Čím čistíte zadeček miminka?

macakl
19. říj 2017

Maminky, poraďte 🙂
Co používáte na utření zadečku miminka místo vlhčených ubrousků?
Koupila jsem si Perlan, nastříhala a teď přemýšlím, co by bylo nejlepší nanést na ubrousek?
Napadl mě odvar z heřmánku..?
Co používáte vy? Děkuji 🙂

zvalentova
19. říj 2017

čistá voda?

monaluza
19. říj 2017

Drive Eone Medvidek v rozprasovaci, ted cistou vodu.

konik_mischel
19. říj 2017

měla jsem před porodem koupeného medvídka, jak jsem ho dopotřebovala, už jsem ho nekupovala a perlan dám do umělohmotné krabičky - ty co bývají na jídlo, přidám trochu vody a kapku slunečnicového oleje - prakticky to stejné, náklady skoro 0 a v pohodě.

eviicka
19. říj 2017

Také jen vodu a perlan.

zmrzlinka
19. říj 2017

Myju pod tekoucí vodou v unyvadle a mazu Bepanthenem.Ted kdyz ji lezou zoubky a vic kaka tak i Sudocremem.

lennus
19. říj 2017

Myla jsem prcka převážně jen čistou vodou, popř. jsem měla v lavorku ve vodě přípravek Medvídek od Eone. Nikdy jsem nemazala preventivně.

dapele
19. říj 2017

Já používám Medvídka od Eone a jsem s ním moc spokojena. Vůbec nic nemusím mazat, olejíček krásně kůžičku ošetří a malý nemá žádné problémy. Používám taky v kombinaci s nastříhaným perlanem.

sahrazad1
19. říj 2017

Od Hádka, Mandlový dětský umývací olej. Je perfektní.

elis_vlckova
19. říj 2017

Pouzivam cisty mandlovy olej od Nobilis Tilia, redim do lahvicky jako medvidka, nekazi se a je bez konzervantu na rozdil od Medvidka

westie
19. říj 2017

Medvidka od Eone a jsem maximalne spokojena

macakl
autor
19. říj 2017

Koukám, že Medvídek je oblíbený, takže tuto variantu zvážím, vyzkouším a uvidím, jak bude malému vyhovovat. Každopádně všem děkuji za příspěvek 🙂

portinari
19. říj 2017

Vodu a bambusove ubrousky z xkka (Bambusové froté ubrousky XKKO BMB 21x21 Natural), mám jich 20ks a jsou bezvadný. Teď už by mi jich stačilo jen 10ks, ale jak miminko zkraje častějí kaká, tak těch 20 bylo tak akorát. Ven si nosím jen ty ubrousky a protože kojím a hlídám si tedy pitný režim, tak mám s sebou vždy i lahev s čistou vodou - ta potřeba vody na namočení ubrousku mě nutí vodu nikdy nezapomenout, spojení užitečného s užitečným 🙂 Tyhle ubrousky na zadeček peru s plínkama, na utírání pusinky mám jiné ubrousky - barevné - a ty peru s oblečkama miminka. Heřmánek bych nedávala, je to alergen. Medvídka jsem taky koupila, ale zbytečně, voda bohatě stačí. Jo a mažu tak jednou za den bambuckým máslem/lanolinem apod., střídám to, ale jen na noc, protože to dávám papírovku, ale asi by ani to nebylo potřeba.

kika266
19. říj 2017

@macakl Podle me je nejlepsi cista voda, je zbytecne neco na zadecek davat, kdyz to neni treba. Mi kamaradka donesla do porodnice Linteo ubrousky a letely do kose, jak se mi z nich mala oprudila 😢 az do krve. Takze za me nejlepsi voda, pripadne detske mydlo. Po kakani i curani jsem ji normalne omyla zadecek a venku jsem pouzivala jedine johnsons ubrousky, jsou z 95% voda 🙂

martavy
19. říj 2017

Kdyz se pokaka tak cista voda,vysusim a pak medvidek od eone a mam nasite textilni ubrousky z www.majab.cz.pocurani jen medvidek,nicim dal uz bemazu,jen kdyz je prujem tak vzorkem sudocremu z porodnice

ivchez
20. říj 2017

ahoj, používám čistou vodu. Mám na přebalovacím pultu Ikea ty jejich kbelíčky a v jedné nádobce mám pořád vodu s troškou mycího gelu Klorane nebo medvídka ( denně večer vyměním za čistou vodu) a tím myju zadeček bud perlanem nebo mám takové látkové ubrousky cca 10*15 cm nebo si můžeš v Ikea koupit ty jejich žínky Krama ( 10 ks 56 kč jsou 30*30cm ). Na cesty mám vodu v malém rozprašovači. Ze začátku jsem používala medvídka a ted si tam dávám jen čistou vodu.

barumat
20. říj 2017

Taky doporučuju medvídka nebo prostě jakoukoliv směs voda a olej, pozor na alergeny... Jen chci reagovat na častokrát omílané "nemusela jsem vůbec mazat", tohle je strašně individuální... Dcera jakmile nemažu pokaždé tlustou vrstvou, se hned oprudí (18m!). Takže jen radím dávat pozor, hlídat. Může to být v klidu, ale raději opruzení podchytit hned... ☹

andiienka
24. říj 2017

Nejlepší je čistá tekoucí voda 🙂 Kdykoliv jsem použila na syna něco jiného, oprudil se a my jak šílení furt mazali Bepanthenem. Když jsme omývali vodou a nechali usušit, bylo to nejlepší..

janawei
28. led 2018

U prvního prcka Medvídek, u dcery jen vodu, po Medvídkovi se osypávala.