Jídelní židlicka pro 9měsíční miminko, které už sedí

petagr123
23. zář 2018

Zdravím maminky, prosím poraďte mi nějakou značku osvědčené jídelní židličky pro prcka… mame 9 měsíců uz krasne sedíme tak nevim zda stále polohovatelnou. Zvazuji buď takovou tu s pultikem nebo stačí takové ty “obyc” dřevěné? Moc dekuji za tipy… samozřejmě bych chtela nějakou rozumně cenovou.

alcar
23. zář 2018

@petagr123 tak ty muzes sedet na normalni zidli 😉 a prckovi bych poridila zidlicku s pultikem, za me nejlepsi Ikea. Ja mam pro dvojcata zavesne za stul Inglesina, jde k nim dokoupit i plastovy tacek a zabiraji malo mista.

kafr
24. zář 2018

Ještě je třeba dobra otázka, jak máte klidné dítě? Bude v židličce klidně sedět, nebo je ho potřeba přikurtovat? Ty polohovací mají kšíry přes ramena, dřevěné jen v pase. Fajn je i ta dvoudílná, co se pak dá použít jako židlička a stoleček. Záleží kolik máte doma mista.

78marcela
24. zář 2018

Měla jsem obyčejnou plastovou židličku za cca 1000,- s pultikem, mensi ji stále používá. Perfektní na údržbu.
Nicméně vědět tehdy, co vím dneska, tak bych koupila rovnou rostoucí židli jitro. Dělají i pro malý děti, pak se jen oddělá ten pas a bude ji mít kolik let.

amaliekvidova
24. zář 2018

@petagr123 My máme rostoucí Seedes...a je to paráda. Malá v tom krásně sedí a vydrží ji do desíti. Za mě dobrá investice😉

swetlusska
24. zář 2018

Tomi židlička, dřevěná a dá se z ní udělat stolek + židle (s pultíkem ještě). Je to podle mě nejpraktičtější, stabilní a bytelný - i pro fakt neklidný dítě. Cena cca za 1000,-

petagr123
autor
24. zář 2018

Klidně dítě v zidlicce mam chvilku… jak zažene největší hlad je to boj. Předklani se, zkoumá vše okolo… takže budeme muset zidlicku určitě kde se dá “prikurtovat” a co se tyče místa jelikož žijeme v byte tak chápete, ze setrime každy kousek volného místa

isabelafuentes
24. zář 2018

Muzu doporucit rostouci zidli Stokke Tripp Trapp. Kdyz k tomu dokoupite baby set,tak

isabelafuentes
24. zář 2018

z toho nevypadne. Pripadne jeste ksiry-vsechno se to k tomu da koupit..

kittyy17
24. zář 2018

Máme dřevěnou rozkládací se stolečkem, k tomu jsem přikoupila šráky do kočárku

hezz17
24. zář 2018

Máme rostoucí zídka hauck alpha. Nechtěla jsem pultik. Je prisunuta přímo ke stolu. Nosnost židle je přes 100kg, takže ji jde mít napořád😀