Prodloužené vlasy, drží vám? Jste spokojené?

titanie
8. čer 2015

Ahojky holky,přemýšlím o prodloužení vlasů..Má to některá z vás?Drží vám?Jste spokojené?Taky mě zajímá,zda jsou spoje vidět,když jsou vlasy vyčesané...Případně ocením tipy na salony v okolí Ostravy...Děkuji🙂

shine2015
8. čer 2015

@titanie sestrenka je mela a už nikdy víc je nechce, jednak ma huste vlasy a vyšlo ji to dost draze a spoje při vyvcesaní vidět byly, prostě jako svoje to není a další věc je zničení svých vlasu atd atd....
Já bych raději investovala do douhodobe pece, aby se moje vlasy zlepšily, tzn vitaminy, speciální kartáče a dobra kosmetika, 2-3x vycesavat a kvalitní barvení/přeliv u odborníka....já mám oblíbenou značku Kevin Murphy a vlasy krásné, ale něco to stoji....ale bez parabenu,sulfátu.....a krásné se lesknou i když dam preliv az později..

Tak at se daří a správně se rozhodes 😉 ..

loilla
8. čer 2015

@titanie Měla jsem, vydržela jsem s nimi 3 týdny a dávala jsem je dolů - za mě už nikdy více. 🙂

jessy89
9. čer 2015

také jsem měla asi přes rok zhruba a max spokojenost moje vlasy mi krásně dorostly a uzdravily se ted už je prodloužené nepotřebuji mám už dost dlouhé a husté vlasy ale já byla spokojená spoje jdou vidět když jsou sepnuté ,ale je to na každém hlavně je to docela drahá investice

karlitka222
9. čer 2015

Ahoj holky, prodloužení nikdy více!! Dala jsem za to hodně peněz, spoje šly vidět a nakonec mi to nejvíce zničilo vlasy. Raději jsem si koupila clip in vlasy, nebyly tak drahé, krásně drží, spoje jdou vidět minimálně a neničí mi tak vlasky, můžu jen doporučit ! Já konkrétně mám tyhle: https://tvojevlasy.cz/clip-in-vlasy-51-cm-priro... 🙂

skorinka423
25. únor 2021

no divila jsem se, že by to někomu nedrželo ty slip in vlasy, já s tím teda mám taky dobrou zkušenost a hlavně ušetřených spoustu peněz a teď jsou ty vlasy kvalitní a dělají je z těch pravých vlasů, tak jak u toho prodlužování, ale z tohohle nejsou ty vlasy tak zničený

mariegroth
25. únor 2021

Ja si bezne prodluzuji vlasy metodou tape ins. Nemam zadny problem. Dulezite je investovat do kvalitnich vlasu a pasku. Take to neni jen tak. Kadernice to musi umet nalepit. Pokud jsou spravne nainstalovane, tak nehrozi, ze ti to vytrha vlasy nebo sklouzne.

sabca21
24. kvě 2021

mě teda víc vyhovují clip in, protože vím, že nemusím ke kadeřnici a jakmile to máš v ruce, tak to přidělání je pak levou zadní