terkamalka
Uživatel terkamalka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od terkamalka.
terkamalka
autor
7. únor 2021

@makovice88 Máme takový sporťák, že se do lehu skládá na korbičku právě. A nový se mi kupovat nechce. Ale jako jo, asi nejlepší řešení.

terkamalka
autor
7. únor 2021

@konidana Ano, luzkoviny urcite dovnitr. Cestovni postylka profoukne se bojim. Lodzii mame

terkamalka
autor
7. únor 2021

@makovice88 Jo, to je přesně ten důvod 🙂

terkamalka
autor
7. únor 2021

@bassetlady Děkuju za komentář 🙂 Těším se na další milé odpovědi :D

terkamalka
autor
7. únor 2021

Ahoj všem, nemáte tip, do čeho dávat spát dítě, kdyz je mu už kočárek malý na balkon? Sportovní kočár nechci, protože trčí nohy. V zimě se hodí, aby byla kolem zástěna proti chladu. Nějaká tipy na něco, co vydrží být nonstop venku, abychom nemuseli vždy uklízet domů?

Díky moc,
K.

terkamalka
autor
28. kvě 2019

@sudylichozrout @sister05 ano, existuje i spousta žen, která má jako byznys to, že pomáhá získat dotace

terkamalka
autor
28. kvě 2019

@sudylichozrout V jakem oboru? Ja to asi z domova zvladnu. Spis si rikam, ze vubec nevim do ceho jdu co se tyka pece o dite. Vsichni strasi, ze je to cely den 24/7.

terkamalka
autor
28. kvě 2019

@sister05 Blog je hezká práce, ale strašná dřina za téměř žádné peníze. Takže zase jen koníček.

terkamalka
autor
28. kvě 2019

Dámy, vyrážím na konferenci Ženy v byznysu, jde někdo taky? http://zenyvbyznysu.cz/konference/

Jak to máte s prací, když máte děti? Já teď čekám první a chtěla bych alespoň trochu pracovat.

Díky moc,
T.

terkamalka
autor
24. říj 2018

Ahoj holky, znáte Radku Tomáškovou? Má někdo zkušenost? Slyšela jsem příběhy, že pomohla mnoha párům s otěhotněním. Momentálně má i zajímavou knihu na HitHitu https://www.hithit.com/cs/project/5213/kniha-plodna-vize-prekonejme-spolecenska-tabu

Díky moc za zkušenosti.
T.

terkamalka
28. zář 2017

Moc milí jsou v Park Holiday, kousek u Prahy hotelparkholiday.cz/cs/specialni-nabidky/