Dopis od ministerstva vnitra

mku
18. únor 2017

Holky dnes jsem ve schrance objevila vyzvu na dopis do vlastnich rukou z ministerstva vnitra... lameme si hlavu co to muze byt... nemate s tim nektera zkusenost? Neporadite o co vy se mohlo jednat?

majaaa82
18. únor 2017

@mku Vzhledem k tomu, že se ptáš, tak asi nebyl pro tebe. Má na sobě nějaký pruh? Pokud ano, jakou barvu?

mku
autor
18. únor 2017

@majaaa82 ja zatim nevim... dnes jsem se vratila domu a mam ve schrance oznameni... vyzvu k vyzvednuti zasilky do vlastnich rukou a utrzek z dopisu, kde je pouceni a je videt ze ke to z ministerstva vnitra...

majaaa82
18. únor 2017

@mku hm, to je zvláštní. Nemáš kolem sebe třeba nějakého cizince? Nezaměstnává třeba manžel nějaké? Upřímně řečeno, vůbec mě jinak nenapadá, co by ti MV mohlo chtít... výslechy (třeba kdybys svědčila v rámci nějakého TČ) se řeší přes PČR, dluhy, exekuce a podobný věci si řeší taky jiné správní orgány. Kdybys měla problém s daněma, bylo by to od fin. správy.

mku
autor
18. únor 2017

@majaaa82 no me prave nic nenapada... dluhy nemam, ze bych mela jit k vyslechu me taky nenapada proc... jedine co se v posledni dobe udalo je, ze jsem nove v predstavenstvu partnerovi firmy.... ale to neresi ministerstvo vnitra si myslim....

horsiee
18. únor 2017

@mku Radím se zbytečně nestresovat a dopis co nejdříve vyzvednout. Úřady posílají písemně každou blbost a slušní lidé se akorát nervují. 🙂

mku
autor
18. únor 2017

@horsiee jj taky se uklidnujeme, ze to bude blbost, ale do pondeli daleko a v hlave me to vrta...

cisama
18. únor 2017

Jen mně napadlo nemůže to bít zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra jinak je to 211

mku
autor
18. únor 2017

@cisama jj to nás taky napadlo, jsem tam pojištěná... ale to by asi bylo pod hlavičkou pojišťovny...

adela2712
28. únor 2017

@mku mužu se zeptat, co to bylo za zásilku? Dnes jsem také objevila ve schránce 🙈

mku
autor
1. bře 2017

Datova schranka 🙂 jsem v predstavenstvu jedne firmy a oni mi ji poslali aniz bych ji chtela 🙂

biancaru
19. led 2023

Mám dnes stejný dopis taky nevím co je to za kulišárnu

betelgeuzz
19. led 2023

@biancaru diskuze je sice 5 let stará, ale bude to to stejný - příštup do datovky. Zrovna teď se rozesilaji, minulý týden mi přišel přístup pro Svj.

xleni
19. led 2023

@biancaru informace o datové schránce

ai30
26. led 2023

@biancaru Byla to ta datovka? Taky mi prislo oznameni, ale jsem v zahranici 🙄

gabina112
Autor odpověď smazal
Zobraz
glimmer
31. led 2023

@mku datová schránka ...

zuzineckah
31. led 2023

@mku datovka

podaji
31. led 2023

Ano takhle chodi datovky