Umělé mléko z DM Babylove, dáváte někdo od narození?

lenakal
15. srp 2015

Ahoj holky,
Chci se zeptat,davate nekdo Babylove od narozeni?Male bude sest tydnu...pi Nitrilonu sr nemohla vykakat,zkusili jsme babylive a zatim ok,ale porad mi prijde divna ta cena,xe je to moc levne,konzultovali jste to nekdo s pediatrem?
Dekuji za odpoved

ageleine
15. srp 2015

S pediatrem bych teda nekonzultovala, nabídne ti určitě nějakou známou značku, jsou za to placení 😉 Ty víš nejlépe, co je pro tvé mimi dobré, já Babylove sice nedávám úplně od narození, ale kdybych o něm věděla už tehdy, hned bych ho vyzkoušela. Sedí nám perfektně, malý spokojený, chutná mu... 🙂 Německá kvalita, rozhodně lepší než Nutrilon, který nám dělal paseku...

lenakal
autor
15. srp 2015

A kolik toho vypije?me mala pije vice nez by mela,jak je uvedeno na obale...

pekaska
16. srp 2015

za nas jedine babylove.maly bol alergicky na nutrilon,zo sunaru vrackal a babylove uplne v pohode.zacal krasne priberat,nevrackal no proste super.nasa dr bola spokojna,neodhovarala nas,nam vyhovovalo po vsetkych strankach.odporucam kupovat do zasoby lebo ked vypadne biosrvatka neda sa nikde zohnat 🙂

lv
16. srp 2015

dětská mléka jsou hodně přísně kontrolovaná, nízkou cenu bych spíš vítala 😉

heduska82
16. srp 2015

@lenakal davala jsem starsimu a bez problemu. Pokud mrnouskovi vyhovuje, tak ho kupuj, pediatr ti akorat rekne, ze nej je nutrilon, beba....atd., ale slozeni jsou temer totozna, jen cena je podstatne jinde. 😉

miskadis
16. srp 2015

Starší dcera pila Babylove skoro od narození asi do roka a půl a nikdy s ním neměla žádný problém. Cena byla suprová a složení je podobné jako u ostatních "značkových" Um jako Beba, Hipp a pod. Takže pokud tvé malé vyhovuje, určitě jí ho dávej. A pediatrou jsem to taky nekonzultovala, jenom jsem jí oznámila, že máme toto um a bylo🙂

manelle2
16. srp 2015

@lenakal Ahoj,vůbec se ho neboj,mám dva kluky(2,5 roku a 7 měsíců) a oba ho mají od narození(starší už teda ne 🙂 Veliká spokojenost a doktorka chtěla jenom vidět krabici,že ho nezná,ale jinak to stejně nechala na mě,každá maminka zná svoje dítko nejlíp.Tak ať se daří a přejeme dobré chutnání 😉

lenakal
autor
16. srp 2015

Dekuji holky😊a co kdyz prekrocim ty davky dle krabice,nevadi to moc?mala vypije vic,nez je uvedeno...jinak jsem se divalado tabulek a mela by probdit 6 hodin,ale ona tolik neprobdi za cely den,vadi to?dekuji za odpoved.☺

pekaska
16. srp 2015

@lenakal nas maly je jedlik,neraz sme prekrocili aj o 60ml a vsetko ok 😉

vosinka
16. srp 2015

@lenakal Oba synové ho měli téměř od narození a v pohodě. Pediatr nic nic nenamítal. A denní dávku překračovali oba otesánci neustále, ale mučit je hladem jsem naprosto zamítla (stačil jeden záchvat, kdy malýmu cukala hlavička a řval hladem a už nikdy více 😉)

lenakal
autor
17. srp 2015

Diky holky 🙂 já si také říkám, proč mučit zbytečně....

linda.holanova
18. srp 2015

Dobre ranko 🙂
Taky bych se chtela zapojit.
Malou od 1.tydne plne krmim Nutrilonem 1,ale mame hrozny problemy s bolenim a kakala jednou za tri dny uplne tuhou kulicku za krouceni a revu stridave s uplne tekutym.barva zluta,vzdy stejna.podavame k tomu infacol a probio biogaiu.Hlasila sem to Dr. a ta mi rekla at zkusim jine mlicko,treba bebu,ale po zhlednuti diskuzi mi prislo ze je si Babylove bio 1 vsichni chvali,tak sem vcera koupiila a hned vecer sme dali jednu davku.Male moc chutnal,vyzunkla s prestavkou 130ml jak nic ale co nastalo pak...jestli to bylo tim ze do sebe nahulakala novy mliko nebo si poradne nerihla?ale pomalu pul hodiny v kuse strasnej hysterickej rev.Mela sem problem ze i skoro v 8.tydnech jedla kazdy 3.hodiny a ted se mi na jidlo vzbudila az po peti.Takze super..
Jen me desil ten rev.Co myslite,stalo se to nekomu?dekuju

lenakal
autor
18. srp 2015

Mala ten rev ma kazdy vecer pred spanim,pry je to normalni...,akorat v 6 tynech vypije 150 a budi se po 3nekdy vice hodinach.
@linda.holanova

vosinka
18. srp 2015

@linda.holanova U nás ten řev byl, když došlo mlíko ve flašce a chtěli ještě, vlastně se mně malej snaží řevem přesvědčit i teď, ale už jen pár vteřin. 🙂

linda.holanova
18. srp 2015

no já na to nejsem moc zvyklá 🙂 tak mě to vyděsilo...dneska mi dr.řikala na prohlídce že s babylove nemá kušenosti u tak malých dětí -7týdnů- a že to máme zkusit ale ona by preferovala nutrilon cofort...400g za 300kč? 🤐 tak budu doufat že po babylove bude vše ok jinak snad pujdu vykrást poštu 😎

lenakal
autor
18. srp 2015

@linda.holanova nevim proc je tak drahy....ja kdyz jsem ho kupovala pred 10 lety,tak tolik opravdu nestal...babylove je ok,porovnavala jsem vsechny hodnoty s jinymi vcetne nutrilonu a nezda se mi,ze by bylo neco jinak....☺

linda.holanova
18. srp 2015

A za jak dlouho tak poznám že je všechno ok?a jak je to s tím prděním? 😀 prdět má ale ne moc, že jo?a bobek má mít pořád žlutou barvu?nebo se mění?jinak mi ještě Dr.dneska radila ať zmněním koj.vodu,řekla sem jí že mam tu z lidlu a ona at vyzkouším aquilu nepe .a vždy převařenou....tak uvidíme držte mi palce ☹

lenakal
autor
19. srp 2015

Kazde ditko je jine,ja ji obcas do flasky pridam espunisan a je to ok...Jinak nepouzivam kojeneckou vodu,ale mam filtracni konvici,kterou prozenu vodu z kohoutku a pak ji prevarim,dam do termosky a ona mi vydrzi na 3 davky,neverim te vode z plastu☺