mata35
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.
mata35
autor
21. led 2011

Kočky, boli ste niektorá už v tom novom aquaparku? aký je, voda je teplá? ďakujem 🙂

mata35
1. lis 2010

@vendyzr ja si sama mažem kolečká, vytiahnem ich a normálnou bravčovou masťou, lebo muž mi to natieral akýmsi špeciálnym sprayom, ale nepomohlo, ale tá masť je super.
Inak ja som s týmto kočíkom veľmi spokojná, len je nehmotný na skladanie do auta, tak keď niekde ideme autom, že tam budeme iba pár hodín brávam takú malú letnú buginu, ale na zimu je ten kočík fakt bomba. Je veľký, priestranný, dieťa tam je ako v BMW.

mata35
autor
17. srp 2010

nasticka, moc moc ti ďakujem.

mata35
autor
16. srp 2010

Kočky, poznáte niekto aquapark v Prahe a aj ten hotel v ktorom areále sa nachádza? Chcem tam ísť na pár dní a potrebujem referencie. Ďakujem

mata35
24. črc 2009

No, presne pre to, čo píšeš, som si ho nekúpila, aj keĎ sa mi páčil.

mata35
18. kvě 2009

Kočky gratulujem Vám k takým chlapom. A predsudky tu vždy boli sú aj budú.
Ja má Slováka, tri deti, stará sa, nosí nákupy, zarába peniaze, ale o deti a domácnosť sa starám iba ja, a už nevládzem. Nikdy nekúpal bábo, neprebalil, s kočíkom bol pár krát, chodí do roboty, a robí okolo domu a to je vsjo.
Takže, kto má chlapa, že aj navarí, uprace, to stáááášne závidím. Pa pa

mata35
10. kvě 2009

Keď je pod dohľadom očných lekárov, nemalo by to byť nič vážne, neviem. Kedy ste boli naposledy na očnom?

mata35
7. kvě 2009

Holky, znáte nějakého odborníka na šilhání? V Olomouci je prý na to i klinika?

mata35
15. dub 2009

Aj ja nad ním uvažujem, a ešte sa rozhodujem na Graco Mirage, pozri aj ten.

mata35
10. dub 2009

Ja tiež rozmýšľam nad GRACO Mirage, alebo Walker, tiež by som bola rada každej rade.

mata35
15. únor 2009

Vau, to nepoznám....

mata35
15. únor 2009

to čo je isofix?

mata35
15. únor 2009

kiki, ďakujem, vidím, že sa vyznáš. A prosím ťa na speedy čo hovoríš?
Korbičku už nezháňam, iba 3-kolesový šporťák, odľahčený s otočným kolesom.

mata35
15. únor 2009

Pozerám aj po kočíku Jane, tiež taký troj kolesový, máte to niektorá zistené, aký je rozdiel medzi Peg Perego a Jane? Cenovo by sa to takmer vyrovnalo.

mata35
14. únor 2009

Ahojte, kde sa dá kúpiť najvýhodnejšie Peg Perego ? Poradíte mi? Stráášne sa mi zapáčil, hlavne ten 3 kolesový.

mata35
13. únor 2009

Ďakujem Vám ten Bebe confort je fakt pekný, ale nevidela som ho zatiaľ naživo, ale páči sa mi. Tie kolečká nie sú moc veľké? A ľahko sa riadi? Skúšali ste to niektorá? Ste mooooc zlatučké, za rady.

mata35
13. únor 2009

sisstin a aký by si chcela? čo ti na ňom nevyhovuje? Ja iž korbičku nepotrebujem, zháňam iba šporťák.

mata35
12. únor 2009

Kočky, je tu niektorá, čo by speedy už nechcela?

mata35
8. únor 2009

A to bez korbičky? však?
Je to tvoj typ na kočík?

mata35
8. únor 2009

Koľko asi tak stojí SPIRIT, šporťák? A kde je najlacnejší?

mata35
6. pro 2008

danullinnka, prosím ťa, čo to znamená, že začiatky boli krušné?
Lebo ja som 3 mes. po pôrode a 2 týždne mám mirenu a stále krvácam, ako pri menzese. Asi v pondelok zavolám doktorovi, čo mám robiť a to som už po pôrode sa tešila, že som bez vložiek a teraz som urobila takú somarinu, že som si tú mirenu dala.

mata35
27. srp 2008

Och, ja mám termín za týždeň, zatiaľ to na pôrod vraj nie je, zajtra idem na poradňu, tak uviídm, ale začína ma chytať depka, ako to dopadne, aký bude pôrod, aby sa niečo neskomplikovalo, ako to zvládnem. Chytám také stavy strachu a úzkosti. Vy nie?

mata35
22. srp 2008

Gabriela, chcem sa spýtať, v zime a v snehu s ním asi ešte nejazdila? Ja si ho tiež objednám, ale bojím sa tej zimy, aby to nebolo trápenie, ale verím v globálne oteplovanie a Tatrách nebývam, takže to hádam zvládneme. A ten nákupný košík je maličký a vadí ti to? Ešte sa mi tam zdá nevýhoda, že strieška sa nedá dať do rôznych polôh, ale ten dizajn aj tak víťazí.
Tá taška sa ani mne moc nepáči, zdá sa mi nepraktická tak otvárať zips, keď chce človek rýchlo niečo vybrať. Tiež si vyberiem nejakú inú.
Inak ďakujeme, že si reagovala a dala nám info.

mata35
16. srp 2008

acornika, no čo boli ste v Chorvátsku, a ako bolo?

mata35
13. srp 2008

Tak kočky, videla som v jednej predajni ten MOON z r.2007, bol tam taký zabudnutý, ufúľaný, ale aj tak sa mi zdá veľmi ťažký na to, že teraz sú už aj odľahčené hliníkové konštrukcie. Už ľahší je ten nový model, ale tie farby....., keby neboli také krikľavé, inak vyzerá dobre aj sa ľahko karuje.