Jméno pro holčičku?

maruskateruska
2. pro 2016

Ahoj holky,už mi jde hlava kolem vůbec nevim jaké jméno dát pro holčičku,když se mi začne něco líbit tak druhý den si to zas rozmyslim..uvazovala jsem o těchto.. nejdříve to měla být Marie po babičce ,to jsem si rozmyslela,,jinak se mi líbí Viktorie,Adriana,Anastazie,Rozalie,tak snad do května něco vymyslím..jinak klidně poraďte i jiné jména.. mám typicky české jméno..ale myslím si že na tom zas tak nezáleží,jeste se určitě vdám snad 😀

stella2404
2. pro 2016

@maruskateruska mam uplne stejny problem,nejak nemuzu vybrat a nemame ani nejakeho favorita mezi jmeny😊,takze v tom nejsi sama,do kvetna snad neco vymyslime😊😊😆

jaja01k
2. pro 2016

Marie je krasne jmeno 🙂 Mne se libi Ester, Natalie, Mariana.

crazys
2. pro 2016

My máme doma Zuzanku a druhé by měla být taky holčička a pro ní jsme vybrali jméno Simonka

verus04
2. pro 2016

u nás vyhrála Dominika 🙂

michelette
2. pro 2016

My máme Emmu. I když je jich spousta, tak to bylo mé vysněné jméno. V záloze byla Stella nebo Nora. 😊

katka_mel
2. pro 2016

Já vzala kalendář a z každého měsíce napsala jmeno, co se mi líbí. Totéž udělal partner a pokud jsme se shodli, tak bylo vyhráno. 1.dcera byla jasná Alenka a den před porodem jsme změnili na Danielu, 2.dcera byla Marie a v den porodu jsme napsali Gabriela. Moje segra měla 1.dítko celé těhu Eduarda a z porodnice přivezli Víta. Ještě 3měsíce jsem mu říkala Edo. 🙂 U 2. raději neříkali, jak se bude jmenovat a teď při třetím ještě jméno ani nemají vybrané a každým dnem čekám, až porodí. Takže času dost a jméno můžeš vybrat klidně i po narození. Je na to nějaká lhůta, dokdy se jméno musí dát.

majvik
2. pro 2016

a tak tu Marii tam nějak zakomponuj - třeba Mariána, Marina, Marika, Markétka, Magdaléna...

tymothy
2. pro 2016

Maruška i ta Rozárka jsou moc hezka jména. 🙂

saidy
2. pro 2016

my máme vybranou Nelu, ale první těhotenství nedopadlo, tak čekáme a doufáme 🙂

plachetnicka
2. pro 2016

Máme doma Veroniku a Barboru, ve hře byly Martina, Markéta, Andrea.

roxolanka
2. pro 2016

Kdybych čekala holčičku, tak je to u nás buď Linda, Nina a nebo Rosie. 🙂

renatka16
2. pro 2016

Valérie, Melánie ♥

luckapol
2. pro 2016

Nina, Lada, Lea, Ester, Evelína, Eva, Dita, Diana, Táňa, Tina ❤

pidalka12
2. pro 2016

Maruska, Alzbetka, Anežka, Kubík ❤

crashboombang
2. pro 2016

Máme doma Marianku, to bylo takové moje vysněné jméno pro holčičku. A líbila by se mi i Danielka nebo už zmíněná Melinka (Melanie).

maruskateruska
autor
2. pro 2016

Děkuji holky ,tak jestli to jde rozhodnu se snad az miminko uvidím ,jak nekdo říká celé těhotenství maji vymyšlené jméno a nakonec v den porodu to změní.. takže ja se tim zatim zabývat nebudu 😉

niky89
3. pro 2016

Ahoj holky, řeším úplně stejný problém také vůbec netuším jaké jméno pro holčičku. Každý den se mi libi nějaké jiné 🙂 termín máme v březnu tak si furt říkám že mám čas ale už mi úplně vadí jak se každý ptá jestli už máme jméno 😔 nevím podle čeho se mám rozhodovat když koukám do kalendáře kolikrát se mi nelíbí ani jedno... Jsem zvědavá kdy se rozhodnu 🙂

frndafrrr
3. pro 2016

Mně se z českých méněčetných líbí a rozhodovala jsem se mezi Lada a Adina, vyhrála o fous Adina. 🙂 Viktorie je moc pěkné. 🙂

zuzinka6
3. pro 2016

já mam dceru Lindu a kočky Rozárku a Zuzanku 🙂

bielanevesta
3. pro 2016

U mňa vyhrali Natálie a Anabella😊😊

bledulka84
3. pro 2016

@michelette Nora byla moje byvala kolegyne a to jmeno ze srdce nenavidi, pry nechape za co se ji matka mstila 😉

bledulka84
3. pro 2016

@maruskateruska Rozarka je pekne jmeno, my mame prvni Terezii a pokud bude dalsi holka, tak bych chtela nejake z jmen Amalie, Natalie nebo prave Rozalie nebo neco podobne, aby to meli holky podobne znele.

lenusaak
3. pro 2016

U nas jmena Natálka, Viktorka, Danielka, Stelinka, nakonec vyhrála Stela.
Jinak Viktorka se mi mooc líbi, ale chlapovi ne 😐

bruckner
3. pro 2016

My jsme se inspirovali Comebackem😁, máme Alexandru - Sašu a kdyby to byl kluk, tak by byl býval Lexa - Alexandr😁.
Těch Natálek, Nelinek, Stelinek a Emiček je už moc....dala bych tu Marii, je to krásné jméno a hlavně použitelné i ve světě.

olusik87
3. pro 2016

My mame doma Annu Zoe a Klementinu a do tretice to bude asi Rebeka . Horšie to je vymysliet u nás meno keby to bol chlapec , ani jedno sa mi nepozdava

hekl
3. pro 2016

Já bych chtěla Apolenku, Alžbětku nebo Emu, ale zatim nic nevyhrává, říkáme tomu mimíšku-prcek.

adusee
3. pro 2016

Máme Nelu,Sofii a Natálku.Ted chceme Stelinku a ještě se mi líbí Leontýnka a Anna.

leki
3. pro 2016

Zalezi, jestli ti vadi hodne popularni jmena. Ja osobne bych vyskrtla Viki a Adrianku. Tech totiz znam hoodne a osobne se mi nelibi, kdyz nekdo zavola "Vikinko" a pribehne pul piskoviste. At uz jsou to hezka jmena nebo ne.

adusee
3. pro 2016

Na světě je tolik stejných jmen,protože jsou nádherné...a mě je zrovna jedno jestli je v mém okolí 10 Natálek nebo 20 Sofinek.Nám se líbí a proto ho dám.

78marcela
3. pro 2016

@katka_mel a ja puvodne chtela Gabrielu a máme nakonec Alenku☺