silvapokorna
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.
silvapokorna
28. čer 2017

Do auta exitují ohřívačky, např. http://bit.ly/Ohřívačka_do_auta, nebo se to hold v létě ohřeje tím, že je vedro. Často se dá jídlo ohřát i v restauracích, nebo poskytnou horkou vodu, stejně tak pomůžou i na pumpách.

silvapokorna
28. čer 2017

@ancickahyksova Taky myslím, že je to jenom období, vytyčuje si pozici v rodině a jak píše petruuushkaaa, tak hold žášlí na tatínka a hlídá si tě. Dej tomu chvilku, ale ať se tatínek nedrží moc zpátky, ať malý vidí, že táta k vám patří a není to žádná konkurence 🙂 Držím palečky!

silvapokorna
28. čer 2017

Taky jsem čekala až na potvrzení od dr. a na termín jsem čekala tři týdny, šíleně dlouhá doba :D Teď bych ráda ještě třetí mimčo, tak jsem zvědavá jak to půjde a zda budu v pohodě nebo zase po těch letech máma hysterka, co řeší vše :D

silvapokorna
28. čer 2017

@ahojcau Tak to já měla přesně opačně. U prvního jsem vše řešila, hledala na netu, stresovala se. A u druhého nebyl vůbec čas, ještě jsem nekonstruovali barák. Tak ale zase je druhá holka hodně víc v pohodě a víc si věří, asi to mělo vliv :D

silvapokorna
28. čer 2017

@danaerzi Gratulace. To pomohl opravdu hojně! Přeji, ať máte jen samé radosti a veselo doma 🙂

silvapokorna
28. čer 2017

Já na cesty přihodím tip na ohřívač jídla a pití. NUK má ohřívačku, kterou lze použít doma i v aute, má adaptér do auta, jako u nabíječek a pod. Cena myslím odpovídá, je to velká pomoc na cesty: https://sterilizatory-a-ohrivace.heureka.cz/nuk-thermo-express-plus-ohrivacka-na-lahve/

silvapokorna
28. čer 2017

@bluedevils Jej, super tip. Kámoška bude v srpnu rodit a taky přemýšlím, že bych spíš přinesla něco pro ní. Pro mimčo všechno má a ona si zaslouží taky prezenty. Čaj a olejíček od Weledy mi přijdou super, udělám jí asi celý balíček věcí 🙂

silvapokorna
31. kvě 2017

Kočko, vůbec jí neznám. Zeptej se dr. proč ti radí právě tohle. A těžko radit, každá antiku snáší jinak. Zkus něco vygooglit a snad i někdo napíše. Já k tomu nic nenašla :(

silvapokorna
31. kvě 2017

Pocení je v pořádku. Určitě se zaměř na vhodné oblečení, aby se v tom nepařil, pokud možno ho převlíkni, když je úplně mokrý nebo ať cestuje jenom v pleně a triku 🙂 A hlavně tekutiny, otírat třeba hlavičku nebo i přímo chladit mokrou plenou. Záleží zda myslíš cesty autem daleko nebo v kočárku. Třeba na kočárku jsem měla hozenou mokrou plenu jako stínidlo. A jinak ve velkých vedrech raději necestovat a schovat s doma. Užijte si léto 🙂

silvapokorna
29. kvě 2017

My měli jedno i druhé, ale od NUK víc věcí, hlavně dudlíky, líbil se mi víc dizajn a holkám vyhovoval tvar. A ještě ruční odsávačka hlenů byla fajn, tahle mi jediná fungovala a vydržela i stěhování :D

silvapokorna
29. kvě 2017

Ahoj, zažila jsem u jednoho i druhého těhotenství. Někdy je to jenom namožení a někdy se z toho rozjede něco víc. Sleduj se a buď připravená kdyby se to zhoršovalo vyrazit raději na kontrolu, tím nic nezkazíš 🙂 Hlavní je sledovat místo. Pokud je to v horních částech, tak sleduj, pokud se to začne posouvat (ta bolest, píchání) a bude toho víc a častěji, tak raději zajeď na kontrolu. Taky nic nezkazíš, když zavoláš svému dr. a zeptáš se na názor. A raději netahej nic těžké, pokud to není nutné, dej si v těhu pohodu a dopřej tělu co nejvíce energie pro "pečení" mimča 😉 Po jeho narození se ještě nanosíš a nataháš do sytosti 🙂 Přeji pohodu!

silvapokorna
29. kvě 2017

Tak já znala taky jenom cvičení na inkontinenci a jógové cvičení. A nedávno jsem objevila pomůcku od NUK, která se vkládá a používá při běžné činnosti přes den a tím posiluje pánevní dno uvnitř. Máte někdo zkušenosti? Děkuji.

silvapokorna
29. kvě 2017

@macicek2 Uf, tak projímadlo určitě ne, to si na to trávení zvykne a bude další problém, už se bez toho nevyka....., tak raději ne. Je už dost veliká, tak mě napadá, zkusila si se jí ptát, proč to má takto, proč se nechce vykadit do nočníku a třeba ji nabídnout, jestli nechce na veliký záchod jako ty? Prostě jí nabídnou něco, co děláš ty, protože je to tak v pořádku? U nás byl problém, že jsem se stěhovali, když byly holky malé a starší se prostě šprajcla. Plus k tomu se často zabrala do hry a nevšímala si signály těla a pak běžela na poslední chvíli a fakt to trvalo sice méně často ale tak do 6ti let. A hodně pomohlo s ní o tom mluvit, vysvětlit, že je to normální a proč kadíme a čůráme a nabídnout ji klasický záchod, aby se cítila jako veliká. Protože dospělí na nočník nechodí, tak proč by měla ona. Mno a jednu dobu tedy kadila u televize, to jí bavilo, tím jsem vlastně začali :D

silvapokorna
29. kvě 2017

Mně tak napadá tip na Cyklohráček. Je to sice mimo téma, ale třeba se vám bude hodit. Já to letos chci s dětmi zkusit. Je to vlak od ČD a každý vagón je nějak upravený pro hraní dětí. http://old.cd.cz/cs/volny-cas/cyklohracek/default.htm

silvapokorna
29. kvě 2017

@janina_ch Určitě odsávačku na vysavač, vyčistí dobře, rychle a pro dítě pak veliká úleva. Používala jsem i obyč ruční od NUK, u malého dítěte je to skvělé a hlavně nehlučné, pro vetší asi spíš už jen u lehčí rýmy.

silvapokorna
29. kvě 2017

@nugetka20 Jj, je to hodně individuální a hold to trávení se musí nastartovat a natrénovat. Kapičky pomáhají jak komu které, nám docela zabíral ten krém Pupík 🙂 a pak hodně nosit a cvičit, masírovat bříško a nahřívat, střeva potřebují pohyb 🙂

silvapokorna
29. kvě 2017

@michalusenka Já sterilizovala tak do půl roku u obou a pak jsem už méně. Spíš jsem vymyla v horké vodě s čistící přípravky od NUK, taky se dají v pohodě sehnat v dm a pořádně opláchla a bylo. Jak byly větší, běhací a 2x jsem se stěhovali, tak jsem to víc a víc flákala 🙂

silvapokorna
29. kvě 2017

Tip na soutěž o mycí houby Calypso, mají jak pro nás maminy, tak pro děti 🙂
http://bit.ly/Calypso_FB_soutěž

silvapokorna
28. kvě 2017

Taky bych řekla, že to moc řešíš. U nás se ruce myjí z venku, po wc a po jídle, protože to mají samozřejmě všude 🙂 Nebo prostě, když je mají viditelně špinavé. Jinak přehnaná hygiena narušuje imunitu, tak pozor na to. Já zase řešila, zda holkám dávat mýdlo a pěnu do koupele a jaké, zda i extra na intimní partie a zda je mýt rukou nebo houbičkou. Nakonec jsme různé pěny a mýdla zkusily a v pohodě, jen se to snažím nepřehánět, na intimní partie nedáváme nic, jen vodu a dostaly jsme od babičky Calypso zvířátkové houbičky, tak to holky baví, myjí si už vzájemně záda, tak pohoda 🙂

silvapokorna
28. kvě 2017

@radulka57 Tak to gratuluji, že se povedlo a přeji pohodové těhu ❤

silvapokorna
28. kvě 2017

@vaporetka Ahoj, souhlasím. Taky mám 6 dioptrií a už dýl a na operaci se mi nechce. Hledám spíš jiné možnosti, cvičení s očima a pod. Zatím se oči vždy zlepšili zpátky, takže se mi dioptrie nezvyšují víc už několik let. Vidět bez brýlí je krásná představa, ale přijde mi to velký risk. Vlastně jakákoliv operace. Ne nadarmo dají podepsat prohlášení, že počítáš s tím, že to nemusí dobře dopadnout.

silvapokorna
28. kvě 2017

Další pohodová soutěž o balíček produktů 🙂 Užijte si: http://bit.ly/Calypso_FB_soutěž

silvapokorna
28. dub 2017

Ahoj, dávám tip na milou soutěž bez nutnosti registrace: http://bit.ly/SOUTEZ_O_dárkový_set.

silvapokorna
30. lis 2016

@peetta
@lennus Já dudlík měla připravený a s kojením nebyl žádný problém. Mladší si oblíbila svítící dudlík od NUK, později si s ním spíš hrála a usínala u světílka, pak ho vyměnila za plyšáka.

silvapokorna
31. říj 2016

Holky, po druhém porodu jsem taky měla přes rok šílené problémy, vlasy padaly, byly hnusné, ostříhala jsem, dala melír pro optické zhuštění nic. Prostě to trvalo, než se tělo zregenerovalo, hodně šlo asi do mléka, dcerka byla pěkně boubelatá :D Přestalo to až když jsem přestala kojit. Hodně jsem se celou dobu dopovala vitaminy, to je důležité. Ne jenom komplex pro vlasy, ale celkově všechny vitaminy pro ženy bych doplnila. Pro vlasy kvalitní produkty, určitě přidat regenerační masku na vlasy jednou týdně, např. Advanced Hair Series Youthful Vitality, co je regenerace pro starší vlasy, nebo Oil Care s arganovým olejem pokud jsou hodně vysušené. Tyto mám odzkoušené. A pak celkově být fit a v pohodě, ale do to se lépe řekne než udělá s dětmi 🙂