Berete na test na těhotenskou cukrovku chlapa?

aalleenn
25. lis 2014

Ahoj, berete si na test na těh. cukrovku chlapa nebo nějakou jinou oporu? A vy co už to máte za sebou měly tam sebou ženský nějaký doprovod? Díky

marketa233
25. lis 2014

@aalleenn Já tam nikoho neměla a přišlo by mi to zbytečný. Aby zabíjeli čas hned dva lidi...

girafka
25. lis 2014

Nez chlapa.doporucuju knizku 😀

terkaz
25. lis 2014

Take jsem tam byla sama. Manzel se mnou chodil na ultrazvuky a tak, tady mi to prislo zbytecne 😉

elvira
25. lis 2014

Byla jsem sama, doprovod nebyl potřeba.

tak2014
25. lis 2014

Co by tam chudák dělal? 🙂 s knížkou to určitě zvladnes...

bajana
25. lis 2014

nikoho som nebrala ani som tam nevidela nikoho ineho, iba tehulky....to nie je porod 😉

frantiska85
25. lis 2014

Vzala jsem, ale jen proto, že neřídím a busem bych zabila skoro celý den. Jinak doprovod neměl smysl. Seděla jsem v nemocniční kavárně a koukala na TV.

editah222
25. lis 2014

Byla jsem tam sama. Stačilo když jsem se nudou mohl ukousat já 🙂 Manžel by si musel brát dovolenou to mi přišlo naprosto zbytečné.

kkarolinka
25. lis 2014

Byla jsem sama 🙂

llluckaaa
25. lis 2014

Tak to mě nikdy ani nenapadlo 😀 Poprvé jsem si brala časopisy, podruhé knížku, potřetí notebook, abych mohla dělat úkoly, a po čtvrté detektivku.
Ani jsem nikdy neviděla, že by tam někdo někoho měl 😉

didi1808
25. lis 2014

U druhého byl se mnou jak manžel tak i dcera a mezi odběry jsme byli na hřišti 🙂 Bylo jaro a tak bylo krasne tak co by jsme čekali v čekárně jen by se nudili.
A u prvního byl chlap taky se mnou a to jsme zas zalezli do obchoďáku jelikož bylo chladněji.
Jako kdybych tam mela jít sama tak si vezmu radši knížku ale manžel je hodny a vzdy me radsi ke kazde kontrole dovezl autem abych se nemusela trmacet vlakem 🙂

jaja01k
25. lis 2014

Byla jsem sama. Taky doporučuju spíš knížku než chlapa.

jaenik
25. lis 2014

I já tam byla sama, absolvovala jsem tento test už ve 13tt... ze 4 těhulek tam pouze jedna měla doprovod, opravdu je to asi zbytečné, pokud je člověk alespoň trochu společenský, zabaví se lehce s ostatními těhulkami 😉

kajovaevicka
25. lis 2014

Já tam byla pokaždé sama (s knížkou). Ale jednou tam byla i paní s manželem, se slovy, že po odběrech omdlívá... Taky že jo, tři odběry, dvoje mdloby. Takže ta asi věděla proč. Ale aby tam se mnou muž dvě hodiny seděl "zbytečně", to by ho asi nepotěšilo😀

p3tulkaa
25. lis 2014

Manžel se mnou chodí na všechny ultrazvuky každý měsíc, ale na cukrovku, aby tam čekal se mnou takovou dobu jsem ho netahala, doma jsem mu pak ukázala video z ultrazvuku 🙂

adypro
25. lis 2014

Tam je to rychlovka (když se nečeká) a chlap tam fakt není potřeba.

marketa233
25. lis 2014

@adypro Rychlovka?

lu777
25. lis 2014

tak já tam byla 2 hodiny... muž se mnou poprvé šel, podruhé už ne

marrei
25. lis 2014

Jo tak poprvé jsem měla manžela s sebou, strašně jsem to prožívala a chtěla jsem, abych tam někoho měla u sebe, kdyby se mi třeba zamotala hlava 🙂 Podruhé už jsem ho nebrala.

ange_de_la_morte
25. lis 2014

mít sebou chlapa tak ho tam asi zabiju 😀 by se strašě tloukl nudou a dával by to najevo 😀 ráno jsme dojela autem, přetrpěla to s knížkou a pak jsem si jela dát s taťkou dobrý oběd ... jinak den jako každý jiný

jaenik
25. lis 2014

Tak já nesnáším jehly ani na pohled, natož, aby je do mě někdo aplikoval. Přesto jsem tam vyrazila sama. A odcházela jsem s výsledkem po 4,5 hodinách. V 7 hod. 1. odběr, v 8 hod. pití roztoku, v 9 hod. 2. odběr, v 10 hod. 3. odběr, v 11.30 výsledek.

alkena
25. lis 2014

Poprvé jsem byla sama, s knížkou a mp3. Manžel byl v práci. Teď půjdu zase sama, manžel bude hlídat dceru 😀

terka_85
25. lis 2014

Také jsem byla sama. A jak radí holky, vzít si knížku 🙂

vera_vila
25. lis 2014

@aalleenn nebrala jsem nikoho, není to vyloženě potřeba... Ale když se budeš cítit líp, klidně ho s sebou vem... Stejně se tam s Tebou bude 2 hodiny nudit... Jestli tam budeš někde v čekárně, vem si s sebou radši knížku nebo pletení či háčkování nebo křížovky nebo něco, čím zabiješ čas... Já jsem třeba jela při minulém těhu na hodinu a půl do práce a pak jsem se vracela na druhý odběr, teď v těhu jsem taky šla na chvíli k našim a pak se zase vrátila...

rousse
25. lis 2014

můj muž se tam vnutil, protože já mám jako komplikaci ještě epilepsii a on prostě chtěl mít jistotu, že si s tím cukrem moje tělo poradí.... chvilku počkal, co to se mnou udělá, po půlhoďce jsem vytáhla štrikování a on si šel zařizovat svoje záležitosti do města. Jinak je tam doprovod naprosto zbytečný. Knížku nebo křížovky s sebou🙂

tabeu
25. lis 2014

Také jsem tam byla sama a všichni okolo mě taky. To čekání mi teda přišlo děsné i s časopisem. Židle v čekárně nepohodlné, zima ale měly jsme zakázáno čekárnu opustit 😕

petrusew
25. lis 2014

Byla jsem sama, čekárnu jsme opustit mohli jen na wc, ale pak jsme se daly v čekárně všechny mamky čekatelky dohromady a kecaly jsme až do konce 🙂 Chlapa bych tam nebrala, jen by mrčel 😀 To si spíš vezmu pletení nebo háčkování🙂

hojda
25. lis 2014

Nebrala, ale když nad tím tak přemýšlím, tak jsem měla a měla jsem mu objednat taky jeden drink 😀 .

apacheee
AMBASADORKA
25. lis 2014

Já brala knížku a byl to super strávený čas🙂 Kdyby měl manžel volno, určitě by se mnou šel, ale musel být v práci a brát si na to volno, nám přišlo zbytečné, radši si to pošetřil na miminko🙂

hojda
25. lis 2014

Já doporučují spíš než chlapa si vzít brčko, všechny těhulky mi ho záviděly🙂, ten hnus jde pak rovnou do krku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru