Eko prášek na praní pro děti

silvous06
4. pro 2017
Uživatel silvous06 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvous06.

Mohla bych se zeptat, najde se tu nějaká maminka, co používá eko prací prášek pr děti ? Chtěla bych poprosit o srovnání jestli je v nich velký rozdíl oproti klasickému prášku na praní ?

smselektro
4. pro 2017

Já používám prací gel od Feel Eco a pere snad ještě líp než klasiky jako je Lovela, Persil (po tom se mi malý osypal), Ariel a spol.

penelope87
4. pro 2017

@silvous06 yellow&blue na všechno s výjimkou vlny a jemného.

alexmartin
4. pro 2017

Eurona prací prášek 3kg Baby sensitive apod Amway také 3kg pro děti. Jsou sice cenově jinde, ale skvělá zkušenost. Mám ráda kvalitu a za tu si ráda zaplatím.

gorda
4. pro 2017

Kdyz nestiham pouzivam Amway, ten bezny pro "dospele". Kdyz stiham, delam si sliz z jadroveho mydla a sody. Dceri tak peru od narozeni a nikdy zadny problem.🙂

petaov
4. pro 2017

Yellow&blue a Bio D.

janurous
20. pro 2017
Uživatel janurous je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janurous.

Já jsem na tom stejně jak smelektro. Objednávám z alpíka Feel eco. Je hodně šetrný a malá po něm nemá ani vyrážky jak po persilu.

lisianne
20. pro 2017

Používám od českého výrobce Eurony. Je skvělý, má certifikace. Vhodný i pro alergiky, astmatiky, ekematiky a osoby s přecitlivělou pokožkou.

dominika1986
20. pro 2017

Bio laundry detergent baby od Planet pure. Nebyly žádné alergické reakce, bez problému i na ruční praní, a to mám poměrně citlivou pokožku. Žádné silné chemické parfémy, vůně je velmi jemná a přírodního původu.

a16
20. pro 2017

Pouzivame Ecover, i kdyz nenam uplne nastudovane, jak moc je eko. Ale verim, ze oproti klasickym praskum/gelum tam rozdil bude. Pouzivame rok a pul a jsme spokojeni. Na vetsi skvrny predepiram zlucovym mydlem.

mmms
20. pro 2017

Dětské oblečení peru společně s ostatním v gelu Yellow and blue, pleny buď v prášku Yellow and blue nebo Seventh generation. Se vším jsem spokojená, v eko prostředcích peru už spoustu let.

silvous06
autor
24. led 2018
Uživatel silvous06 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvous06.

@janurous feel eco je šetrnější než ten dětský persil ?

majkylove
24. led 2018

A kde se dá ten feel eco pořídit?

dadamatysek
24. led 2018

Ahoj, já na praní pro malou používám Pure planet a prostředky od Tierra verde. Na skvrny a bělení prádla nedám dopustit na tento přípravek -
http://www.econea.cz/yellow-blue-puer-belici-pr...

slecna_lemonova
25. led 2018

Doporučuji Jelena 🙂 vyhovuje mi jak pracími schopnostmi tak i tim, že jde o český výrobek. Nepovažuji za příliš ekologicke vozit přes půl planety napr.mydlove orechy... na skvrny používám zlucove mýdlo a jako aviváž ocet. A jsem moc spokojena 🙂

isabelafuentes
25. led 2018

Ja ted zacala zkouset Frosh Baby a zatim super. Krasne vypere,voni,staci ho dat malo,zatim zadne kozni reakce nebyly.
Lovela nam na hure zaspinene (bez predpirky) pradlo nestacila.

butterfly79
25. led 2018

@majkylove Já ho kupuju v DM.

zuzkka88
25. led 2018

Hodně jsem to nastudovávala, když jsem pořizovala eko prášek. Doporučuji Sonett nebo český Yellow & Blue.
Feel Eco ani Jelen nemají tak dobré složení. Někdy jsem koupila ten Ecover, ale výše zmínéně by měly být lepší. Zbytek zde jmenovaný neznám, ale zrovna Amway bych se vyhnula obloukem, když do jiných přípravků jsou schopni dát tolik toxických složek (složení prášků neznám, ale pochybuju, že tam by je zrovna něco osvítilo a udělali to čistě).

Držím palce při výběru. 🙂

majkylove
25. led 2018

@zuzkka88 a ty co píšete se dají sehnat taky v dm?a jsou to gely?

butterfly79
25. led 2018

@majkylove Yellow&Blue mají v DM. To druhé nevím, neznám 🙂. To co píšu je prací gel. Je pravda, že prací prášky nepoužívám, jen prací gely a občas peru v mýdle na praní. Takže na prací prášky se nedívám jen na gely.
Já budu brát dětský Frosch.

majkylove
25. led 2018

@butterfly79 děkuji moc,já právě taky jen gely,tak ať mám přehled 😊

butterfly79
25. led 2018

@majkylove Vůbec není zaco 😉. Jinak to vypadá takhle http://www.econea.cz/yellow-and-blue-tierra-verde/ . Já používala i tu sodu na praní, jen jsem to smíchala s nastrouhaným mýdlem na praní 🙂.

zuzkka88
25. led 2018

@majkylove Obojí jsou i gely. Sonett je v některých zdravých výživách, nebo v eshopech na internetu. Já nakupuji třeba v Biooo (Praha, Brno). Ale plánuji více kupovat Yellow and Blue, je to česká značka a mají po ČR stáčírny (člověk si vezme vlastní obal třeba z předchozího nákupu a "natočí" si gel do něj). Mapa tady, kdyby Vás to zajímalo:
https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=19kFkm...

Ale jinak je samozřejmě spousta míst, kde lze koupit přípravek klasicky v obalu.

majkylove
25. led 2018

@butterfly79 no míchat se mi právě nic nechce,já jsem lenoch,ikdyz to moc práce nedá 😁
@zuzkka88 holky moc díky,tak já ho zkusím 😊

majkylove
25. led 2018

Ještě,předpokládám že pro mimi bude asi lepší pořídit ten bez vůně že?

zuzkka88
26. led 2018

@majkylove asi ano, je šetrnější. Já kupuji teda jen s vůní, ale kvůli muži (děti zatím nemáme), protože ten bez ní “nemůže být”, prádlo mu pak nepřijde čisté. Tak lepší na vůni odmala vůbec nezvykat 😄