sarkakubi
Uživatel sarkakubi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sarkakubi.
sarkakubi
21. únor 2017

holky, co body express...slyseli jste o nem?

sarkakubi
21. únor 2017

@zdenule22 pockej! 18 kg za 3 mesice?

sarkakubi
19. únor 2017

@pablinka Aha, a nebyla jste kojením spíše limitovaná?

sarkakubi
7. únor 2017

@pablinka Takže se světem zdraví za necelý rok, resp. 9 měsíců máte dole 17kg? a jen s jejich programem?

sarkakubi
7. únor 2017

Měla jsi je jen pro svůj dobrý pocit, nebo ti prislo, ze nejak pomahaji?

sarkakubi
7. únor 2017

Jak se jí ta alergie projevuje?

sarkakubi
6. únor 2017

Maminky, máte zkušenosti s tímto lékem? Brufen Sirup 100 ml pro malou 6 měsíců?

sarkakubi
23. led 2017

určitě máš pravdu...ale zase na druhou stranu...klidne bych na te seznamce komunikovala. Vsak nikde neni napsany, ze se s nekym hned musis sejit. Jen jako zpestreni proste poklabosit, pak spolecne i do toho divadla 🙂 ono se to vsechno vystribri 🙂

sarkakubi
23. led 2017

Klobouk dolu! Jste skvělá!

sarkakubi
23. led 2017

Podle mě nemá smysl se řídit komentama :/ Prostě když něco chci zkusit, tak to zkusim... Komenty jsou dobry mozna tak k tomu, abych si treba na neco dala pozor a ne k tomu, aby me to odradilo nebo ne...

sarkakubi
23. led 2017

já osobně cvicim v anticelulitidnich leginach taky z nejleginy 🙂 Přišly na něco kolem 7 kil, tak snad pomůzou. Dost se v nich potim, to teda jo... tak treba to moje snazeni podpori 🙂

sarkakubi
23. led 2017

Taky cvicim v anticelulitidnich leginach. Dost se v nich potim, takze vysledky ocekavam kazdou chvili 🙂

sarkakubi
4. led 2017

@kasim886 Aha a to je co? A ceny jsou tam jaké? A slečny jsou spolehlivé?

sarkakubi
2. pro 2016

@kasim886 Ahoj, ty máš zkušenosti s hlídáním přes inzerát?