V čem Vám spinká miminko během dne?

mamierr
27. dub 2021

Ahojky, jak řešíte spinkání miminka dole během dne v (obyvák s kuchyní) cestovní postýlce a nějaký přebalovací pultík jen na kolečkách?...abych měla hygienu a nějaké hadříčky pro mimi k převlečení i dole a nahoře v ložnici budeme mít postýlku s přebalovacím pultem. Jaké postýlky jste případně pořídili? nebo jak máte zařízené vy v patrovém domečku? Děkuji za rady a Vaše zkušenosti 🙂

mamikry
27. dub 2021

@mamierr Mame teda byt, ale pres den deti spaly v kosiku na koleckach, do postylky jsem je davala jen v noci. V noci jsem prebalovala v posteli a pres den na prebalovaku v obyvaku, pak uz na zemi na podlozce. Kosik mame od Scarlett prouteny a postylku taky Scarlett, typ Vista se stahovaci bocnici.

michaelarousova
27. dub 2021

@mamierr syn spinkal v kosi na koleckach a v kocarku..plenky a ubrousky jsem mela v obyvaku dole a tam jsem i prebalovala..kdyz bylo potreba prevleknout chodila jsem nahoru☺️ Nechtela jsem mit vswchno roztahane po celem baraku☺️

emillyhk
27. dub 2021

@mamierr I přes den ukládám do postýlky v patře. Malý má vlastní pokojíček, kde i přebaluju, krmím, hrajeme si. Dole mám lehátko, chvilku to v něm zvládne. Teď jsem i dolů pořizovala pěnové puzzle, hodím podložku s hrazdičkou a stihnu uvařit. Později přidám ohrádku. A v koupelně v přízemí mám druhou přebalovací podložku s košíkem a plenami, atd.

sigyn
27. dub 2021

Dole: přebalovák Sundvik + kolébka (později ohrádka)
Nahoře: stůl s přeb. podložkou + postýlka Sundvik

jako_mala_holka
Autor odpověď smazal
Zobraz
terez94
27. dub 2021

@mamierr Dole obývák,kuchyň a jídelna. Máme tam košík na kolečkách a cestovní postýlku,kde přes den spí dcera ale většinu času jsme venku,takže doma spí jen přes poledne. Nemáme klasickou ,,obývací stěnu,, ale tv pověšenou na stěně a pod ní komodu. Tam mám plinky a ubrousky. Oblečení mají děti nahoře v patře v šatně. V ložnici máme postýlky pro syna(17m) a pro dceru(5m). Další dva kluci spí u sebe v pokojíčku 😊

crutela
27. dub 2021

V kočárku na terase 🙂

netopejr
27. dub 2021

Vždy ve velké posteli se mnou.V postýlce mi žádnný dítě nespalo. Z té velké jsem u většiny dětí mohla odejít - vonělo to tam mnou, byly obklopený peřinama. Ale některý dítě se budí, jak se hnu... Pár věcí mám v košíku. Jako hygienu používám tekoucí vodu, nic dalšího nějak nepotřebuje.

konidana
27. dub 2021

Nikdy mi nespali pres den doma🤣 jen venku v jedoucim kocaru nebo v satku( to nekdy i doma) 😅

katule1990
27. dub 2021

@mamierr Doma spí ve starším kočárku (bez uvození neusne). Přebalovací pult mám na kolečkách a postýlku taky. Obojí každý den převezu do obýváku/ložnice. Nicméně postýlka je leda tak pelech pro kočky, protože ve dne spí syn jen v kočáru a v noci u nás v posteli 🙄😅.

mmmmmartinka
28. dub 2021

@mamierr Dole v přízemí mam kos na kolečkách ,kde mala pres den spi.Az se do nej nevejde,budu ji nosit nahoru do postylky.Dole mam jeste kosicek s věcmi na prebalovani,které si roztahnu na gauci v případě potřeby.Obleceni ma mala jen v patře v pokojicku,kam ji chodím oblekat

petrasipkova1
28. dub 2021

V ložnici jsem přebalovala na posteli, v patře v koupelně na zemi měla prebalovaci koutek na večerní koupání a oblékání. Dole jsem prebalovala nejdřív na prebalovacim pultu, ale asi po 2 měsících raději na zemi na hracím koberci. Přes den spali v kočárku, šátku, v posteli nahoře v ložnici, nebo odložení v kolébce v kuchyni.

loylii
28. dub 2021

@mamierr v hnizdecku na gauci.. moje deti to milovali. Když byli větší a hrozilo prekuleleni, tak na vysokým koberci, dece a hnizdecku.