Dárek pro kamarádku po narození miminka

nickulina
25. kvě 2018

Ahoj, kamarádce se za pár týdnů narodí miminko. Chtěla bych ji dát nějaký dárek, který by byl užitečný, něco co by ji trochu pomohlo, uvolnilo, potěšilo, prostě balíček věcí. Máte nějaké nápady, co do toho balíčku dát? Moc díky za všechny rady.

kaczorka
25. kvě 2018

Ahoj,kamarádce se teď taky narodil chlapeček a dala jsem ji do dárkové taštičky: látkové pleny se zvířátky(ty se hodí vždy),kousátko,závěsnou hrací hračku na kočárek,overálek,bryndáček,jednorázové pleny velikost 2,vlhčené ubrousky a přáníčko 😉

soleilll
25. kvě 2018

@nickulina Jestli chceš potěšit kamarádku, tak jí dej balíček dobrot pro ni a něco nepodstatného pro dítě. 🙂 Já jsem dávala kvalitní čokolády, oříšky atp. Dítěti bych nekupovala žádné oblečení, max nějaké malinké chrastítko a jestli chceš něco většího, tak balík plen.

deaneira29
25. kvě 2018

Doporučuji něco dobrého pro kamarádku, dávaly jsme voucher na domácí stravu a přivezli jsme zásoby do mrazáku. Tohle fakt každá ocení. Potom voucher na úklid domácnosti 😉 jednou týdně jsme se během šestinedělí u ní vystřídaly a pro mimco doporučuji látkové pleny nikdy jich není dost, hezkou osušku a třeba hračku.

hope09
25. kvě 2018

Kojící čaj, jídlo do mrazáku taky skvělý nápad, vitamíny..

swetlusska
25. kvě 2018

ponožky, čokoládu, oříšky, jídlo 🙂

nickulina
autor
25. kvě 2018

@kaczorka
@soleilll
@deaneira29
@hope09
@swetlusska
Skvělé nápady, moc díky za inspiraci!

mmajda
25. kvě 2018

Plenkovnik.

ariadna12
25. kvě 2018

Pro kamosku podle jejiho razeni, treba trvanlive dobroty, kvalitni sprchove gely ci telove mleko, darkovy poukaz na kosmetiku/kadernika, aby mela i cas pro sebe, sadu na otisk nozicek mrnouska, a pro dite nejakou chrastivou hracku nebo muchlacka - usinacka, kterou bych predala pri navsteve tzv. do kouta, az se dite narodi a bude doma.

kafr
25. kvě 2018

Ty vouchery jsou bezva nápad! Jsem 4 týdny po porodu a vůbec by mi nevadilo, kdyby někdo přijel utřít prach a vysát👍, manžel to taky nestíhá. Jen bacha na ta jídla do mrazáku, ani v 9. měsíci jsem si nedovedla představit, co to je strava v šestinedělí, tak aby se mimčo neosypalo.
Stejně tak kadeřník a kosmetika, nebo ještě líp masáž bych ocenila (záda dostávají zabrat - nejdřív musí vybalancovat těhu břicho a teď to věčné nošení a kojeni- furt ruce a ramena vpředu).
Pro mimčo toho nosí každý mraky, např. my už máme 29 bryndáčků + 2 jsem darovala dál!!! 😂

nickulina
autor
26. kvě 2018

@kafr Děkuji, přesně tohle jsem potřebovala, sama ještě mimčo nemám, takže jsem si to nedokázala představit. Hlavně Každý nosí pro miminko a tak mě napadlo dát něco i jí, když nosila miminko celou dobu, bude mít pak hoňky. 😊

nickulina
autor
26. kvě 2018

@mmajda
@ariadna12
Děkuji!🙂

petralak
26. kvě 2018

Poukaz na masáž apod. jen v případě, že víš, že má možnost hlídání, jinak je to hezký dárek, který ale v kolotoči každodenních povinností nedá. 😉
A kdybys chtěla typ na super balíček, plenky, vzorky atp. za dobrý peníz, písní do vzkazů, pošlu odkaz, tady mno to smažou jako reklamu. A jinak po narození mimča, už stejně dárky nepotřebuješ a spíš máš radost, když ostatní myslí na prcka než na tebe, aspoň já to tak měla🙂

ladyhacek
26. kvě 2018

Když se narodil syn od švagrové jsem dostala čokoládu a ještě něco a moc mě to potěšilo. Takže nějaká drobnost pro mimco ( chrastítko, plena, vlhčené ubrousky....) A pak něco pro maminku . Osobně bych poukaz na masáž nedává nevím neměla jsem na to ani pomyšlení první týdny někam jít a s nalitymi prsy už vůbec.

ladyhacek
26. kvě 2018

@petralak a já byla ráda za kus čokolády potěšilo mě že nezapomněli i na mě 🙂. I když vše se točí kolem miminka a byla jsem ráda za každý dárek pro něho. Třeba i bodycka vel 50 to jsem totiž sestře brečela do telefonu že mu je vše velké a že ho nemám do čeho oblinkout 🙂. Dala jsem na rady a neporozovala vel. 50 syn měl 50 do 2-3tydnu a prevlikala jsem 4x denně 😀

krive
26. kvě 2018

Pokud jde čistě o maminku tak bych zvolila nějaké dobroty, jídlo, vývar - i když mě to tak vyhovovalo první tyden pak už jsme měli zájezdy systém ("režim") a všechny jsem vyhazovala, že zvládám vařit i uklízet sama 😁 já jsem ocenila balíček - kojiciho čaje, vložek do podprsenky a poukázky na koupi kojiciho oblečení 👌 pro prcka třeba u nás byly naprosto zbytečná všechna chladící kousátka (syn je nikdy nechtěl a dostal jich asi 5) určitě jsem ocenila plínky a ubrousky, já i oblečení ale raději ve větších velikostech 56-68 🙂

jankol
26. kvě 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@nickulina Dala bych něco kamarádce, co má ráda a třeba i na podporu kojení, jako nějaký čajík nebo tak. Jídlo do mrazáku je taky super nápad, strašně se to hodí, když má člověk navařeno a nemusí hned po porodu lítat kolem sporáku 🙂.

dc2015
26. kvě 2018

Nevím, jestli to padlo, ale za mě poukaz do lékárny, utratili jsme tam majlant zpočátku 🙂 Pak taky hlasuju pro jídlo, ale vhodné pro kojící maminku, tedy nenadýmavé a ještě mě napadá zaplatit úklid, taky ideálně jako poukaz. Popravdě kdyby mi někdo přišel uklidit a uvařit, nic po mně nechtěl... :D Já měla x návštěv, které prostě přišly na kafe... 🙂 Sedla jsem si s nima, do toho odcházela kojit, nebo kojila před nimi, byla jsem ráda, že jsem ráda. U druhého to chci jinak a návštěvy po šestinedělí a do porodnice jen nejužší rodina a tak na 15 minut. Takže prostě cokoliv, co ulehčí život. Ono šestinedělí je mazec... A ano, všichni nosí miminku, které v podstatě nic nepotřebuje, ale ta maminka v tu chvíli prostě potřebuje podporu.

isabelafuentes
26. kvě 2018

@nickulina Vsechno uz bylo receno,ja bych jeste jen pochvalila tebe,ze jsi tak fajn kamaradka! Ne kazdy o tom takhle premysli,jako ty!👍

sunflowerr
26. kvě 2018

Ja jsem nechávala svagrove delat dort z plenek. Sama sem 1 k narozeni syna dostala a potesilo me to. Krasne to vypadá a je to i užitečné 🙂

kafr
26. kvě 2018

@ladyhacek tak to je přesně náš případ, všichni mi tvrdili, jak je vel. 50 a plínky c.1 zbytečné, ať to nepřeháníme. Malá se narodila s 47cm, teď ve 4 týdnech má 52cm... Hádejte jakou velikost? 😂

hope09
26. kvě 2018

Jinak zrovna ty oříšky a čokoládu by při kojení moc neměla ☺

slimacikmia
26. kvě 2018

Ten poukaz do lekárne ako písala @dc2015 je skvelý nápad... ako pre dieťa, tak aj pre mamičku...

zelenaesmolda
26. kvě 2018

Zeptej se kamaradky rovnou co by se ji libilo a hodilo at nekoupis kravinu nebo neco co uz ma

slimacikmia
26. kvě 2018

Alebo my sme teda dostali poukaz na mall, tiež super vec, kúpiš tam, čo potrebuješ... Alebo alternatívy - alza, feedo...

dc2015
26. kvě 2018

@zelenaesmolda Já nevím, já bych si třeba kamarádkám o některé věci neříkala, bylo by mi to hloupé... Ale naopak bych je ráda dala. Zkrátka málokdo si řekne kámošce třeba o to jídlo, úklid, poukázky, nechce otravovat, alespoň já to tak mám. Ale potěší to 🙂 Možná právě proto jsou až nejlepší ty poukázky, i kdyby se jich sešlo víc, využijí se...

zelenaesmolda
26. kvě 2018

@dc2015 poukazka je taky reseni

kindycz
18. črc 2021

My můžeme doporučit plakát narození miminka z www.kindy.cz 🙂

Modrý koník
19. črc 2021

@kindycz @kindycz Ahoj, komerční příspěvky nepatří na jiné části stránky, než je Bazar, děkujeme za pochopení.

lenerka1
19. črc 2021

No každá jsme jiná, kamarádku neznám, tak těžko soudit, co by ji nejvíc potěšilo. Já bych vývar a jídlo do mrazáku určitě ocenila, když bych to nemohla přímo já, tak bych se aspoň nemusela starat, co dám muži k obědu. Stejně tak paní na úklid, pofackovat koupelny, prach, vytřít a když by i vyžehlila 🙂 ...ale asi bych nechtěla, aby to přímo dělala kámoška, to bych se styděla, chtěla bych s ní pokecat, projít se s kočárkem a ne aby mi doma šůrovala. Taky by se mi líbilo, když by mi třeba někdo pravidelně 1-2x týdně vzal mimi na hoďku, dvě podle výdrže miminka na procházku nebo tak něco, abych si mohla vyřídit, co potřebuju, nakoupit a nebo se prospat. Plínky jsou dost ošemetné, některá miminka snesou jen jednu značku, tak kupovat až podle toho, co budou používat. Případně by se mi líbil balíček 5 různých značek plen (podle zaměření maminky třeba i eko) po 5 ks od každé, abych mohla vyzkoušet, co mimi sedne. Masáž nebo návštěvu fyzioterapeuta, kadeřníka, pedikůru apod. bych uvítala, ale jen v případě, že by šel někdo se mnou a dohlídl po čas procedury na mimčo.

kafr
20. črc 2021

Diskuze je z r. 2018, jen oživená tím reklamním sdělením 😒