Které jméno se hodí k našemu příjmení Zdráhalovi?

frndafrrr
28. čer 2015

Ahoj těhulky, snažilky, maminky !
Poradíte mi a třeba nejen mě, které jméno se vám nejvíce líbí a hodí se k našemu českému příjmení Zdráhalovi?
V užším výběru máme pro chlapečka:
David
Marek
Jakub
Pro holčičku:
Adina
Lada
Anděla
Nela
Ráda si přečtu i jiné návrhy. Doma již máme Radka 🙂
Děkuji a těším se na vaše názory 🙂

tristizia
28. čer 2015

Z uvedených jmen se mi nejvíce líbí Jakub/Nela. K příjmení si myslím taky hodí 😉

mimi1004
28. čer 2015

Já jsem pro Davida nebo Nelu 🙂

mandala
28. čer 2015

Jelikož všechna chlapecká jména z vašeho výběru jsme měli i my, tak za mě jsou všechna krásná a myslím, že všehny se hodí stejně, možná ten David se hůře vyslovuje společně s příjmením. Pokud bys chtěla zacházet do detailu, tak ideálně k tvrdému příjmení by měla být zvoleno měkké křestní jméno, např. Matěj, Leoš, Aleš... , z holčičích se mě líbí Adina. 🙂

hoju8
28. čer 2015

Podle mě sedí všechna jména, možná ne Anděla, když si to řeknu nahlas, ae to je spíš asi pouze subjektivní pocit. 😉 Mně osobně se, ale moc líbí David a Adina. 🙂

vetyver
28. čer 2015

Jakub /Lada se mi líbí nejvíc. Líbil by se mi i Marek, když by měl bráchu Radka 🙂

zo_ja
28. čer 2015

Vynechala bych Jakuba, to je každej druhej (zrovna tak bych nebrala Matěje, Tomáše, Jonáše a Leoš mi připadá divnej - mandalo promiň, neber si to osobně).
David nebo Marek - asi v tomto pořadí.

Lada Zdráhalová mi teda neladí a z ost. je to asi celkem jedno, Nel je víc (nikoli moc), Anděla bude originálnější... ale aby to nebylo moc.
Z vašeho výběru asi Nelu.

mandala
28. čer 2015

@zo_ja V pohodě, já jen hledala v paměti nějaké měkké jméno, které by mě sedlo k příjmení. A že je Jakub každej druhej mě taky nevadí, u nás jich zrovna ani moc není. 🙂

ladus88
28. čer 2015

David a Lada😁

melodygirl
28. čer 2015

Marek, Lada

lily21
28. čer 2015

Jakub a Nela🙂

martinkamoj
28. čer 2015

Mě se nejvíc zamlouvá k vašemu příjmení Marek a Nela 🙂

brokovich
28. čer 2015

David a lada

tinakari
28. čer 2015

Marek a Lada 🙂 Marka jsme meli v uzsim výběru pro kluka i my, nakonec máme Šárku a starší Elišku 🙂

michalusenka
28. čer 2015

ja bych rekla ze to co se vam nejvic libi 😉

78marcela
28. čer 2015

Ja bych volila Marek a Lada. Tyhle dve jmena jsou moc krasny, Lada by se moc líbila i me, ale k nasemu kratkemu prijmeni bohuzel nejde. Ale k vasemu ano.

funnysunny
28. čer 2015

Za mna Jakub a Lada 🙂

terezas4
28. čer 2015

nemáte tam ani jedno jméno které by se nehodilo k českému příjmení, vyberte dle sebe

lucinda_s
28. čer 2015

za mně david/nela 😉

hanulka.zb
28. čer 2015

Mě se líbí Davídek a Nelinka 🙂

lenkawedding
28. čer 2015

David a Nela

dannyblakely
28. čer 2015

Jakub a Nela

pavlapl
28. čer 2015

Mě se líbí Anděla a na kluka Daniel. Sama mám děti s těmito jmény a Andělu jen tak někdo nemá.

hanulka190
28. čer 2015

Marek a Adina 🙂

guinea
28. čer 2015

Tady ti každý poradí něco jiného, podle vlastního vkusu, takže ti to asi stejně moc nepomůže. Já bych osobně nedala jméno Jakub, protože tak se opravdu jmenuje polovina chlapečků, co znám, a dokonce všechny mé kamarádky, co mají chlapečka, ho pojmenovaly Jakub. A u holčičího bych rozhodně nedala Nela - to jméno začíná záporem, a ve spojení s příjmením to na mně působí hodně komicky - NEla Zdráhalová. Ale všechna ostatní jména se k příjmení hodí a jsou moc pěkná 🙂

sara84
28. čer 2015

Adina je velmi krasne a originalni, kdyz si predstavim divku s timto jmenem,tak vidim tajemnou,neznou zenu 🙂 aklucici se mi libi Daniel a nebo Antonin

dandyndy
28. čer 2015

Marek a Nela 🙂

frndafrrr
autor
28. čer 2015

Všem moc děkuji za názor, leč néúplně ráda vidím, že z holčičích jmen dominuje manželova Nelinka 🙂 Budou to u nás asi ještě dlouhé hodiny diskuze 🙂

elekthra
28. čer 2015

Marek a Adina 🙂

salikova
28. čer 2015

Davídek a Nela🙂

danfal
29. čer 2015

@frndafrrr Já bych byla pro Adinu, je to krásné jméno a pro chlapečka Kubík.