Kaše k snídani, dáváte mimču?

katushka82
17. črc 2016

Ahoj maminky mám dotaz:
Dáváte někdo mimču mléčnou kaši lžičkou k snídani jako první jídlo? Malej má 7 měsíců a dávám kaši jako první jídlo mezi 7:00-7:30 , ale nevím jestli je to uplně nejlepší nápad.

Baští takto:

7:00-7:30 120ml mléčné kaše
10:00 190g ovocné přesnídávky + piškot
13:00 190g masozelenina
16:00 150ml UM
20:00 180ml UM + 2 odměrky nemléčné kaše

Prosím o Vaše názory. Díky moc 😉

laisobel
17. črc 2016

Pokud mu to vyhovuje, myslim, ze v pohode.
Nase dcerka to mela hodne podobne, jen jsme vecer kasi nemohli, bolelo ji brisko. Do 20ti mesicu vecerela jen mleko.
Ted ji budou v zari dva a stale snida kasi, jen delam smesku ovesnych vlocek, detskeho musli a kase.
Pokud by se budil treba v 5, asi bych do 7 na kasi necekala a dala mu mleko, ale treba ta nase mrska ho rano nikdy nechtela, co zacala jist...
Myslim, ze jestli ti prospiva a je spokojenej, delas to dobre 🙂

katushka82
autor
17. črc 2016

@laisobel no on se budí právě kolem 7 hodiny. Jinak mlíčko ráno mu taky moc nevoní vypije sotva 120ml ale odpoledne dá 150-180ml. Na noc kaši taky nemůžu dát je neklidný a bolí ho bříško. Večer mu přidávám tu kaši jen na ochucení mlíčka aby ho vypil. A to je v pohodě po tom ho pupík nebolí. Díky za názor 🙂

kkaminka
17. zář 2016

@katushka82 Ahoj,já taky hodně dávám malému kaše na snídani.Kupuji Nominal,cereální,jáhlové,pochoutkové.Přidávám různé ovoce nebo rýžový,datlový sirup. 😉 Určitě je to v pořádku

matttes
17. zář 2016

Taky davam kasi k snidani . vecer je mala unavena tak mliko.

ajka198
17. zář 2016

kaši jsem dávala jen ke snídani 🙂 cca tak do 2 let. Pak mi je přestal jíst 😅 každý den jsem vařila z různých obilovin s různým ovocem, ve vodě či v rostlinném mléku, později jsem přidávala mleté oříšky.

veronika223
Odpověď byla odstraněná
Zobraz