Dárek za narození miminka. Co jste dostaly Vy?

gabi95m
7. zář 2020

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli jste od manžela/partnera dostala nějaký dárek za narození miminka. Něco na památku, např. řetízek nebo něco podobného? ☺️ Moc se mi líbí nápad s "otiskáčkem", ale je to docela drahé, proto mě zajímá, co jste dostaly vy? ☺️

squezy
7. zář 2020

@gabi95m Kuličku od Pandory a kytku. Navíc ložnice byla krásně nazdobena 🙂

terka555
7. zář 2020

Dostala jsem zlaty prstynek se tremi kaminky jako symbol nas tri😊

elinkav
7. zář 2020

Dcera se narodila 17., takže jsem dostala kyticí 17 růží a náramek z bileho zlata 😊

andrea93133
7. zář 2020

Já dostala nádherné stříbrné náušnice 🥰 ale ten otiskáček vypadá super 👍

sigyn
7. zář 2020

Dárek byl pro nás oba dítko a že se manžel postaral, abych se mohla vyspat.

bessinka
7. zář 2020

dostala jsem figurky Willow tree rodinu-nás 3.

miba10
7. zář 2020

@gabi95m nic jsem nedostala,nic jsem nechtěla. Přišla jsem do vysurovaneho domova a nemusela dělat vůbec nic. Stačilo mi,že jsme všichni pohromadě a šťastní

moija
7. zář 2020

Vybrala jsem si retizek s pocatecnim pismenkem jmena miminka. Proste jsem si o nej rekla, pritele by to samo od sebe nenapadlo, na darky moc neni 🙂

marti89
7. zář 2020

Dostala jsem kytici růží, nepotřebovala a nechtěla jsem nic, ten největši dar jsem si porodila a zbytek jsou jen nepodstatné věci.

lolam10
7. zář 2020

Nedostala jsem nic.a chtela jsem.ale zase manzel se tak hodne stará o naše deti ze to je stejně vic nez nejaky darek🙂

meganx
7. zář 2020

Kytici a zlatý náhrdelník s diamanty 🙂

purplerain
7. zář 2020

Zlatý prstýnek

riavais
7. zář 2020

@gabi95m Dostala som rietazku z bieleho zlata, prívesok v tvare srdca s českým granátom a malým diamantom. Ďalšia kamarátka dostala náušnice, iná prsteň. U nás sa tak nejak chlapi zhodli na šperkoch 😊

neomenia
7. zář 2020

Za dcerku přívěšek s diamantem, za syna prstýnek ☺️

klokanka31
7. zář 2020

@gabi95m Já dostala kytici, a vzal mě do zlatnictví, kde jsem si mohla vybrat zlaté náušnice a zlatý prsten.

nafreya
7. zář 2020

Prstynek, na kterem jsou vyryta jmena deti 🙂

leymea
7. zář 2020

Nasliboval a nedockala jsem se 😀 nakonec jsem si zlaty prstynek koupila sama po druhem porodu s tim, ze jsem si tam nechala vyryt obe jmena deti.

malytlustyhroch
7. zář 2020

Dostala jsem nadstandardní pokoj v porodnici, kde to naše super vzteklé dítě manžel tři dny a tři noci nosil po pokoji, abych mohla aspoň chvíli spát. K nezaplacení. Památeční věci se u nás moc nevedou.

g_m
7. zář 2020

Ne, na památku máme dvě děti.

goovana
7. zář 2020

Kytici 100 růži a kabelku

nazka
7. zář 2020

Já za první zlaté náušnice, ale až po diskuzi, že se často něco dává. A za dceru zájezd k moři, kam jsme nejeli 🙄 ale děti mám zdravé, to je ten největší dar, co by mi manžel ani dát nemohl

zuzineckah
7. zář 2020

za syna krásnou kytici a dodělaný interiér baráku, což nechápu jak stihnul za 3 dny (sám to nedělal, musel najmout lidi, což se nám dva mesice nedařilo, hodně práce🤷‍♀️😂), za dceru plně automatický kávovar😎😍 kafe piju u nás jen já, i tak ty peníze uvalil😍prostě ví, co mi udělá dokonalou radost 👌k tomu je dokonalý táta, který se od narození dětem věnuje se vším všudy👍

penny87
7. zář 2020

Zaplaceny nadstandard v porodnici, coz byl darek k nezaplaceni 😊 a pak prstynek

veruuu_kubesovic
7. zář 2020

Pokaždé kytici růží 💐 a na památku mám 2 krásné děti 🥰

letalnica
7. zář 2020

Zlaté náušnice. Nadstandard volný nebyl, to se v Podolí málokdy podaří 🙂

jane46
8. zář 2020

Kytici jsem mu zakazala (nevim k cemu by mi prvni dny po porodu byla). A darek jsme si dali navzajem az po druhem porodu. Ja prstynky se jmeny deti a on retizek. Nevim proc se ma dekovat jen zene... Ten muj by hned rodil za me, kdyby mohl. Byl tam se mnou, doma se o nas staral, prezil moje tehotenstvi. Borec 😊

kridav
8. zář 2020

Dostala jsem kilo nugátu 😊. Přála jsem si to, protože jsem měla těhotenskou cukrovku. A nugat miluju 😊

martiniquest
8. zář 2020

Vecny darek jsem nedostala (kytku nepocitam, tu mi stejne na pokoji zakazali 🙈😂). Ale zaplatil mi pecibsoukrome porodni asistentky, coz pro me bylo mnohem dulezitejsi a smysluplnejsi.

jitulka87
8. zář 2020

Nic. A domu jsem prijela po 3 tydnech v porodnici do slusnyho neporadku 😧

te_reza
8. zář 2020

Kytku a ferrero rocher obřííí 😂