Kojeni a alkohol - mám strašnou chuť na pivo

market05
8. čer 2018

Ahoj holky, vy, co kojite, davate si nekdy pivko nebo vinko? V tehotenstvi jsem mela k alkoholu uplny odpor, ale ted mam tak silenou chut dat si alespon jedno pivko, ze si jej vecer po kojeni proste dam 🙃 nekdy kojim az za 3h, nekdy se mala vzbudi uz driv. Vim, ze diskuzi na toto tema je uz hodne, jen me zajima, jestli je tady opravdu nekdo, kdo si obcas neco da a az tak to neresi...

myjusiatko
14. čer 2018

Pro me je sklenka vina po porodu aktualne svetlo na konci tunelu. :D v tehotenstvi alkohol striktne odmitam.

priefi
14. čer 2018

@myjusiatko biblinkovou krev ne, ale bolave brisko po bublinkach u sveho ditete ano, takze tolim k tomu. Co se tyce alkoholu, jsem rada, ze se na nej netresu a obejdu se bez nej i v tehu i pri kojeni 😉

terulin
14. čer 2018

Já nic. Pivo i víno má alternativu bez alkoholu, tak se držím toho.

zlorenka
14. čer 2018

Nealko Bohemka (RUZOVA) je fakt vyborny placebo te klasickr -ta bila se neda pit :D

nikolka2017
14. čer 2018

Já si dávám pivo když mám na něj chuť

prcekverunka
14. čer 2018

@market05 Úplně klidně, do mléka se dostane tak malé množství, že nemá cenu nad tím přemýšlet.

kladpol
2. črc 2018

@odula 🙂 v pohodě, já už jsem nepila dlouho a když už, tak si dám pivo, ale mi připadá, že to nealko pivo chutná prostě skoro stejně jako normální 🙂. Ale já nejsem žádný odborník, kdejaký sládek by mi dal 😀