Očkování Covid. Jak jste zvládli? Byly nežádoucí účinky?

keksik002
5. bře 2021

Krásný den všem.. Prosím ty, kteří už na očkování byli nebo mají v rodině již naockpvane lidi.. Prosim jak to probihalo, jak jste to zvladli a byli nějaké nežádoucí účinky?
Babička s dědou jdou příští týden, mamka na konci měsíce a nervozita teda hrozná.. :(
Moc vás prosím o slušnou debatu, bez urážek a napadání se.
Děkuji

verusa110
26. zář 2021

@marcicek84 Já mám naštěstí teprve 3 létě dítě, ale po své zkušenosti bych nedovolila, aby ji to píchli... A jde mi především o to, co je pro ni větší riziko... A pro zdravé dítě je covid menší riziko, než ta vakcína... A řeči tipu může to na n koho přenést... Ať to zní sebevíce sobecky, ale ať s nechá očkovat ten dotyčný, kdo by mohl mít horší průběh... Ale mě dítě vážně ne...

marge_s
26. zář 2021

@marcicek84 kazdy gramotny clovek si informace muze dohledat. Pokud jde o rozjodovani o svem zdravi, nepouzivam jako zdroj tv nova. 🤷🏾‍♂️

jednaholkaa
26. zář 2021

@verusa110 To mrzi jake mas po te vakcine potize :( at je brzo lip! To musi prejit.

marge_s
26. zář 2021

@verusa110 ten pristup doktoru je na prd. To se clovek nestaci obcas divit. Snad se dopidis co se stalo. Ale fakt je, ze je to divny. Spis jestli se ti opravdu nespustilo neco uplne jinyho. Delali ti vubec nejaky poradny vysetreni? Bakterialni? Kolono apod? Moc drzim palce

marcicek84
26. zář 2021

@marge_s dneska bavis,lidi jsou ve vetsine pripadu ovlivnitelni hlavnimi medii,proto to kritizuju,ze je to neobjektivni zpravodajstvi,bohuzel to nejak neumis rozklicovat...

marge_s
26. zář 2021

@marcicek84 to ale neni muj problem, ale jejich 😂

marcicek84
26. zář 2021

@marge_s pak bylo uplne zbytecne se tady poustet do debaty 🙈🤦🏻‍♀️

dixi86
26. zář 2021

Všichni 60+ - 90 bez čehokoliv(Pfizer, Astra). Větší část mladší rodiny vše ok( do 45, někdo jen bolest ruky a trochu únava, manžel měl zimnici, horečku a bála sem se o něj dva dny, druhá dávka ok, ale to jsme už měli homeo oba. Já první dávka obří únava, velká bolest ruky, celkově divná, u druhé s homeo skoro ok vše(ale já mam chvíli léčenou leukémii, tak u mne to je celkově jiné). Děti 12-18 vše ok.

marcicek84
29. zář 2021

Tak dneska ve zpravach,ze ministerstvo odmita odskodnovat NU po podani vakciny kovid,jedna pani ma trvale nesledky obrnu licniho nervu a ministerstvo pise,ze se jedna o ocejavanou reakci a smolika a pry nejde o vyrazne zhorseni kvality zivita...takze vysmech
..chybi jim i vyhlaska k zakonu o odskodneni,takze takto to vypada v praxi,jak jsme tady uz nektere psaly,jen nektere si mysli,ze to takto nechodi,tak at spi klidne dal...

marge_s
2. říj 2021

@marcicek84 nevidela, to je takovej sr…c. A my se ho nezbavime 🙈 on ty volby vyhraje 🙈

marcicek84
2. říj 2021

@marge_s jo vyhraje,vypada to tak a zas bude sestavovat vladu a co nadelas,nic...akorat pak uz to bude tak v haji s rozpoctem,ze se vsichni nestacime divit...

marge_s
2. říj 2021

Vyjimecne s tebou musim souhlasit. I kdyz...ja uz se divim ted :/ s jakou lezernosti schillerova ra spol. rozhazuje
P.S. Akorat pak bysme mozna tyhle veci mely hazet vedle, tady je to trochu OT.

popelkajurasek
28. říj 2021

Ja (38)mam za sebou s muzem (49) a synem (14) druhou davku Pfizeru. Poprvé pouze brutální unava, ja prospala skoro 3 dny. Kluci tak 1. Vsichni postupně bolest ruky, ale nic hrozneho.
Ted v pátek (dnes 6 den po ockovani) od patku motani hlavy a tupa bolest, ktera mi jako cestuje po hlave, druhy den po ocko teplota 38 po paralenu ok. Ale 3 den se mi spustila rýma, takova ta vodnata a chvilkama si zakaslu, ale nic hrozneho. Jen ta bolest hlavy 6 den mi prijde uz dost.bolest ruky, cerveny flek a boule. Poslední 2 dny občas i svedi.
Syn druhy den teplota 38,unava.dostal paralen, vyspal se a pohoda.
Muž únava, bolest ruky. Ale uz je ok

marge_s
28. říj 2021

@popelkajurasek o tomhle jsem zbezne cetla - zkus si neco najit o “covid arm”, je to opozdena reakce na vakcinu, ta ruka muze zacit rudnout a bolet az treba po tydnu. Melo by to vymizet snad do dvou tydnu. Zavazne to neni.

hermanka88
28. říj 2021

Očkována jsem,žádné potíže krom bolesti ruky (ale to měli snad asi všichni) a lehké únavy druhý den jsem neměla.Po druhé dávce teda jen ruka.

andreacantu
24. led 2022

@keksik002 dobry den sice po delsi dobe ale chtela jsme se zeptat jak jste dopadli? Ja jsem sla na ockovani kdyz malicke bylo 2.5 mesice a teda reakci jsem po druhe davce mela naprosto katastrofalni (normalne nemam ani rymu a nebyvam nemocna). Ockovani proti covid 2.davka mi spustila opary naprosto, muj lekar behem jednoho tydne mel dalsi tri pacientky se stejnym prubehem. Uz tyden trnu aby se neco neprihodilo malicke….