Dlouhé vlasy a začínající šediny

alenavy
16. pro 2016

Ahoj všem, mám dlouhé tmavé vlasy a začaly se objevovat šediny. Byla jsem zvyklá obarvit si vlasy tak jednou za rok, za dva, takže moc zkušenosti nemám. Zhruba měsíc po obarvení už začínají znovu vykukovat. Je lepší jít ke kadeřnici fakt třeba po tom měsíci? Nebo nahodit culík a jít třeba po půl roce, to je taky varianta 😀 A nemáte ozkoušené nějaké přírodní barvy, aby chytly na šediny? Si říká, že kdybych chodila po měsíci, tak abych do sebe nenacpala moc chemického koktejlu, jsem navíc těhotná :-/

kackacka37
16. pro 2016

Henna khadi, chyta na sediny , dobra na vlasy a přírodní.

alenavy
autor
16. pro 2016

@kackacka37 jéé, fakt? Tak to musím vyzkoušet! Děkuju!

nutricnihodnota
16. pro 2016

No jo, ale je s tim s*aní a rychle se to vymývá.

journals
16. pro 2016

Pozor! Hena se nesnasi a chemickymi barvami! Muze to chytnout taky v uplne jiny a nelichotivy odstin....

kackacka37
16. pro 2016

No kdyz pockáš mesic po barveni normalni barvou tak uz ti nic na vlasech neprovede špatného, ja prechazela taky v zacatku těhotenství.Jako je s tim s*ani 🙂) to jo, postupne se vymyva ale me na tech sedinach teda drží a jeste mam dobrej pocit, ze to vlasum pomáhá, ta khadi je lepsi nez ta obyc z drogerky

kaja2016
16. pro 2016

@alenavy mela jsemstejny problem a dala jsem si par svetlejsich meliru do vlasu nad celo( me se to delalo hlavne na vlasech nad celem, takze culik neni reseni🙂

kaja2016
16. pro 2016

@kackacka37 asi zalezi i na typu henny, me teda jednou chytla uplne cervena prez barvu, kterou uz jsem mela hodne odrostlou, ale vypadalo to zajimave, jak to bylo na koneckach...🙂

bera28
16. pro 2016

Nevím, odkud jsi, ale já v Praze chodím do bio kadeřnictví. Chemii na hlavě nesnesu. Jednou jsem si nechala dát na zkoušku Hennu a už nikdy více. Barva se postupně mění a odstín byl přesně takový, jaký bych si nikdy nedala. Takže jsem zůstala u klasiky😉

malinkaelinka
16. pro 2016

Já jsem pro hennu...používám čistou egyptskou hennu lambda, přidávám do ní kávu, když chci potlačit červený nádech, v létě naopak sladkou papriku, aby byly vlasy ohnivější...z vlasů se mi nevymývá, teď jsem po dlouhé době (cca po pěti letech) zkusila chemickou barvu a to je děs a hrůza, měsíc po barvení a pořád mám obarvený ručník, jak to pouští barvu pořád...to henna se prostě postupně ztrácí a bledne, ani nevnímám výrazné odrosty...a tolik patlání s tím není, mám to na hlavě na to šup, na to igelit, šátek, za dvě hodinky vymýt a hotovo 🙂 nedoporučuju tu, co se prodává běžně v drogerce, ta barví málo a je i málo regenerační, to po té egyptské (která na gramy vychází i levněji) mám pevné, husté vlasy a krásně obarvené 🙂

dura175
17. pro 2016

Henna je fajn, ale přece jakákoliv barva neřeší šediny, když vlasy rostou... Takže nezbývá než barvit co měsíc, dva, nebo se s tím smířit a mít šediny...
P.S. Šedivím od 25, teď po třicítce je to děs, je to opravdu hodně vidět. Takže barvím jak ďas, ale pěkně mě to se.e.

vineta
17. pro 2016

Jediná možnost je barvit jako divá😊. Já se barvím doma každý cca měsíc, snažím se barvu dávat víceméně ke kořínkům, abych vlasy nepřetěžovala. Používám chemii, nic jinýho mi nevydrží. Henna (hnědá od Lush) mi na šedivý vlasy prakticky nechytla a barvení s ní bylo poměrně časově náročný, což mi vzhledem k frekvenci barvení nevyhovovalo. Navíc na barvách nesnesu ten červenej podtón, přidává roky.

Pokud nechceš barvit tak často a jsi na to barevný typ, je ideální nechat si vlasy probarvit něčím světlejším, aby odrosty nebyly tak znát.

Troufám si říct, že v culíku vyniknou šediny naopak nejvíc.

trilien
17. pro 2016

Na šediny mi výborne chytá Henné Color. Pri korienkoch si vlasy dofarbujem sama každé 3 týždne a z času na čas idem ku kaderníčke, aby som mala rovnomerne zafarbené všetky vlasy.

pandice
17. pro 2016

Vlasy nebarvím, po umytí je oplachuju výluhem ze šalvěje, chce to čas a trpělivost, ale šediny začnou mizet.

zuzik85
18. pro 2016

Pokud jsou to šediny sem tam, mohlo by pomoct barevné tužidlo Igora expert mousse, používám teď na odrosty když se mi už nechce pokračovat s barvením a dokáže přirozeně sjednotit...ale vydrží jen pár umytí :(

adrianasevcikova
22. zář 2017

já mám vyzkoušeno voono barvy, použila jsem jejich dvoufázové barvení ...pomocí copper barvy, ale prý když máte málo šedin tak stačí jen ta jedna jejich barva.

pavlinar
24. zář 2017

Ty jo to je zajímavé s tou šalvějí... že by byla ještě naděje..?
Já barvení oddaluju takovým tím sprejem na odrosty. Jinak bych musela barvit tak co 3 týdny mi přijde, děs.

alenavy
autor
26. zář 2017

Tak jsem vyzkoušela hennu khadi a super😊

nikolapekarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vineta
1. lis 2017

@adrianasevcikova Můžu mít dotaz, jaký odstín jsi použila pro druhou fázi a jak ti to chytlo? Je znát červený podtón? Chystám se na to- copper + dark brown, ale bojim se, co to udělá 😉