20. týden těhotenství-mimi je příliš velké na foto z UTZ

04092010
1. bře 2015

Hezky den. Na poslednim kontrole na konci 19.tydne u svého gynekologa jsem si přála.aby mi udělal fotecku mimiska. Mam doma jen jednu a to z 14.týdne neboli ze dne kdy jsem to zjistila 🙂 doktor mi ted řekl.ze záleží jestli bude co fotit. Pak mi řekl.ze je mimi příliš velké na fotku. Takže nemám nic... Nevím ani velikost miminka.jsem vzdy tam naměkko.ze me otazky napadnou az pak...Ukazoval mi ho na monitoru UZ.nejdrive hlavičku.pak dalším posunutim telicko... Bylo mi líto.ze tu fotku nemam a přijde mi to divné. Mate prosím podobne zkušenosti??? Za 10dnu me čeká ten velký ultrazvuk.tak snad tam to bude lepší! 😨 Dekuji 🙂

elen222
1. bře 2015

@04092010 mě v tomto týdnu už taky nedávali fotku, miminko se již na fotku nevejde, měli pravdu 😉

hany_bany
1. bře 2015

mně dávají fotky pořád, ale už nejsou tak krásné, jak ty z prvního trimestru, už to všem musím vysvětlovat. Ale teď jsem dostala fotku hlavičky, i s tím, jak si cucá palec (sama bych to nepoznala), pak zádíčka - páteř a taky důkazní foto, že je to holčička. Ale platím si nadstandard, tak to je asi v rámci toho.

girafka
1. bře 2015

Ja fotku z 20.. Tt mam..doktor si to muze oddalit nebo priblizit..a kdyz uz to fakt nejde,tak aspon fotku oblicejiku 😉

sarriku
1. bře 2015

@04092010 já jsem si vždy o fotku řekla, platí se jedna za padesát korun. u nás.
Je jasné, že se mimi nevejde,
https://www.modrykonik.cz/blog/sarriku/album/v-...
https://www.modrykonik.cz/blog/sarriku/album/v-...
mám tady dva snímky z utz, co jsem si kdy řekla a není tam na všem vidět celý človíček, ale třeba jen nožky, ručička atd🙂 řekni že chce snímek, že si ho chceš zaplatit a rovnou řekni co, tomu doktorovi je to jedno. Mě třeba, když jsem si neřekla vyfotil mozkové hemisféry😀 no pochopila bys?

12martinka
1. bře 2015

Já mám schovanou fotku z 22tt,ale jen tam jen hlavicka 🙂

alboo
1. bře 2015

@04092010 skoro ve 20.tt je dítě sice velký na to, aby se vešlo na snímek celý, ale část, jakou chceš se vejde. My máme nejhezší fotku z 1.velkýho UZ, pak už to vždy byla jen hlavička a nic moc teda... a ke konci to už fakt nešlo 🙂

04092010
autor
2. bře 2015

Dekuji moc za odpovědi!!! ;) 🙂 No kdyz jsem byla v 16.týdnu.bylo tam cele krasne mimi a neudělal mi nic.čekala jsem automaticky.ze mi ji udělá.jak jeho tatínek Dr.,ktery mi udělal právě foto na te první prohlídce... No ja mu to rekla.ze si ji samozřejmě zaplatim.tam to stoji 80kc. Stačila by mi ta hlavička.jak pisete...;) Tak me to mrzí... Musim věřit ze je aspon profik.kdyby tam bylo neco z pohledu Dr.duleziteho (treba problem).kdyz mi jinak sam od sebe nerekne ani velikost.nic.... Ale z druhého pohledu,aby me to nemrzelo, je hlavní az prvek "vyleze" ven,to budou lepší fotecky 😀

ronyx
2. bře 2015

@04092010 na velkém UTZ by ti měli dělat 4D ultazvuk,to se většinou na přání dávají pak fotečky,sice to stojí víc než ta obyč ale stojí to za to,určitě se na to opej.Dělá se to právě kolem 20 týdne,vyšetření vývojových vad miminka

amabilis
3. bře 2015

@04092010 Taky jsem si nechala jen fotku obličeje.

zuza01
3. bře 2015

Já mám teda fotek hodně, šla jsem i na 3D. Můj gynekolog mi poslední foto obličeje 2D - klasické - dal ve 36tt.

reketka
4. bře 2015

Ted mam taky fotku jen hlavicku s casti telicka a co se vahy a velikosti miminka tyka, tak treba muj dr to nerad rika prave proto ze pak maminy srovnavaji a mysli ze neni neco v poradku protoze maji jine rozmery a vahy nez jine. Pokud to chci vedet, tak si musim rict, rekne mi to, ale ze to je jen pro neho informace a ze je prcek v poradku at jsem v klidu.

annie11
4. bře 2015

Já tedy nevím, ale z prvního těhotenství mám moc pěknou fotku mimíška z 20tt a vešlo se celé... Asi byla dcera nějak šikovně zkroucená 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru