Jakou značku plen jste zvolily u jednorázových plen?

denousek
22. dub 2016

ahoj zajima mě jakou značku jste zvolily od miminka a pak i později.prosim dotaz se týka jen papírových plen!NE LÁTKOVýCH!!!

verense
24. dub 2016

U mě zatím vedou zelené pampersky. Vyzkoušela jsem plenky z Alberta (Albert quality, vel. 2), které nebyly vůbec špatné, Babylove z DM - ty mi strašně smrděly, pak HappyMimi (standardní i premium), ale ty malému nesedí střihem. Teď jsem vzala na zkoušku jeden balík zn. BabyBaby Soft Premium, a jaké bylo moje nemilé překvapení, že jsou úplně stejné jako HappyMimi - ono je totiž vyrábí stejná firma, jen obal je jiný... U tchýně máme balík Huggies, ale těm se dost trhají lepicí pásky, takže s nima musím opatrně. Ono i u těch pampersek bacha - dobře si prostudujte obal, v jakých jazycích je popsaný. Měli jsme jedno giga balení, které podle popisků bylo určeno pro východní Evropu, a ty teda pekelně smrděly, i na omak to byl horší materiál. Pampersky v menším balení s aj/nj atd. popisy jsou v pohodě. Chce to prostě zkoušet - po menších baleních a uvidíte, co vám sedne.

ladyhacek
24. dub 2016

Bílé pampers a později zelené (a bílé jsem nechávali na noc) vyzkoušela jsem Bella Happy-ale to mi přšlo, že se po nich oprudil-nebo to bylo i vlhčen.ubrousky. A měli jsem i DM babylove? Narodil se malinký a tyhle měli fakt minipidi 🙂

ale pak jsem přešli na látkové 😀 - ale když teď nějaké kupuji (když hlídají babičky) tak pampers

co vím tak hodně žen si chválí sovičkové z tesca

sarkoc
27. dub 2016

Vel. 1 a 2 jsme používali Bella Happy a teď máme Dada a jsem z nich nadšená.Neprotékají a nesmrdí tak jako Pampersky...ty jsme dostali zelené od babičky a těšila jsem se až dojdou...

lucysmidkova
27. dub 2016

Ja kupovala z Tesca loves baby a nebo z Alberta se smoulama a naprostá spokojenost

tulena
27. dub 2016

Do porodnice babylove, na ven babylove nature, na noc tesco zelene, jinak latkovky.