba ryby mají rády, takže jim je dělám každý týden, ale já je od malička nesnáším. Měla jsem problémy s kvalitou nehtů i vlasů a lékařka mi právě poradila rybí tuk, tak jsem sháněla nějaké kapsle, které bych zvládla polykat. Užívám je přes tři měsíce a rozdíl už je vidět. Nehty mám pevnější a hlavně už se mi přestávají třepit. A vlasy mi tolik nepadají a na pohled jsou zdravější.

teja86
20. kvě 2015

jo, mám v plánu se tam kouknout. jedná se o tuhle školku http://skolkahappypanda.cz/index.php/cz/ a vypadá to, že se ještě dodělává, podle toho když jsem kolem ní šla. Asi i proto mají otevřené dny a až v červenci a na webu nemají žádné fotky školky. No asi uvidím, jak to na mě bude celé působit a taky na malou a uvidíme, co z toho bude 🙂
cervena_vila a kam chodíte do školky vy??

teja86
19. kvě 2015

@bumik1 tééda, díky za vyčerpávající odpověď 🙂 nikdo ze známých dítě do takové školky totiž neposílá, takže bohužel nemám konkrétní zkušenosti nebo poznatky někoho známého. A jak to funguje v případě, že má dítě třeba dva roky nebo 2,5? I tak malé děti se přece do těchto školek berou nebo nee?
A vy pracujete jako učitelka montessori?

teja86
19. kvě 2015

Ahoj, taky mě zajímají zkušenosti. Dcera se mi samozřejmě do státní školky nedostala, bydlíme v Brně, takže je tu s tím dost problém a já už se mám vrátit do práce, takže to vidím právě na soukromou školku. Teď nám poblíž domu otevírají právě novou anglicko-českou školku, kde se montessori praktikuje a uvažuju, jestli zvolit takovou školku nebo ne. Jaký je hlavní rozdíl mezi klasickou a montessori školkou? Samozřejmě, že se budu rozhodovat i podle prostředí. školka bude pořádat otevřené dny, takže dost taky záleží na tomto.

teja86
14. kvě 2015

ta taky využívá metodu montessori metodikou a vyučuje se tam angličtina?? Já jsem na ty otevřené dny strašně zvědavá, protože bych tu školku měla kousek od bytu. Líšeň je totiž na opačné straně brna, takže bych se s malou najezdila.

teja86
13. kvě 2015

a s Montessori metodikou jste spokojení?? Já se vracím do práce a malá se nám do školky nedostala, takže hledám co se dá. Narazila jsem teď na anglicko-českou školku happy panda, která se má otevírat v červenci. Chystám se na otevřené dny, kouknout se jak to tam vypadá, tak jsem celkme zvědavá. Ze známých nikdo do podobné školky neposílá,tak nemám žádné konkrétní informace